Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  Skirtingi ES ir Rusijos politiniai keliai (1)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2012 12 28 22:47
1.PRADESIU NUO PRADZIOS KAD VISIEMS BUTU AISKU
SIO METU PASAULYJE APIE 203 VALSTYBES

2.PASAULIO GALINGIEJI PER G-8 IR G-20 NUSTATE KAD ATRAMOS TASKAS POLITIKOJE BUS ANTRO PASAULINIO KARO PABAIGA

3.PRIMINSIU PO ANTRO PASAULINIO KARO LIKO TIK TRYS NUGALETOJAI JULIJAI CEZARIAI TAI JAV,UK IR RUSIJA
KITOS SALIS SENA KARO TERMENOLOGIJA NUGALETOS VALSTYBES TAI YRA VERGAI

1.DABAR PUTINAS SNEKA SU BAROSO
PUTINAS TURI JULIJAUS CEZARIAUS TITULA VALSTYBE RUSIJA NUGALETOJA
BAROSO NUGALETU VALSTYBIU-VERGO STATUSA

2.AR JUMS NEJOKINGA KA GALI SUSITARTI JULIJUS CEZARIS SU VERGU

O TIK DEL VIENO AR GALI JULIJUS CEZARIS-PUTINAS
DUOTI LAISVE-VERGUI EUROPOS SAJUNGAI

NE EUROPOS SAJUNGA DIKTUOJA SALYGAS KURI NETURI
ES KONSTITUCIJOS
ES KARIUOMENES
ES KARINES DOKTRINOS
IR NEI VALSTYBE BET PARODIJA I VALSTYBE SALYGAS,BET SALYGAS DIKTUOJA JULIJUS CEZARIS RUSIJA
NEREIKIA MASYTI DVIEJU STATUSU
VERGO
IR JULIJAUS CEZARIAUS


JAV TAIP PAT LAIKO SAVE JULIJU CEZARIUMI
BET NORS RUSIJA TURI JULIJAUS CEZARIAUS VARDA JA LKAIDINGAI JAV LAIKO VERGU KAS NETITINKA REALYBE IR TODEL DAROMI NEADEKVATUS NEISMINTINGI SPRENDIMAI JAV GEOPOLITIKOJE

AR SKIRAIATE KAS YRA
JULIJUS CEZARIS
IR
VERGAS?

JULIJU CEZARIU TRYS
JAV
UK
RUSIJA
LIKUSIOS 200 VALSTYBIU VERGAI

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (34)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (96)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras