Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Stalinizmas Rusijos prezidento ir premjero lūpomis (9)

Komentarai:

Deivis, 2010 01 25 16:07
Stalinas buvo gruzinas, nieko nuostabaus, kad kitus ir savus zude.

draugas, 2010 01 24 16:08
o atleiskite anglu kalbos itaka,

jonas, 2010 01 24 15:20
ne ROmunai, o Rumunai....

Draugas, 2010 01 23 17:02
O koks skirtumas vistiek mus apkaltino zydu zudimu taip ar taip. Ir jei nebutume pora ju nusove vistiek butu apkaltine kad nieko nedarem.

O ka jie turejo? Na nezinau uzmezgus diplomatinius santykius su treciuoju reichu ekonomikos augimas paspartejo, del padidejusio exporto ir mainu su vokietija.

Pavyzdziui maisto eksportas bei naftos pardavimas vokietijai buvo padidintas.

Atkreipkit demesi kad Romunija Vokietijai buvo begalo svarbi partnere del butent naftos, gelezies rudos ir kitu iskasenu. Del tokiu dalyku abejoju kad kokie romunai butu like konsetracijos stovyklose..

Atkreipkit demesi ir nelyginkit treciojo reicho kaip zveriskos salies ar demono kazkokio. Vokieciu karo pareigunai buvo begalo isslavine mokejo daznai po kelias kalbas ir t.t tuo tarpu su rusu palyginus kaimieciai ir siaip ganytojai visokie.

to draugas, 2010 01 21 21:18
o jie ir tada nieko gero neturejo...

To draugas, 2010 01 20 23:55
O bulgarai ir romunai turi dabar kažką gero?

to draugas, 2010 01 20 21:05
butu po karo kliuve visiems ne vokieciams:D butu lietuviai kaip tik su bulgarais ir rumunais kartu dirbe koncentracijos stovyklose:) o jei rimtai tai aciu Dievui kad neprisijunge prie atakos -butu buve apkaltinti vokieciu sajungininkais ir nacistais amziams...

Draugas, 2010 01 20 01:45
Na Vokieciai siule prisijungti prie Vokietijos puses ir pulti Lenkija. Jei tai butume padare, galbut net butu Lietuva buvus didesne(jei rusai praleimeja butu). Nes vokieciai tai prieme i sajunga bulgarus ir romunus, kurie tikrai nebuva ypatingai stipresni negu lietuviai.

lietuvai reikejo Stalino XVII a., 2010 01 19 21:46
stalinas priestaringa asmenybe, bet nera to blogo kas neiseitu i gera... ar geriau kad stalino nebutu ir rusai prapiltu kara vikieciams? manau tada visi lietuviai dirbtu ne anglijoje o vokietujoje koncetracijos stovyklose... ir be to rusai save vadina didzia valstybe ir issidirbineja gruzijoje vien stalino deka...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (61)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (46)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (136)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (3)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras