Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Lietuva
 
  Nauja Lietuvos nacionalinio saugumo strategija (2)

Komentarai:

Vanda, 2012 07 22 13:26
ar negalėtų Vadimas rašyti dažniau? jo straipsniai unikalūs...

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2012 07 13 19:19
1.AS VISKA SUPRANTU ,KAD NORINT TURETI NAUJA ZVALGYBOS IR KONTRZVALGYBOS ISTATYMA TURI BUTI SI
LT NACIONALINIO SAUGUMO STRATEGIJA
MANE STEBINA KITKAS

2.MES ESAME EUROPOS SAJUNGOS PILIECIAI PRIKLAUSOME
500 MLN.ZMONIU ERDVEI

PIRMA TURETU BUTI EUROPOS SAJUNGOS KONSTITUCIJA
ANTRA EUROPOS SAJUNGOS KARIUOMENE
TRECIA EUROPOS SAJUNGOS KARINE DOKTRINA
POLAME MES
GYNAMES MES
AR LIEKAME NEITRALI SALIS

KETVIRTA TURI BUTI EUROPOS SAJUNGOS ZVALGYBOS IR
KONRZVALGYBOS ISTATYMAS

TADA VISKAS GERA TURIME PROEKTA IR STATOME NAMA


4.DABAR GI STATOME NAMA PO TO KURSIME PROEKTA
PIRMA DAROME STOGA PO TO DARYSIME PAMATUS
MANE DOMINA KIEK TA BETVARKE DEMOKRATINEJE ES VALSTYBEJE TESIS MES GI NE AVINU BANDA,KAIP NORIMA PARODYTI

5.DABAR LIETUVOS VYRAI PADARE GERA DARBA NES VAKUMA TURI KAZKAS UZPILDYTI SI NAUJA LIETUVOS NACIONALINIO SAUGUMO KONCEPCIJA TURETU VADINTIS LAIKINA LIETUVOS NACIONALINIO SAUGUMO KONCEPCIJA
KADANGI ESAME NATO IR MUMS GALIOJA NATO 5STR.
VIENOS NATO SALIES UZPOLIMAS VISO NATO UZPOLIMAS

MUSU LIETUVOS IR NATO GRESMES YRA SKIRTINGOS.SKIRTINGOS GRESMES YRA IR EUROPOS SAJUNGAI NES CIA YRA IR NE NATO NARIU KAS JAS GYNS

5.MES EUROPOS SAJUNGOS ERDVES PILIECIAI TAI YRA VIENOS RANKOS 5 PIRSTAI,JUS DAROTE GERA DARBA BET
NORITE ATSKIRTI VIENA PIRSTA NUO KITU 5 PIRSTU

6.KOL NERA ES KONSTITUCIJOS
ES KARIUOMENES
ES KARINES DOKTRINOS
VISI DOKUMENTAI TURI PRASIDETI ZODZIU LAIKINAS

7.KONCEPCIJA IDOMI,ACIU KAD KAZKA DAROTE LIETUVOS LABUI ,MANAU SUPRATOTE MANE

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (531)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (64)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (168)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (22)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (26)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras