Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Dešimt V. Putino valdymo metų (9)

Komentarai:

>rusijos balsui, 2009 08 26 12:28
Ką kacapėli,teisybė akis bado?

Andrius, 2009 08 25 22:15
Sakot, kad tik Maskva pasikeitė? Pasižiekit į Sočį, Volgogradą, Rostov-na-Danų ir į visus kitus miestus, kad ir sibire, skirtumas akyvaizdus. Nekalbu jau apie tai kaip išaugo vidurinioji klasė, padidėjo pensijos, atlyginimai. Putinas susitvarkė su čėčėnais ir terorizmu įvygdė daugybę projektų ir išesmės pakeitė Rusiją.

Amerikos Balsas, 2009 08 25 15:18
Straipsnelis nekoks. Eilinis antirusiskas bulvaras, pagristas tik LTV reportazais ir nurodymais is New-Yorko obkomo. Jau vien prologas uz viska pasako. Tad lygis virtuvinio komentatoriaus o ne mastancio zmogaus.

Larry, 2009 08 24 23:22
Autorius labai viska teisingai isdeste. Jo gal Maskva ir pasikeite, bet kas vyksta uz jos??? Kas vyksta kituose regionuose??? Pats ponas Medvedevas viename savo bloge issake minti, jog reikia mazinti atskirti tarp Rusijos centru (Maskvos, Sankt Peterburgo) ir atokiu kampeliu.... Tad jei ir Rusijos kas pasikeite, tai Maskvos centre, o jei ji nori is pagrindu pasikeisti ir tapti viena is "pasaulio poliu" jei dar laukia ilgas kelias...

autorius kombinatoriui, 2009 08 24 22:43
o kur pasikeitė? Norėčiau pasidžiaugt kartu. Gal pikaliovo mieste ar uz uralo kalnų, ar kokiam tambove, ar samaroje, ar ingušijoje- ten tai pažanga superinė. Gal blogiau ir nepasidarė, bet ženklios pažangos tikrai nėra, bent jau kol kas.

Kombinatorius, 2009 08 24 21:37
Autorius matyt nėra buvęs ir dirbęs Rusijoje prieš ir po... Skirtumas toks akivaizdus, kad tik koks ufo gali jo nepastebėti. Labai labai vidutinis straipsniukas paremtas jau seniau išpuoselėtomis antiputiniškomis klišėmis. Nieko naujo ir įsidėmėtino.

Docentas, 2009 08 24 13:54
Aš ne dėl turinio, o dėl tokių str. formos. Tai ištisinė "mano nuomone", kuri negrindžiama argumentais ir faktais. Susidaro "vandenėlio" įspudis, kurį pilstyti galima visaip. Aš savo studentus mokiau, kad kūrinį reikia konstruoti pragmatiškai: teiginys (faktas, argumentas) - komentaras - išvada. O patyrusio apžvalginyko straipsniuose daugiau randu laisvos temos interpretacijos, o ne rimto str. konstrukto. Tai kas, kad jį- žiūriu - paėmė DELFI. Jį patraukė tiesmukas ir supaprastintas (velgi...) pavadinima, o viduje - kažkoks skystimas...

Studentas, 2009 08 24 12:07
idomi antraste, tema, bet, deja, dbr nera galimybiu perskaityti teksta, ka zadu padaryti veliau ir is straipsnio apimties jau matau, kad galima bus kai ka pridurti :)

!!!, 2009 08 24 10:53
kazkaip itariu kad visgi kris i bala... :)
geriau butu kitaip bet tik rusai gyvena pasaku ir iliuziju pasaulyje, svajodami apie supervalstybe :D

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (516)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (64)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (167)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (21)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (26)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras