Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Euroatlantinės organizacijos
 
  NATO: Lietuvos narystės trejų metų sukakties klaustukai (2)

Komentarai:

ANTIKORUPCINE KONSTITUCINE PARTIJA, 2007 05 12 10:38
TĖVYNE VIENYKIMĖS !

Po Strasbūre pravesto 150 protesto prieš Lietuvos korupciją, atsirado pagrindas Tautai įsteigti radikalią Konstitucinę ANTIKORUPCINĘ PARTIJĄ, realiam radikaliam teisingumui atstatyti iš esmės, - pakeičiant Valstybės strategiją prieš tyčinį skurdą, veidmainę politiką ir korumpuotą teisėtvarką!
Ši antikorupcinė partija bus vedančioji Seime prieš korupciją ir atsvara prieš apsitapšnojusias,
veidmaines prostitucines valdžios partijas. Vesime prokuratūros, VSD ir teismų reformą.
Atnaujinsime 1000 –us nuosavybės bylų panaikinant senaties terminą. Sustabdysime masinę
emigraciją, savižudybes, smurtą. Suteiksime Žmogui Viltį, darbą ir pagarbą, o jaunimui pasitikėjimą. Nacionalizuosime prichvatizuotus strateginius objektus. Priversime žemėtvarkininkus, oligarchus, VST pasidalinti nesąžiningu turtu. Valstybę padarysime Pabaltijo naujų technologijų ir gamybos diegimų investavimo patikimu centru, o turizmą patraukliu net žiemos metu. Stiprinsime Valstybę naujų idėjų gamybos pagrindu dar iki ES subyrėjimo. Kviečiame pagyvenusią visuomenę, inteligentiją, padorius verslininkus, nevaldžios partijas, teisininkus, vairuotojus, vienytis ir siusti registruotus pareiškimus, materialiai remti ir dalyvauti tvirtinant Suvažiavimo programą. Reikalingi Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ,
Dzūkijos ir išeivijos visuomenės lyderiai , aktyvistai galintys suburti bendruomenes dėl pakvietimo į susitikimus. Brangūs Tautiečiai pabuskite iš stagnacijos kurkime naują Ateitį be korupcijos! Žemaitijos Prezidentas Justinas Burba Liepų 16 ACP, a/d- 132 Klaipėda Antikorupcinei partijai./ parlamentas@delfi.lt.Tel 8683-85855
(energyideabank.com - Europos idėjų talpinimas ir realizavimas. )o gal..., 2007 03 31 12:43
O gal Lietuvos pozicija turi labiau taikytis prie didziuju Europos valstybiu pozicijos? Juk kuriam vieninga ES. O kartais elgiames kaip JAV 51 valstija...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1091)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (209)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (284)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (506)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (119)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras