Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Euroatlantinės organizacijos
 
  Lisabonos sutarties ydos (9)

Komentarai:

As, 2010 03 02 22:49
Lisabonos sutartis naudinga tik didžiosioms Europos valstybėms. Deja dabar labai propoguojama ES ir nemąatoma apie jos teikiamą žalą Lietuvai.

to ed, 2010 01 03 00:08
>SAVO BALSA< zinai kas megsta rodyti savo balsa?

Ed, 2009 12 04 19:51
Haha. Pirmyn parduok viska uz parama. Su lisabonos sutartimi Lietuva nebeturi visiskai jokio balso, busim dreifuojanti salis, kuri ekonomiskai ir politiskai bus menkaverte ir silpna. Seksime kitiems is paskos taip ir nieko nebeturesime savo. Europos Sajungos globalizmas sunaikins musu kultura, busim suniukai ir klausysim viska ka sakys ES.

Mes gal ir Lietuvoje jauciames ES dalis. Isvaziuok i Vakaru Europa. Pakeliauk, pabendrauk su issilavinusiais zmonemis, filosofais, ar destytojais univeru. Ir ka jie mano? Jie apskritai mano kad Lietuva nera dalis Europos Sajungos negana to jie mano kad Lietuva yra dalis rusijos ir lygiai taip pat kaip Baltarusija yra itakota rusu valdzios.

Pazvelkime i ES sauksmus uzdaryti ignalina. Taip musu paklusnus politikai tai ir padarys, o vargsai zmones krizes metu prades moketi didelius pinigus uz elektra. Jeigu sakytume NE ir toliau paliktume veikti elektrine baudos tikrai palyginus nera dideles. Taip issaugotume musu vargsu lietuviu kiseneles, bet ir parodytume ES kad turime SAVO BALSA.

Lisabonos sutartis atims ta balsa. Musu politikai ES parlamente tik ateis pasedeti ir pasiklausyti kaip MUSU likimas yra nuliamemas.

Jeigu menkais kas nors zino Lietuva dabar, tai po lisabonos sutarties isviso niekas musu nezinos. Manau jeigu musu politikai nesdalintu i dvi puses Rusijos ir ES. O but ryztingi ir darytu viska TIK LIETUVOS LABU. Gyventume tikrai geriau.

O siaip nepamirsk yra ES nario mokestis kur moka Lietuva yra ir kiti mokesciai, jeigu mum ekonomiskai padeda. Nepamirsk mes irgi turime padeti kitoms salims. Taip kad si parama daug maz yra tik pinigu mainymasis.

Marius, 2009 12 04 19:06
Visada atsiras viskuo nepatenkintu zmoniu. Tikiuosi tokie zmones niekada nesugriaus ES is vidaus.

to ED ir Hala, 2009 12 04 14:09
Švelnus teroras" - 2010 m. planuojama Europos Sąjungos parama 7,891 mlrd. litų? Eikit į DELFI, ten jūsų auditorija

Halahalahala, 2009 11 30 22:45
Pritariu Ed

Ed, 2009 11 29 20:07
Na manau ES issilaikys ir tai padarys ekonominiu terorizmu svelnioje fazeje.

Irmantas, 2009 11 29 19:36
O kodėl turėtų neišsilaikyti? nematau nieko stebuklingo tame. Finansiškai visiems naudinga būti ES, o pinigai daug lemia. Šiandien net nėra rimtų argumentų išstoti iš ES, mano manymu. Europos sąjunga palieka didelę suvereniteto dalį pačioms narėms, tuo pačiu atveriamos sienos, naikinami muitai ir kitos priemonės, nuo kurių ekonomika kyla.

londonas, 2009 11 29 17:15
Europos sąjunga ilgai neišsilaikys....o jei ir issilaikys tai bus didžiausias stebuklas zemeje

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (752)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (88)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (199)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (80)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (50)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras