Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Ar iš tikrųjų keičiasi Rusijos užsienio politikos tonas? (1)

Komentarai:

GEDIMINAS, 2008 04 09 14:53
Neužtenka tik sėdėti politikoje ,reikia dar būti aukščiausiojo lygio politiku ,geriausia žinoma būtų jei politikoje būtų tik išminitingiausi ir teisingiausi žmonės ,nors to nėra,susidaro įspūdis kad yra atvirkščiai,reikia proto ir empatijos,Vakarai ir kai kurie Lietuvos apžvalginininkai mato tik 'iš savo parapijos' Dėl 'D. Medvedevas sakė, kad nė viena šalis nebūtų patenkinta, jei prie jos sienų „artėtų“ karinis blokas, kuriam ji nepriklauso. Paklaustas apie pašlijusius santykius su Jungtine Karalyste, D. Medvedevas pripažino esąs pasirengęs grįžti prie visapusio bendradarbiavimo.' aš sutinku su Dmitrijumi Medvedevu,nes būdamas jo vietoje taip pat galvočiau,nes man ir Lietuvai nepatiktų jei gautume žinią ,kad gausios Rusijos karinės pajėgos juda Lietuvos sienos link,tai sukuria įtampą ir jie turi teisę gintis,be to galvoju JAV administracija gali būti meluoja,kad tai daroma dėl Irano ir Š.Korėjos,nors žinoma šios valstybė daro grėsmę,aš irgi galvoju ,kad taip JAV silpinina Rusijos politinę galią ir įtaką,čia galvoju geriau reiktų šnekėti su Maskva protingai,kad jie šnekėtų su savo partneriais Š.Korėja ir Iranu dėl agresijos ir įtampos mažinimo,nereikia Rusijos spausti,ypatingai kai ji darosi nuolankesnė ,aš iš viso stebiuosi kaip ji leidžia taip su ja elgtis,įstojome į NATO ir gerai ir daugiau nereikia jos provokuoti ir reiktų užmiršti tas senas nuoskaudas ,nes santykiai kaip vėžys eina atgal.


 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (757)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (90)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (201)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (84)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (51)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras