Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Kad Rusija keičiasi ne į gerąją pusę, kalčiausi Vakarai (15)

Komentarai:

biben naht, 2008 12 09 02:22
Nemcai(vokeciai) atrodo pasikeite, nors nelabai is draugijos su smirdincia rasija. taciau tie ruskiai, tiksliaui tas kremlius, ir poto visa rasija(rasijos zmones jau varo ant ES) visiskai nepasikeite. Tas ozys putinas kazka bando is sudo padaryt vaska. manau jam , kaip bukagalviui KGBistui ir sudas gausis. Pasaulio policininkas JAV uzdarydamas volstryto banka padare teisinga ejima. Pofik kad skursta pasaulio ekonomika. taciau tai niekis su 3-ciuoju pasauliniu, kuri ruskiai galejo padaryt naftos pagalba. Tad siandien ruskis vel (kaip ir visada) laizo, ir laizys Jankiem subines.

Tegul tie ruskiai dziaugiasi kad JAV turi nenumatytu priesu kaip afganistanas ir irakas. Noreciau kad rusija butu 3-cia JAV kolonija!
Tada nors paprasti rusu zmones pajustu ka reiskia gyventi, HotDoga suvalgyti, o ne baltu mesku ismatas esti.

Enciklopedijoj parasyta -
Rusija - Tai afrika, tik ten viskas balta ir ziauriai shalta.

zmones pamastykit, 2008 11 09 14:42
sorry lietuviai nesupykit, bet dauguma jusu tikri nacionalistai.... brr pasakysiu tau taip gresme gali kelt rusija ir TURI kelt kaip atsakyma, i toki lietuviu elgesi su rusija, turit puiku pavyzdi kas buvo praeityje...o jei ir zagins, tikrai Jav neuzstos, lietuviai irgi begs i krumus...matos jog nesupranti dabartines padeties, i pasauli ziuri pro JAV uzdetus rozinius akinius, gaila, kad kai atsimerksi bus per velu...

Alanas, 2008 11 04 00:09
:D :D :D Nu sekmes... Dziaukis dziaukis... (dar fotkes paprasyk :D :D :D )

Studentas, 2008 11 03 08:40
Alanai, nuo tokiu kaip tu jau burna isdziuvo, tad leisk bent Ligija atsidziaugti :p

Alanas, 2008 11 02 23:31
O jau studentas varvina seile :D :D :D

brrr, 2008 11 02 18:35
atsirado matai uztarejai, idomu kas uztars kai atejusi armija is rytu zaginsu jusu motinas, seseris, dukras ir zudys nekaltus zmones... (jeigu jum cia labai jau atrodo kad is fantastikos zonos, tai pasigilinkit kas gruzijoj vyko). Maziau burnokit ant tu vakaru, tai vieninteliai musu draugai kurie dar si ta gali del musu padaryt. Ateis 9 klases baiges su kalasnikovu, nebus jokiu palauk, gal pasisnekam...

Studentas, 2008 11 02 11:26
O Ligija, pirma ir vienintele panele sioje kapitalistu ir socialistu ziaurioje kovoje

Ligija, 2008 11 01 16:06
Vakarai kalti, bet tai nereiškia, kad nekalta agresyvioji Rusijos valdžia. Negalima kaltinti aplinkos ir išteisinti joje veikiančių nusikalstančiųjų.

MAX, 2008 10 31 22:05
Geras komentaras Vitai.O Kas nieko dar nesupranta gal tegul nemynko veltui klaveturos.

brrr, 2008 10 29 12:42
spakainam gyvenimui lietuvoj didziausia gresme kelia rusija... taip kad negrybauk Vitai

Vitas, 2008 10 28 23:11
Agresyvi ne Rusija-agresyvus Vakarai ir Amerika.Amerika ir NATO bombordavo Serbija,Amerika atplese Kosova nuo Serbijos ir irenge ten didziule karine baze.Amerika ir NATO kariauja ir okupavo Iraka ir pagal ju muzika ten kore zmones...Amerika sukure TALIBANA ir su juo dabar kariauja Afganistane.Amerika prigalvojo roziu revoliucija Gruzijoje ir surado Saakasvili(tipo Dzugasvili).Jei demesingai paskaityti kalba Kandolizos Rais paskutinius puse metu ir tampa aisku kad JAV ir Vakarai ir toliau lieka didziausiu pavojum spakainiam gyvenimui...

JO, 2008 10 27 21:59
Vakarai kalti kad rusija keičiasi ne į gerą. Čia tai jo- tai panašu,į tai kai alkoholikas apkaltina pasaulį, kad geria todėl, kad pasaulis negeras. tai tipo gatvės banditas kaltina negerus draugus išvedusius iš kelio. Tai paxas kuris nekaltas-aplinka kalta. Va čia tai JOO. Šitas rašytojas matomai straipsnius siunčia į "pravdą" ir per kažkokia klaidą parašė į "geopolitiką"

Edgaras, 2008 10 27 21:20
Zinoma kalti vakarai, jie buvo kalti del pirmojo ir antrojo pasaulinio karo..

Cezaris, 2008 10 27 19:47
Na, kad vakarai savo elgesiu po SSRS griūties kalti dėl Rusijos, tokios kokia ji yra dabar yra nesąmonė. Jie labai gražiai elgėsi su Rusija. Kiek ten investavo. priemė ją į G-8 ir t.t.

brrr, 2008 10 27 13:16
Zinoma, kaip visada kalti visi kiti tik ne as pats. Is visu pusiu mus supa priesai ir t.t. Ganetinai buka putiniska retorika. Ir is kur randasi tokiu straipsniu autoriai?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (752)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (88)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (199)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (80)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (50)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras