Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Velnio tuzinas (laiškai prezidentui) (4)

Komentarai:

Micius, 2012 08 21 19:52
Nęsu prorusiškai nusiteikęs, bet ar straipsnis per maksimaliai ir užakcentuotai neper tendencingas?Jūs galvojate, kad Rusijoje tik vadeiva? O kas yra tarkime Obama? Lyderis, kuris tusščiažodžiavo prieš rinkimus? Ar senato pastumdelis ir kitų užsisplapstinusių įtakingųjų marionetė? Dieve kai paskaitai kartais gražiai sudėtus ir gerai skaitomus straipsnius, tačiau suvoki, kad jis arba nesiriame logika ar logika nežiūri ir neįvertina kiatpusiškumo.Tą patį tik kitame kontekste galime aprašyti daugelį pasaulio lyderių. Galiu garantuoti, kad atėjus į valdžią opozicijos lyderiams, ar kitai asmenybei su visa jo "svita" pasiskirstys tik pinigų kanalai, o visa kita, tėra tik kitas asmuo, ar kita ideologinė terpė, kurios pagalba grobiami valstybės pinigai ir paskirstomi atatinkamiems bičiuliams, magnatams, ir t.t. Tarkime Lietuvoje neva ęsti demokratija ir daugmaš atitinkame žmogaus teisių konvenciją priimtąa XX a. 5 dešimtmečio antroje pusėje, tačiiau dauguma vargingų piliečių jos net "neragavo" dirbdami pas ūkininką 7 dienas per savaitę po 12 valandų. Uždavus politikui šį kalusima, jis atremia stulbinamu argumentu : kreipkitės į darbo inspekciją ar panašias institucijas, bet visiems aišku, kad mūsų biurokratinė infantili įstaiga, kaltų neras. Neįrodysi ir dar liksi be darbo, tai kur Lietuvoje žmogaus teisės??? Reikėtų savo vadeivą aprašyti panašiame kontekste, o ne postringauti apie kaimyno bėdas, kurių kiekviena šalis turi. Gali užtikrinti, kad demokratijos knygos viršelis gražus, tačiau dėstyme nerasime teisingos teisybės ar laimingos pabaigos. Visi laimingai ir ilgai negyvens ir visiem gerai nebus. Žodžio laisvė prasilenkia su sveiku protu, o žmogaus teisės neužtikrinamos visų dirbančių už minimumą, jau nekalbu apie kaime dirbančius pas ūkininką ar vietinį oligarchelį, greičiau mūsų valstybė žlugs, nei Rusija pradės kilti iš Jūsų taip vadinamos duobės.

ome, 2012 08 18 20:01
Marozui
http://www.startime.org.ua/video/chelovek-i-obshchestvo/155-chelovek-dominantnyi-aspekt

ome, 2012 08 17 00:20
Kai Britu imperijos elitas oficialiai paskelbia kad zemeje neturi likti daugiau nei 1mlrd zmoniu tai kitokios ivykiu eigos kaip sakos ant kurios sedi pjovimo pagal koncepcija ir negali buti. Reikia isspirti is valdzios tuos kurie to siekia.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2012 08 16 22:26
1. AS KAIP EKONOMISTAS IR VALSTYBES VALDYMO SPECIALISTAS STEBIU RUSIJA JAU SENIAI NUO SSSR SUBIREJIMO

2,AS GALVOJAU KAD RUSIJA NIEKADA NEATSIGAUS PO SSSR
SUBIREJIMO NES BORIA GERE,KRIMINALAS SIAUTEJO,MILICIJA STOGAI IR STOGELIAI JUOS DENGE
VIENU TOKIO CHAOSO KURIS BUVO 1990 NESU MATES NEI SAPNAVES

2.DABAR STEBINT IS SALIES BE JIKIOS POLITIKOS
MATAU PROGNOZUJAMA SALI ZINAU,KAS BUS PO 20 METU

3.RUSIJA SAVITA SALIS JI VISADA BUVO VALDOMA CARU IR JAV DEMOKRATIJOS MODELIS JAI NETINKA,JI ISRAS SAVO CARINIO VALDYMO IR DEMOKRATIJOS MODELI

4.NESUPRANTU JAV POLITIKU KURIE EINA PRIES VISATOS DESNIUS
YRA NEISREIKSTA TIKROVE -DIEVO PLANAS
IR ISREIKSTA TIKROVE-DABARTINE XXI AMZIAUS SITUACIJA
ISREIKSTOJE TIKROVEJE GYVUOJA DUALIZMAS
SALTA-KARSTA
KARAS-TAIKA
MYLIU-NEMYLIU
JAV-TEVAS-MAMA-RUSIJA IR T.T.

KODEL JAV NORI BUTI VIENA MONOPOLISTAI
PAKLAUSKYTE JAV MASONU 33 LAIPSNIO IR TIE TA PATI PASAKYS KUR PROBLEMOS

5.NEBUS PROGNOZUOJAMOS RUSIJOS BUS NEPROGNOZUOJAMA KINIJA NEMATAU NIEKO GERO

6.NA PRIDARYS JAV IR RUSIJA RAKETU KURIUOS SKRYS
5000 KM/H NA IR KAS SALTAS KARAS JAU PRAEJO
JO ATNAUJIMNIMAS GERESIA JAV KRACHUI

7.IZRAELIS JEI VIENAS UZPULS IRANA PATS ZUS IR NUSITEMS SU SAVIMI JAV,NEJAUGI VISAS PROBLEMAS NEGALIMA SPRESTI TAIKIU EKONOMINIU BUDU SUPERKANT
SIRIJOS,IRANO,LIBIJOS SALIU IMONIU KONTROLINIUS PAKETUS IR KO CIA DETAS PUTINAS

8.ISGRIAUTI SUSPROGDINTI LENGVA PASTATYTI YRA SUNKU
EINAME KAZKOKIU SAVES SUNAIKINIMO KELIU,NA GAMINKYTE TARPPLANETINES STOTYS TIRKYTE KOSMOSA,KAM NAIKINTI ZEME KURIOJE GYVENAME
DABAR GAUNASI SEDI ZMOGUS ANT MEDZIO SAKOS IR PATS PJAUNA JA GAL NENUKRYSIU
TIKRAI NUKRYS JAV IR IZRAELIS JEI PJAUS SAKA ANT KURIOS SEDI,JEI RUSIJA PO SSSR SUBIREJIMO GREIT ATSIGAVO,GALI JAV IR IZRAELIS NIEKADA NEATSIGAUTI

9.RUSIJOS LIAUDZIAI PASISEKE SU PUTINU
AR PASISEKS JAV IR IZRAELIUI SU JU BUSIMAIS VADOVAIS ZINO TIK DIEVAS

10.KARAS YRA KRAUJAS IR BIZNIS PADARYTAS ANT KRAUJO UPIU ILGAI NEGYVUOJA TOKS YRA NERASYTAS EKONOMIKOS ISTATYMAS

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (26)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (43)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (127)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (1)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras