Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai















   Rekomenduojame:







   Mus remia:



 
Lietuva
 
  Kam naudingas triukšmas dėl CŽV kalėjimų? (36)

Komentarai:

vic, 2010 10 18 09:55
Geras straipsnis, labai patiko. Ir jau nepirmas... Tarp kitko, kodėl baisu pagalvoti?

Europietis, 2010 03 07 16:54
Komentaruose susirenka "rusofilų brigada" - Motulės garbintojai. Galbūt jie per klaidą atsidūrė Lietuvoje, o gal jiems moka už Motulės prestižo išlaikymą? Ar gerai moka? Visgi darbas tai ne sunkus - patriotiškas. Tereikia maigyti knopkes.

JAvistas, 2010 03 06 16:54
:D Vo, Europietis vėl keičia savo taktiką :D Negadink lietuviško vardo, vadinkis kokiu nors smithu ar Obamitu

Arnas, 2010 03 06 16:15
Skelbimas:
KGB vasaros stovykla Rusijoje. Bus norinčių? Plaus smegenis, mokins kaip kitus menkinti, kaip sunaikinti priešininką, paskleidus apie jį blogą informaciją, kaip sumenkinti savo oponentą, teigiant, kad jis invalidas, nesveikas. Kas nori...el. paštas yra ( fsb@fsb.ru ). Sakykite, kad ieškote Putino...jie žinos apie ką jūs...

Arnas, 2010 03 06 13:32
Europietis, tu praplautoms nuo JAV propagandos smegenų, esi ne ką mažiau pavojingas.
Geras pvz dabartinis JAV nenoras pripažinti jog turkai vykdė armėnų genocidą. Kas tie armėnai, bėdžiai ir tiek, o va Turkija strategiškai patogioje vietoje, plius musulmoniška šalis, tad ji bent šiokia tokia atsvara Iranui... Ir viskas, demokratija ir demokratinės vertybės baigėsi :)

Europietis, 2010 03 06 00:58
Rusijos imperijos nereikia bijoti.

Reikia kritiškai vertinti jos propogandą ir rusofilų praplautagalvių propogandą. Propogandos retransliuotojai - komentatoriai už pinigus arba ne už pinigus dirba savo darbą.

Šiek tiek kritikos nepakenks niekam.

Rusijos imperija netaps paprasta valstybe, todėl amžinai grasins Europos stabilumui.



GRU pasekejas to Europietis, 2010 03 04 17:53
Man labai gaila, bet turiu jus informuoti, kad Jus nei siame, nei kitame gyvenime nepamatysite rusijos zlugimo... Rytuose visada bus kazkas tokio, ko jus su siaubingai bijosite, ir nesvarbu kaip tai vadisnis - Rusijos Imperija, Sovietu Sajunga, Rusijos Federacija ar kas panasaus... Visada bijosite, siulau nusipirkti vaistu raminamuju, arba negalvoti apie RUSIJA, gal pades...

Go Home!, 2010 03 03 19:55
Skaitant tam tikrus komentarus, atsiranda nuojauta, jog Valerija Novodvorskaja išmoko lietuvių kalbą.

Europietis, 2010 03 03 18:27
Rusija pati save sunaikins.

Heroino, alkoholio upės tekės, Rusija degraduos.

Nereik atominių bombų.



Aras, 2010 03 03 13:47
Europietis visiškas idijotas... Tu nieko nesiskiri nuo tavo minėto Žerenovskio. Kalbi tokias nesamones, kad pats nesuvoki ką. Russia nukariaut šiame atominiame amžiuje yra neimanoma, na nebent pasmerkiant visą planetą. Kiek matau tu labai trokšti pabaigos iš pergero gyvenimo Lietuvoje.

Europietis, 2010 03 01 23:55
Įdomus blogas apie Rusijos imperiją: http://larussophobe.wordpress.com/


Nesinori man su jumis čia visais ginčytis, lysti į smulkmenas. Kokia prasmė? Lenkija ir Lietuva yra NATO valstybės, abi priklauso Europos Sąjungai. Gali būti, kad lenkai skriaudė lietuvius, bet esmė tame, kad Rusija yra didesnis priešas.

Šiuo metu Lenkija kelia mažesnę grėsmę. Nereikia nukreipti dėmesio, kur nereikia. Rusijoje - ne demokratinė valdžia, Lenkija - demokratinė valdžia. Lenkija, kaip ir Lietuv patyrė Sovietų okupaciją. Neutralus būčiau Lenkijos atvžilgiu.

Rusija - Rytai, mes Vakarai. Ir taškas. Rusijoje valdžia save tapatina su Stalinu, o tai buvo didelis lietuvių tautos priešas. Rusijos imperijos teroras pastaruosius šimtmečius vertė daug gabių lietuvių emigruoti. Todėl nesureikšminu Lenkijos.

"Kaip būtų jeigu būtų" - yra šiandien taip kaip yra.


NATO ir JAV interesai sutampa su Lietuvos interesais. Gal kada nors ir Lenkija bus likviduota? Ką mes žinome?

Šiaip tai jeigu ne Lenkija, tai Lietuva neaišku ar būtų iš viso 1918 m. nepriklausoma, nes ji sudavė smūgį Bolševikams...reikia kalbėti atvirai: pastarąjį šimtmetį dėl bukos liaudies ir ja besinaudojančių politikų Rusijoje vyko nesąmonės. Nestabili šalis, kuri kelia grėsmę.

Ką mes žinome, kas bus po Putino? Gal koks Žirinovskis? Gal dar kas nors? Tai nenusakoma šalis. Jeigu rinkimai yra klastojami, tauta atsilikusi, visiškai nesuprantanti kaip reikia elgtis pilietiškoje visuomenėje. Tai kaip uždelsto veikimo bomba. Nestabilumai gali persimesti į kitas šalis. Kaip ir buvo su revoliucija. Kas žino, kokia kita revoliucija ten bus?

CŽV kalėjamai - geriau negu Sovietų Sąjungos atominės raketų bazės Lietuvoje (kai niekas net nežinojo to). Sovietinė Rusija pridarė per daug žalos, kad būtų pamiršta. O Lenkija jei ir pridarė žalos, tai tikrai ne tiek daug, ir tikrai žymiai seniau, ir be to Lenkija pasitaisė kažkiek, tapo normalesne, ko nepasakysi apie Rusiją...ji liko šovinistine, ką teko matyti Estijos įvykių metu.

Atvažiuoja ruskeliai politikai į Estiją elgiasi kaip savo kieme...kas per šalis? Ambasadą Estijos blokuoja, terorizuoja...kas per banditinė šalis? Jau 1945 metais JAV turėjo ją sunaikinti Atominės bombomis. Buvo toks planas ir gaila, kad nevykdė. Nereikėtų ir CŽV kurti, nereikėtų Berlyno sienos, nereikėtų daug ko. Bet REIKĖJO, reikėjo nes Sovietų Sąjunga susikūrė ant tamsios rusų liaudies, kuri šiandien ne ką šviesesnė. Matyt, Sovietų nemokamas mokslas blogai juos švietė? Nes bendros tendencijos ten nekokios. Jei Lietuva yra priešiška šalis, tokie išplautom smegenimis gyventojai pavojingi.

Kol yra NATO ir JAV tol yra taika regione. Kol yra Europos Sąjunga tol yra taika regione. ES padės apmažinti didelių valstybių įtaką, o mažom valstybėm tai tik geriau. Mažos valstybės tik laimės. Rusijos imperijos NVS projektas - Muitų Sąjunga - kas tai? Tai nevykę projektai, kur Rusijos ranka ten visi tarnai.

Dėl išteklių Rusijos imperijos - berods Lenkų žymus politikas JAV Bžežinskis ar koks ten, rašė, kad turi atitekti ištekliai Vakarų valstybėms. Jie panaudotų juos protingiau.

Nesuprantu, kokia prasmė administruoti tokio dydžio valstybę? O

Linkiu, kad Rusijos imperija žlugtų, o ką blogai? Tuščia vieta nebūna, ją užimtų kitas. Man Rusija primena girtuoklį kaimyną, kai gyveni 9 aukštų name. Ji gyvena 2 aukšte, o tu 1. Pastovus triukšmas, pastovios išgertuvės, grasinimai. Niekaip negali progresuoti, susikaupti, gyventi. Kol nebus kaimynas iškeldintas, tol tavo gyvenimas nebus visiškai geras.

Ta smarvė, KGB įtaka, dezinformacija,vietinių mankurtų ugdymas, pastovi propoganda, "rusiškos tvarkos" idealizavimas - vimdo.

Tam, kad nebėgtų Afrikiečiai į Europą, reikia Europai investuoti milijonus į Afriką, tam kad Rusija nekenktų Europai, reikia sunaikinti Rusiją. Joje neįmanoma demokratija - baigtas reikalas. NEĮMANOMA. Putino žodžiai. Taškas. Kito kelio nėra. Hitleris, Bušas ar bet kas kitas, tai supranta.

Ateis naujas lyderys ir JAV parodys tiem kagebistams kur jų vieta.


doblog, 2010 03 01 22:41
va kam naudingas.... http://doblog.blogas.lt/kam-nenaudingas-bet-koks-triuksmas-389.html

Arnas, 2010 03 01 18:02
Europietis, va tu tai paranojikas. SPėju jei pasiūlyti tau nusišauti, bet už tai ant Rusijos kas nors bombą užmestu, tu taip ir padarytum.
Kodėl LDK suartėjo su Lenkija? Nes itin spaudė vokiečių ordinas, totoriai, iš dalies Maskvos kunigaikštystė. O vėliau jau lenkai privertė žaisti vazų žaidimus, ko pasekoje, visoje LDK viešėjo ir Rusija ir Švedija. Būtent to pasekoje ir atsirado Liublino unija, kurios iš karto nepasirašius, lenkai jėga atėmė dabartinę Ukrainą iš LDK. Na ir t.t. Apie naujųjų laikų istoriją gal dar sugebėsi paskaityti ir pats...
"Visi jos ištekliai priklauso jai neteisėtai, sunaikinus ją ištekliai turėtų būti perduoti teisėtiems šeimininkams - JAV, Kinijai, Anglijai" Tavo citata, sorry, bet su pacientais iš Rokiškio ligoninės, diskutuoti nenoriu. Pasinaudosiu sena lietuvių patarle, duok asilui kelią... :)


GRU pasekejas to Europietis, 2010 03 01 17:56
Europieti tu visiskas debilas...

Arnas" (Ivanas) - tipinis propogandistas. Rusijos imperija Lietuvai kelia problemų jau daugiau kaip 400 metų. Jei ne ji, tai ir Lenkija būtų mažiau pavojinga Lietuvai. Dėka Rusijos, Lietuvai teko "draugauti" su Lenkija.
----------------------------------------------
Jei ne rusu expansija, tai lenkai butu visiskai sulenkine lietuviu tauta, ir tu dbr kalbetum lenkiskai, dainuotum lenkiskas giesmes. Jei nesutinki - siulau pasisneketi sia tema su docentu A. Ragausku. Sia tema jis yra rases, taip kad nenusisnekek, tiesa paradoksalu, bet tai tiesa, lietuva savo egzistavimu turi dekoti carams....

Studentas, 2010 03 01 15:40
kokia demagogija, nera konkretumo visiskai.. apie lietuvos ekonomikos struktura zinau geriau negu isivaizduoji, tiksliau tokios kaip strukturos net nera, nera gaminanciu imoniu, yra tik bankrutuojancios, niekam nezinomos, konkurencijos neatlaikancios vakaru rinkose, todel priverstos suktis veidu i rytus, Rusija yra didziausia lietuvos prekybos partnere, o tu linki kad ji zlugtu?! tavo mama neisgales nupirkti sauskelniu tau, jeigu taip atsitiktu, mitas jog lietuviai darbsti tauta yra viso labo mitas, jie moka tik auginti monopolijas, deti 2oo, 3oo procentus antkainius kiniskai lenkiskai pridukcijai ir is to gyventi,, kitaip tariant tokia tauta negamina o vegetuoja kaip naturalus bet bejegiai parazitai... rusija vysto ekonominius rysius su didziausiomis pasaulio ekonomikomis, ka vysto lietuva? neapykanta vieni kitiems, skurda, socialine atskirti ir vertybiu nukryziavima?!

Europietis, 2010 03 01 15:14
Apgailėtinai atrodo, kai kažkokie propogandistai bando nukreipti dėmesį nuo Rusijos, primesdami Lenkijos grėsmę. Lenkija yra tikrai ne pirma pagal priešiškumą Lietuvai. Pirma saraše yra Rusijos imperija. Ji turi būti likviduota. Todėl Lietuvos interesai sutampa su JAV-Anglijos (NATO) interesais.

Afganistano heroinas žudo Rusijos imperijos gyventojus, o jos korumpuoti politikai-biurokratai nesugeba kontroliuoti pasienio - kodėl? Todėl, kad tai šalis, kurioje tvarkos niekada nebuvo ir nebus. Visi jos ištekliai priklauso jai neteisėtai, sunaikinus ją ištekliai turėtų būti perduoti teisėtiems šeimininkams - JAV, Kinijai, Anglijai. O Rusija, kadangi yra ubagė, terorizmą remianti valstybė - todėl ir yra pavojinga. Jai ištekliai atiteko netyčia. Sibiro tautos neprašė jų okupuoti, naikinti.

"Arnas" (Ivanas) - tipinis propogandistas. Rusijos imperija Lietuvai kelia problemų jau daugiau kaip 400 metų. Jei ne ji, tai ir Lenkija būtų mažiau pavojinga Lietuvai. Dėka Rusijos, Lietuvai teko "draugauti" su Lenkija.

Lietuvos priešas nr. 1 yra Rusijos imperija. Ne demokratinė, Putino imperija, kuri turi būti padalinta į tautines valstybes. Sunaikintas kgb klanas. Sunaikintas komunistinis klanas. Rusiškasis šovinizmas tai kaip fašizmas, kuris yra grėsmė pasaulio stabilumui. Tik išnaikinus šią grėsmę (heroinas iš Afganistano, alkoholizmas, masinis skurdas, savižudybės) bus sunaikinta velnio imperija. Bezdžionė su atominėmis galvutėmis ir ištekliais turi likti cirke, o ne juokinti pasaulį ir kelti grėsmę kasdien jo stabilumui.

Geriausia yra nepulti Rusijos imperijos, nes vos ją puoli - tauta susivienija. O kai nepuoli - Sovietų Sąjunga pati sugriuvo. Tas pats turi būti ir su Rusija. Jos gyventojai patys save naikina - heroino vartojimas alkoholizmas, savižudybės. Jiems nereikia karo, jie patys save sunaikina. Todėl, kad tai imperinė valstybė. Joje progreso niekada nebus. Apskritai tokio dydžio valstybė, su tokiu ilgu pasienio ružu, yra sunkiai valdoma.



Europietis, 2010 03 01 14:55
Teisinga informacija anglų kalba apie Putino imperiją.

http://larussophobe.wordpress.com/

(kagebistai gal nepakėlė savo kvalifikacijos, angliškai nemoka, tai skaitys paprasti piliečiai)

Europietis, 2010 03 01 14:51
Komentaruose matau kelis ruskelius arba prorusiškus mankurtus, kurie gina motiną Rusiją (keista kodėl dar ten negyvena?).

"Studenas (Putino KGB mokyklos?), Arnas (Ivanas?)."


Studentas (KGB mokyklos) pasidomėk šiek tiek apie Lietuvos ekonomikos struktūrą prieš rašydamas savo kagebistinę propogandą. Lietuvoje yra ekonomika, tai tavo motinoje Rusijoje be naftos, dujų būtų labai sunku. Kadangi daug alkoholikų, narkomanų, tinginių, kuriems darbas yra kažkas nesuprantamo. Dėl to Kinija ir negriuvo kaip tavo Motina Rusija, kuri buvo, yra ir bus ubagas.

O Pilietis Arnas (Ivanas)? Ką galima pasakyti? Kartoju: Rusijos imperija buvo, yra ir bus Lietuvos priešas. Lenkija - šiuo metu Lietuvai ne priešas, bet ir ne draugas. Neutrali šalis. JAV ir NATO reikalinga tam, kad susilpninti Rusijos įtaką. Tam, kad sunaikinti šitą velnio imperiją.

Bet nereik jos naikinti, pati Rusija subyrės. Kažkas netikėjo, kad Sovietų Sąjunga byrės, bet subyrėjo. Tai antras etapas bus irgi. Ir to laukiu.

O prorusiški komentatoriai, kagebistinės propogandos skleidėjai - nelabai įdomu jūsų nukreipiemieji efektai. Lenkija priešas...Afrika gal irgi Lietuvos priešas? Gal ir marsiečiai priešas? Kaip skamba? Ganėtinai kvailai?


Studentai (KGB mokyklos) jei Rusijoje viskas būtų gerai, tai sėdėtum ten. Čia geriausias testas. Todėl nemalk propogandos...galvą skauda nuo jos.



Studentas, 2010 03 01 11:23
jusu neismanymas mane tiesiog stulbina :) jog valstybe turi zaliavas reikia didziuoti, rusai ta ir daro. Dauguma europos pazengusiu valstybiu savo pramone pradejo kurti ir dar tebekuria butent ant zaliavu, del zaliavu vyksta didziausi kariniai konfliktai visame pasaulyje, pradedant lotynu amerika brazilija tesiant visa afrika, artimaisais rytais, kaukazu bei post sovietineje rusijos teritorijoje. Shell olandu imone yra didziausia nafta isgaunanciu imoniu pasaulyje, svedijos ekonomika didele dali apima plienas, mediena, lenkija kas keisiciausia man yra priskiriama prie emerging countries ekonomiku (greitai lenkai bus vienoje eiluteje su vokieciais, pietu korejieciais, turkais, rusija, kinija, brazilija, indija ir kt) tai jie lenkai turi didelius akmens anglies slenius, norvegai turi naftos klodus, vokieciai gelezies rudos, plieno ir begale kitu pavyzdziu.. Naudingos iskasenos yra sales pasididziavimas, deja, lietuva neturi kuo didziuotis, nes kitas salies pasididziavimas - studentai, taip pat isvyksta is lietuvos... lietuva neturi jokios ekonomikos, jokios gamybos, tik spekuliantai - perka , parduoda, visas lietuviu biznis, geda!

del ju tada klydau, 2010 02 28 23:06
jau sugryo y tevyne.

Lodorius, 2010 02 28 22:01
Rusijoje centras.
Ju puslapyje aiskiai parasyta : Headquarters - Moscow, Russia.

:)), 2010 02 28 21:33
tai kaip manai ar kaspersky centras ar flialas rusijoj:)?

Lodorius, 2010 02 28 21:25
Ka tu turejai omeny, jog randasi ne Rusijoje, o ES? Gal filialai randasi Europoje?
Kas del pavogtu technologiju tai isvis nesamone. Kuri cia imone tas technologis voge? Kaspersky? Ar Suhkoi?

pasakyk man kodel, 2010 02 28 20:01
dauguma tu tavo isvardintu firmu savo dabar yra ne rusijoje,o ES ir kitur? ir tu man paiskink ,jai ymone sukuriama ant naftos pinigu pamato, dalis technologiju nuperkama uz naftos dolerius,arba dar blogiau pavagiama,papirkinejant ,ir jai toje ymoneja rusai dirba valytojais arba traktorininkais, tai jau yra rusu pasididziavimas?,,o kas like tai like nuo sovietu laiku ,kaip visi gabiausi mokslininkai .inzinieriai,ir tt ,rusai ,ukrainieciai,ir tt... tame tarpe ir lietuviai ta kure , o ne putino rusija dabartine, taip kad nera ko lietuvos pasiekimais didziuotis , bet ir rusija mums ne pavyzdys

Lodorius to L N, 2010 02 28 16:16
Na Rusijoje yra ne tik nafta ir dujomis uzsiemancios imones. Pvz tokie pavadinimai kaip Kaspersky lab., Sollers, Wimm-Bill-Dann Foods, Inter RAO UES, MTS , Sukhoi zinomi visame pasaulyje

L N, 2010 02 28 15:59
Tai Lietuvos ir Rusijos santykiai ir liks tokie kokie yra dabar. Nes Lietuva neprades keliaklupsciauti pries Rusija, kad pagerinti santykius, o Rusija niekada nezengs pirmo zingsnio gerinant santykius, nes jai nesvarbu. Siaip toks scenarijus yra labiausiai tiketinas.
O apie tas imones taj noriu pasakyt, kad lengva kurt didelias imones, kai tam tereikia prigreziot zemeje skyliu ir siurbt nafta ir dujas. O imones kurios nera susijusios su istekliu gavyba taj Rusija kaip tokio dydzio ir populiacijos valstybe tikrai nelabai turi kuo pasigirti.
O jei apie tinginius kalbant taj visur ju yra, bet kad Lietuvoje ju daugiau nei kitur taj abejoju ar kasnors kaipniors galetu irodyt :) As taip pat galiu niekuo nesiremdamas pasakyt kad Rusijoj vieni tinginiai.

Studentas, 2010 02 28 14:58
vilniaus lenkai yra tokie patys lenkai kaip ir lenkijos lenkai. Su abiem turiu kontaktus ir abi nacionalines grupes elgiasi vienodai - isdavykeliskai! Sakai ka Lenkija blogo padare lietuvai bunant ES? nejaugi jau nebepameni kaip adamkus ir kvasevskis taresi blokuoti es ir rusijos derybas, bet paskutiniu momentu niekas is lenku delgacijos nepakele rankos? vienintelis adamkevicius! cia visiskas lietuvos pravalas!
rusija niekada nenores draugauti su tookia salimi kaip lietuva kol tokia salis kaip lietuva pirma nerodys ilgalaikiu ir draugisku santykiu! Rusijos padetis globalioje arenoje ir geopolitine situacija kuri tesiasi per kelis zemynus ir 11 laiko juostu tiesiog naturaliai nesiderina su tokiu geopolitikos segmentu kaip lietuva kurios populiacija trys milijonai, is kuriu milijonas pensininku, puse pajacu ir tinginiu, per 20 metu lietuviai nesukure ne vienos imones kurios vardas butu zinomas pasalyje, nesukure normalios rinkos ir t.t. apie ka galima sneketi dar?

L N, 2010 02 28 14:37
Tu lygini Lenkija su Rusija :) Abejoju kad kas pasakytu jog Lenkija turi imperiniu tikslu. Dbr esame kartu ES ir NATO nares taj ka dbr ta Lenkija blogo Lietuvai padare? O jei tau konkreciai koks Vilniaus lenkas kazka padare taj nereik to tapatint su valstybe. O su Rusija neimanoma kalbet normaliai todel, kad Rusija nenori su mumis normaliai kalbet. Nejau tu galwoji, kad Rusija verziasi draugaut su Lietuva ? Draugyste yra abipusis dalykas. Jei vienas nori, o kitas ne taj jokie geri gestai nepades jiem susidraugauti.
O i studento minti, kad rusai savo kritinemis gelbejo lenkus taj juokinga net :) Rusam Lenkija daug simtmeciu buvo priesas Nr 1. Stalinas grabe apsiverstu jei suzinoti, kad kazkas taip interpretuoja Lenkijos sunaikinima.

Studentas, 2010 02 28 14:22
to LN

politikoje nera draugu ar sajungininku yra tik azmini interesai!!! o lenkai lietuvai visada pagadina ora, deja, mano patirtyje lenkai taip pat visada pagadina ora, toks jau nacionalinis ju bruozas.. karo metais juos saudydavo nes jie stukaciai, o rusai state savo krutines pries atvira ugni kad tokius kaip lenkai isgelbeti... arnas labai taikliai nusake ryskiausius lenku momentus, bet juos galima butu testi testi...

Arnas, 2010 02 28 13:22
L N, tai nesupratai minties? Kodėl lenkams galima atleisti praeities nuodėmes, o rusams ne?
Būtent tą ir noriu pasakyti, jog reikia politikoje netaikyti dvigubų standartų, jeigu prisimename istoriją, tai su visais ir kalbėkime pagal istorinius įvykius. Jeigu imame dabartį ir ateities planus, tai su visais ir kalbėkime atitinkamai.

L N, 2010 02 28 13:04
Tai tokiu atveju kaip teigia Arnas kaip turetu bendraut Anglija su Prancizija arba Prancuzija su Vokietija ? Tai gi europoje per tiek amziu visi su visais susipjove ir persipjove yra. Tai tokiu atveju europoje visi turetu buti priesais.

Studentas, 2010 02 28 10:41
nors ir ne i tema bet pritariu Arno komentarui:)

Arnas, 2010 02 28 01:43
Europietis :D Gal sakyk amerikos žiurkė :D
Aš galiu puikiai pateikti, kodėl Lenkija turi buti mūsų priešas NR 1
Visų pirma ji buvo mus okupavusi nuo pat Liublino unijos. Lenkija nenorėjo nepriklausomos Lietuvos per visą tarpukarį. Bražant sienas per Versalio konferenciją, Lietuvos atstovai buvo neįsileisti dėl Lenkijos užgaidų. Laužydama sutartis, Okupavo Vilnių ir Vilniaus kraštą. Ne kartą organizavo sąmokslus prieš Lietuvos vadovus. Dėl jos politikos, Lietuva buvo negirdima tarptautinėje arenoje. Ir dabar ne Lietuva, o Lenkija pristatinėja Europai ir Pasauliui kas yra Lietuva.
Neužtenka? Daugiau žmonių kapuose vartosi dėl to, jog su Lenkija "esame draugai", nei dėl to jog suartėtume su Rusija.

Beje, su protu matosi jog tau negerai, kad užuot sprendęs savas problemas, ieškai atpirkimo ožių. Ne Rusija kalta, kad Lietuva gyvena blogai.

GRU pasekejas to Arnas, 2010 02 27 20:15
Lietuva yra pati sau prieše...

Europietis > Arnas, 2010 02 27 13:47
Paklausk, kas yra Lietuvos priešas geriau.
Lietuvos gerovė bus tada, kai Rusijos imperija bus sunaikinta.
JAV reikalinga Rusijos imperijos galios silpninimui.

Arnas, 2010 02 26 12:40
O dabar paklauskime, kas yra politikai?
Tai žmonės, net gi galime pavadinti lobistais, savo šalies žmonių gerovei užtikrinti. Kur Mums naudingiau ieškoti partnerių, ar tarp savo kaimynių ir savame žemyne, ar kitame pasaulio krašte? Ar mums reikia vien saugumo(nors NATO formaliai lyg ir Europoje yra, ne vien JAV) ar ir ekonominio bendradarbiavimo?
Taigi, vykdoma politika, Lietuvos gerovei. Kai kam nepatinka? Akivaizdi fobija, jog mes irgi galime būti kažkas, ne vien žemės lopinėlis, dėl kurio dalybų visas pasaulis pešasi.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška






Iššūkių aplinkai geopolitika (456)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.



Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (63)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.



Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (166)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.



Kinijai reikalinga nauja strategija (21)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. 



Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (26)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras