Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  V. Landsbergis: nepriėmę PRG, lenkai parodytų nuolankumą Maskvai (12)

Komentarai:

Zenas, 2008 08 05 18:06
Prisimenu, kaip profesorius su Butkevičiumi norėjo paversti Pilėnais parlamentą su visais jo ginti susirinkusiais savanoriais, kad tik būtų gražus politiškai-emociškai efektas. Stiklinėse laiptinėse buvo prikrauta butelių su Molotovo kokteiliais. Užtektų atsitiktinės padegamosios kulkos ir profesorius džiaugtųsi Pilėnais. Dabar prof-as nori padaryt Pilėnus iš Lietuvos. Jam tai kas - čia nei jo tauta, nei jį išrinko į prezidentus. Mes kitos vietos neturime, todėl nenorime rizikuoti.

sa, 2008 07 27 21:06
Eina tas tata... Kaip jau jis nusibodo!

Anonimas, 2008 07 26 13:54
Mldc Aiwo!

Kestas, 2008 07 25 16:18
ačiū dievui, kad dar šia Marijos žeme vaikšto tikrų lietuviu..

aiwo to Studentas, 2008 07 24 23:20
Ne, nu tu pagavai apie ka as kalbu? Ar tu supranti vertybiu reiksme? Ar supranti? Pasiziurek i istorija, atsiversk vidurines vadoveli ir pasiziurek iki ko netikusios vertybes priveda! Negi as klystu? Ir kas ka erzina? Rusija is musu nori tarnystes, o mes nesileidziam, tiesa? As pysktu, kai zmones apie lietuvius kalba kaip apie bestuburius perejunus, kurie tipo atejus rusui, prisiplake prie ruso, atejus vokieciui - prisiplake prie vokiecio, ir pan. Tai turbut per tokius kaip tu, tos kalbos ir turi sioki toki pagrinda, tiesa? Manai, kad elgiamasi teisingai? MAN NEREIKIA BUTI KAKZOKIU PROFESORIUMI, KAD AS SUPRASCIAU, KAD BE VERTYBIU NERA PADORIOS TAUTOS IR VALSTYBES! Tuomet kodel as tureciau priklausyti siai supuvusiai sistemai? Tai tuomet metu viska ir vaziuoju, kad ir pvz. i Prancuzija ar pan.! Matai, tavo pasiulymas prisiplakti isdavus vertybes, man yra slykstus, jis yra tiesiog slykstus is prigimties!

Studentas, 2008 07 24 22:30
kaip tu nesupranti jog bet kokiais veiksmais mes nesumazinsim Rusijos virsenybes tik iaudinsim alkana liuta ibesta i kampa.

Siulau tau pirmiau isaugti is savo sauskleniu o veliau rasyti tokiomis temomis.

aiwo, 2008 07 24 22:08
ir tiap pat: tu "studente" manai, kad Putinas VISUR teisingai elgiasi, tiesa?

aiwo to Anonimas, 2008 07 24 22:07
Atsimindamas "studento" komentarus as zinau, ka jis remia ir ko nepalaiko, todel darau isvada, kad jis siuo komentaru siulo nusileiti rusijai paminant vertybes, del kuriu gerbiu savo, o ne Putino, sali, susitaikyti su jos veiksmais ir jai nesipriesinti. Tokiais veiksmais mes duotumem zinai rusijai, kad pripazistame jos virsenybe. O tai mechaniskai suvarzytu musu uzsienio ir vidaus politika rusijos naudai, todel butu pazeidinejami musu interesai ir isduodamos vertybes, kurios daro musu sali vertingesne uz rusija.

Anonimas, 2008 07 24 21:37
Kuo blogas šis Studento teiginys?

aiwo to studentui, 2008 07 24 18:18
Studentas - eik kartoti kursu, nes nieko neismokai!!!

:-D

Studentas, 2008 07 24 11:51
Su didziausia paarba profesoriui noreciau pasakyti jog Lietuva ir jos gyventojai dar gyvens ne menesi ir ne metus, todel jiems reikia draugisku santykiu su visais kaimynais ypac strateginemis partneremis numeriu 1.

Go Home!, 2008 07 23 23:23
Galima suprast, kad uždarę vieną McDonalds "restoraną", lenkai taip pat parodytų nuolankumą Maskvai.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (361)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (54)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (159)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (14)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (18)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras