Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Kas po Putino? (12)

Komentarai:

X, 2007 12 19 00:28
Geras straipsnis, atspindi realybe. Tik nereikia pamirsti, kad pas mus Lietuvoje yra ne kuo geriau. Kas is to, kad musu ziniasklaida nepriklausoma, bet kalba vienu balsu? Rusijai nereikia Lietuvos, laikas tai suprast. Rusijos planai per daug globalus, ir pavyks ar nepavyks paskleisti savo itaka Lietuvoje - neesminis klausimas. Reikia pagaliau uzsiimti savo reikalais ir savo problemomis. Nes jei Rusijai sautu i galva mus uzimt -NIEKAS jai nesutrukdys, ir branduolinio karo del Lietuvos niekas neprades. Butent todel reikia kurti pragmatinu santykius su visomis valstybemis, juk su Kinija jokia morale mum netrukdo draugaut ;)

autorius, 2007 12 14 21:26
to Aleks: siaip kovoti reikia uz save , one uz rusus - juos keist beprasmiska, patiems reikia apsigint, visu pirma nuo informaciniu ataku, ju smegenu plovimo, kovoti uz savo zmogu. Ir dar nesutikciau, kad Rusijoje tokia jau super zodzio nelaisve - rekauk tu ten ka nori! Jeigu noretu, tai prispaustu kaip reikia, ir interneto puslapiai po valanda krautusi, kad atpultu noras ziuret. Pagaliau, rusijos ziniasklaida parode stebetojus rinkimu, kurie sukritikavo, ir kurie pareme. Musu - tik kurie sukrtikavo (ir ju buvo mazuma, o kas neatvyko, specialiai neatvyko). Tai zinoma, kovos elementas, bet ir pas mus cia ne ypatingas objektyvumas ir zodzio laisve ;)

Alex, 2007 12 12 22:03
Na, palikti Rusija ramybeje – tai irgi vienas is kovos su ja budu. Kuo daugiau rusus puola, kritikuoja, smerkia ju apatija (rusishka ‘avos’’) ir nenora kazka keisti, tuo labaiu jie uzsispiria ir susivienija, tuo aiskiau jie mato priesa Vakaruose. Be to ir paciam Putinui liktu maziau argumentu kuriant pasakas apie piktus Vakaru keslus …
Vakarai praziopsojo ta momenta, kada dar galima buvo kazka pakeisti. Nieko nepadare, kada ‘nupirko’ NTV ir kitus Rusijos kanalus. Dabar vienintelis budas zmonems laisvai tarti zodi – internetas. Bet kada jis atsiras kokiam Dievo pamirstame kaime Niznie Stydy, kur nors Sibire ? Matyt, kai Putinas sugalvos, kaip ‚nupirkti’ interneta ... Ir kaip tu cia kovosi ? Pabandysi eiti pries Putina – tik nukreipsi pries save zmones, o ‘is apacios’ irgi neiseina – nera, kaip atmerkti akis zmonems, jau viskas nupirkta ir kontroliuojama. Bet ,is kitos puses, rusai ir patys nenori nieko keisti, jiems nereikia tos demokratijos, kaip ir nereikejo naikinti baudziavos...
Skaudziausia tai del tu zmoniu, kuria supranta visa absurda, kuriame gyvena, kuriems laisvai isreiksti nuomone – svarbiausia, nes kitaip jie nesijaucia zmonemis. Bet tokiu dar per mazai ir nezinia, ar bus daugiau … :( Laikas parodys !


autorius, 2007 12 12 19:56
to Mr D: as parasiau "GAL reikia palikt ramybeje" , ir pridejau , kad jie musu nepaliks, kas savaime veda prie isvados, kad teks kovot.

Mr. D, 2007 12 12 18:25
Gal ir panasiai viska mato eilinis rusijos gyventojas,bet mums nuo to tikrai ne geriau. Ir palikt ramybeje rusu nereikia. Kaip ten be butu tai pasoneje esanti didziule ir priesiskai nusiteikusi valstybe, todel nors ir ne Lietuvai su ja kovot, bet kaip imanoma trukdyt jei stipret, silpnint, kompromituot musu valdzios strukturos bei zvalgyba kartu zinoma su vakaru pagalba privalom. Kuo silpnesne Rusija tuo mum geriau. Todel manau straipsnis neblogas, bet isvada labai jau prorusiska...

autorius, 2007 12 12 17:07
Vienas darbininkas pasake: "yra salyje valdzia, tai kam keist". Tipiskai rusiskas mastymas. O gal jiems back to USSR gerai? Mums tai kas?

Dziugas, 2007 12 12 16:01
Zmones eilini karta primaitinti propoganda. Patikejo jie ne savimi, o visagaliu batiuska, tuo tapdami ne savarankiskesni, o lengviau valdomi, maziau mastantys. Back to SSRS. Valio. Anksciau ar veliau prie autoritarines valstybes vairo prises, toks, kad vel bus ilgai verkiamal.

autorius :), 2007 12 12 15:06
to Aleks :). Teisingai manei, as tik pasiskolinau :)

Aleks, 2007 12 12 14:27
Visada manau, kad Pushkino :D

Aleks, 2007 12 12 14:23
'Juk nėra nieko baisesnio už rusišką maištą – beprasmį ir negailestingą' - ar cia autoriaus zodziai ... ? ;)

autorius, 2007 12 12 14:10
Tai visai ne pokstas, o tikslas buvo parodyti, kaip mato Putina paprastas Rusijos (!) gyventojas. Jeigu atrodo kaip pokstas, reiskia Rusijos taip ir nesuprantam, o po to stebimes.

Tom, 2007 12 12 13:26
Ar tai pokštas ar šis žmogus iš tikrūjų taip galvoja

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (516)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (64)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (167)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (21)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (26)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras