Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai















   Rekomenduojame:







   Mus remia:



 
Saugumas ir grėsmės
 
  Baltijos apokalipsė (9)

Komentarai:

Jaunius, 2014 09 20 05:50
Na ir?
Praėjo 4 metai ir nieko neatsitiko.Senai dujos atmosferoj,tik smarkiai atsiskiede.

Jooo, 2010 06 04 17:27
Ir sunaus sveikata...

Jooo, 2010 06 04 17:21
Tatai tikrai reikia rimtai pasirupinti sveikata:(

gaber, 2008 05 02 14:04
kodel kas jezum netiki yra nevykelis? be to anonimai amerikonai siame straipsnyje neminimi, o rusai taip. labai baisu pasidare kai perskaiciau...

arunas, 2008 02 09 00:43
bijokit, nevykeliai! Kas Jėzaus netikės, tas ragaus visu bjaurasčių. Čia dar tik pumpuriukai...

Geografas, 2008 01 25 15:56
Nesuprantu. Egzistuoja tokio masto problema, o jos niekas nesprendzia, o valstybes atsidurusios sios padidintos rizikos zonoje gvildena visai kitas problemas. Ziniasklaidai isvis ant aplinkosaugos nusispjaut.

Anonimas, 2007 08 03 13:44
Tai va Lansbergi maziau pries Rusija burnok, o daugiau pries prak. Amerikonus, kurie visa ta klimata daugiausiai ir tersia

valekas, 2007 04 09 22:10
ir uždrausti tiesti dujotiekį baltijos jūros dugnu, uždrausti kategoriškai, žus visa guvūnija, užsiterš Baltijos jūra, kils pavojus žmonėms

valekas, 2007 04 09 22:07
reikia protingo sprendimo, tokio, kaip anot, šio straipsnio, kad koks Mozė praskirstų Baltijos jūrą!jeigu per vėlu Bornhomo salos apylinkėse paskendusias baržas užpilti betono sluoksniu, tai visi veiksmai gali būti pavojingi, nes viskas po vandeniu rūdija.nebent kažkokiu būdu iškelti ir išgabenti iš žemės į Mėnulį ar kosmosą, tokių pavojingų medžiagų laikyti žemėje negalima, Baltija greitai gali būti užteršta, negalima leisti žaisti su žmonių gyvybėmis, kažin kas gali grėsti ateityje!!

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška






Iššūkių aplinkai geopolitika (28)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.



Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (44)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.



Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (129)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.



Kinijai reikalinga nauja strategija (2)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. 



Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (10)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras