Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Šiuolaikinė Rusija: prognozės ir įvertinimai (II) (29)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 14 01:09
VIDMANTAS TO JALUI
IR TAI KAD KAPITULIUJA JAV KARIUOMENE IRGI REIKIA
IGNORUOTI
SKAITYK IR MASTYK
Африком может быть распущен
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print
More Sharing Services
0
вторник, 13 августа, 2013 - 16:00
Министерство обороны США рассматривает возможность сокращения количества боевых региональных командований американских вооруженных сил, несущих ответственность за военные операции в определенных районах мира. Об этом сообщил специализированный еженедельник "Дифенс ньюс".

По сведениям издания, эти планы тщательно изучаются главой минобороны Чаком Хейгелом , но пока в предварительном порядке. Главная цель возможного изменения конфигурации боевых региональных командований заключается в оптимизации их деятельности и экономии бюджетных средств. В результате реорганизации могут быть сокращены "более 5 тыс должностей, занятых сейчас военными и гражданскими специалистами", отмечается в последнем номере "Дифенс ньюс", поступившем подписчикам в понедельник.

Предложения, подготовленные экспертами Пентагона и Комитета начальников штабов вооруженных сил США, предусматривают, в частности, объединение Северного и Южного командований. Первое из них отвечает за оборону Северной Америки, а в зону ответственности второго входят Центральная и Южная Америка, а также Карибский бассейн. Теперь предполагается создать одно большое командование, которое будет называться "Американским" или "Западным".

Рассматривается также возможность ликвидации созданного всего пять лет назад Африканского командования и передачи его функций Европейскому командованию и Центральному командованию, отвечающему сейчас за операции на Ближнем Востоке, в Северной Африке и Центральной Азии. В то же время из зоны ответственности Центрального командования могут быть выведены Афганистан и Пакистан, заниматься которыми впредь будет Тихоокеанское командование.

Таким образом, как подчеркивает "Дифенс ньюс", количество боевых региональных командований уменьшится на два. По данным еженедельника, одновременно может быть принято решение о сокращении шести вспомогательных командований вооруженных сил США.
52 просмотра

Jalas Vaniai, 2013 08 12 16:51
Ssutinku su jumis. Su portalo straipsniais galima sutikti arba ne, bet idom8s tik argumentai, o ne ultrapatriotines sapaliones su akivaizdzia sizofrenijos (asmenybes susdvejinimo) israiska. Todel visiskai teisus Tomas - tokius kaip Vidmanto komentarus reikia ignoruoti.

Ivan-Vania, 2013 08 12 11:23
Tiesą sakote, Jalai. Neradęs faktų Marozas atsako populizmu, atkartoja Russia Today skelbiamas žinias.

Normalioje tarptautinėje teisėje? Parodykite kuris JTO dokumentas leidžia šalinti valstybes iš JTO Saugumo Tarybos.

Du buteliai alaus ir skalbimo milteliai? Žmonės buvo skatinami dalyvauti rinkimuose, o ne balsuoti už narystę. Virš 90 procentų rinkėjų PRITARĖ narystei. Jei būtų nepritarę, rašytumėtę tulžingus komentarus iš Panevežio, o ne Jungtinės Karalystės.

Rusija galėjo vetuoti JTO Saugumo Tarybos sprendimą dėl neskraidymo zonos Libijoje, bet kažkodėl to nedarė. Vakarų šalių veiksmai buvo tesėti, nors ir sulaukė neigiamo atgarsio iš tam tikrų nedraugiškų valstybių kaip Šiaurės Korėja ar Zimbabvė. O Kadafi gatvėje pagavo ir linčiavo patys libiai.

Na va, neturite ką rimto pasakyti, pradedate prasivardžiuoti. Be kažkokių tai rimtesnių argumentų pasakymas „ameba bestuburė“ yra tik emocijos. Darželinukai taip daro, kai neturi ką pasakyti.

O tarp tų nusikaltėlių yra Kinijos elitas? Juk jie taip pat sukčiavo finansinėje-ekonominėje rinkoje spekuliuodami juanio kursu.

Bus bus. Bus raketos Taivanyje, Japonijoje, Korėjoje, Turkijoje, Bulgarijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Baltijos šalyse, Gruzijoje ir Norvegijoje. AŠ JUMS GARANTUOJU, KINIJOS DRAKONAS SYSIOS VEDRANČIU VANDENIU. Populistinis Jūsų teiginys.

Blogas Jūs pašnekovas, teigiate esas super specialistas, o suregzti normalaus atsakymo ir pateikti rimtų argumentų negalite. Vietoj to suplakate fantazijas ir propagandistines-revanšistines sapaliones, nepatikrinę ar net neapsvartę tų teiginių tikrumo ir sąmoningumo. Čia ne delfis, o rimtas portalas, rimtesnis nei atrodo.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 11 17:30
VIDMANTAS TO IVAN-VANIA
JAV VIEN UZ TAI KAD ABGAVO JTO MOSIKUODAMA SU
CHEMINE KOLBUTE JTO PRIES IRAKO KARA TURETU NORMALIOJE TARPTAUTINEJE TEISEJE PASALINTA IS JTO
KAIP APGAVYKE

2.I EUROPOS SAJUNGA LIETUVA JUSU ZINIAI ISTOJO UZ DU BUTELIUS ALAUS IR PAKELI SKALBIMO MILTELIU
TA FENOMENA DAR NAGRINES ATEITIES ISTORIKAI

3.PLESO KADAFI GATVEJE KLINTON IS DZIAUKSMO NET PASOKO IKI LUBU IR TAI NE TEISINIS BESPRIDELAS
TAI DAR BAISIAU RODO KAD JAV ELYTAS NESISKAITO SU KITU SALIU ELYTU

3.KA PADARETE SU EUROPA MES SSSR LAIKAIS NET NESAPNAVOME SAVO BAISIAUSIOSE SAPNUOSE
KAZKOKIA AMEBE BESTUBURE KAZKOKIA PARODIA
PADARETE 500 MLN APACIU SU KIRVUKAIS

KAI BUS JTO 193 VALSTYBIU GREITOJO REAGAVIMO KARINES PAJEGOS
JUOS PADARYS GALA TAM TEISINIAM BESPRIDELUI

O FINANSINIAM EKONOMINIAM NIURBERGUI JAU PRIRINKTA 240 TOMU MEDZIAGOS KAIP JIS BUS GAUSYTE VISKA MINUTES TIKSLUMU,DABAR INFORMACIJA SAMONINGAI NEATSKLEIDDZIAMA NES BLOGAS TEISININIKAS JEI JIS ISKART ATSKLEIDZIA VISAS KORTAS,TRAUKSIME DOKUMENTUS PO VIENA IR ILGINSIME TA MALONUMA KAIP DRSYS TOS NENAUDELIUS

5.JUMS SIMTA KARTU BUVO PASAKYTA KAD RUSIJA NEZAIDZIA PAGAL JUSU SUKURTAS TAISYKLES,DABAR JUS ZAISYTE PAGAL RUSIJOS IR KINIJOS SUKURTAS TAISYKLES O TAI DU LABAI SKIRTINGI DALIKAI

6.NEDAROTE ES KONSTITUCIJOS NEREIKIA
KAI BUS RAKETOS KUBOJE SOCIALISTINES SALIS KURIUOS YRA DEFAKTO PAS JUS GRIS NAMO NES IS BEFORMES BESTUBURES AMEBOS ES JAS LENGVA PASIIMTI,JUS NET TAI NESUVOKIATE

7.ISIVAIZDUOJU KAIP SINKU TALENTINGAM ZMOGUI OBAMAI KAIP APLINK SNIEGO BESMEGIANIAI SU PASYPUTYMO LAIPSNIU 1000%
YRA TOKS ZODYS REAL POLITIK
O NE CHAOS POLITIK

ISTEIGSIME DABAR PIENO BENDROVE IR LAUKSIME TAIKOS PREMIOS KAIP 500 MLN APACIU SU KIRVUKAIS XXI INTERNETO ELEKTRONIKOS AMZIUJE APSIGINE NUO DOLERIO IR IVEDE EURA
KITA SKIRSIME PREMIJA
KAD ES ISDRYSO KURTI SAVO ZVALGYBA IR KONTRZVALGYBA
O JAV DUOSYME AUSINIO SVOGUNO PREMIJA KAIP NEREIKIA DARYTI NOMINACIJOJE

Jalas -Vaniai, 2013 08 10 22:20
nesistenkite paneigti ar paveikti "Vidmanto" nuo Nemenčinės - tai visiškai beprasmis darbas. Jis kartojo ir kartos visiškas nesąmones, nes toks jo darbas. Įsitikinau- protiv loma net prioma, kiekvienas kreipinys į jį tik proga jas pakartoti. Gal kas nors ir patikės. Rašydamas akivaizdžius niekus jis, kaip ir jo antrininkas Ome, provokuoja skaitytojus atsakyti jam vietoje to kad apsvarstyti straipsnyje pateiktą informaciją ar teiginius. Be je, kai kurie iš čia pateiktų primena, šio komentatoriaus peršaqmas "išvadas". Tokiu būdu šis visų amatų meistras sėkmingai neutralizuoja portalo pastangas įtraukti skaitytojus į diskusiją svarstoma tema. Čia, kaip ir po kitais straipsniais, nėra ir retai kada pasitaiko pasisakymų užduota tema. Visi paskaitę šio "visažini" komentarus bėga iš portalo kaip iš 6-tos palatos. Niekas nenori atsidurti "cezarių" programuotojo kompanijoje. Už tokį efektyvumą, matomai, jam kažkas moka.

Ivan-Vania, 2013 08 10 19:13
Ugh, valstybės valdymo specialistas…

Vidmantai, jūs nesuprantate ar nežinote kaip veikia JTO saugumo taryba? Kinija pasiūlo įvesti JTO pajėgas į Iraką arba uždrausti JAV ten įvesti savo pajėgas - JAV vetuoja pasiūlymą ir viena pati įveda kariuomenę. JAV pasiūlo griežtesnes sankcijas Iranui arba Sirijai - Kinija vetuoja, Iranas ir Sirija daro ką darę. Kame čia teisinis bespridelas? Juk viskas vyksta pagal tarptautinę teisę, kad ir ne efektyviai.

Na va, nerado Vidmantas Gebelsas argumentų ir pradėjo varyti kritiką iš vamzdžio. Tiek NATO tiek ES yra sąjungos į kurias valstybės stoja SAVO NORU. O ne priverstinai, kaip į jūsų numylėtą sugriuvusią Tarybų Sąjungą ar fantazijose egzistuojančią BRIKS. Valstybės dirba tarpusavy saugumo srityje, tarp NATO ir ES vyksta dialogas, padedantis išvengti besidubliuojančių funkcijų. Taigi negalima teigti, kad šalys nėra visiškai neginamos.
Europos sąjunga yra konfederacijos ir federacijos mišinys. Kiekviena valstybė turi savo konstituciją, kariuomenę ir karinę doktriną. Valstybes vienija bendros vertybės ir siekiai, o ne vieno ūsuoto gruzino sugalvota konstitucija, represija ir okupacinė kariuomenė. Jauskite skirtumą, ponaiti Homus Sovietikus.

Grįžkite į mokyklą. Nobelio premijas skiria ne JAV, o specialiai tam skirtas Nobelio komitetas. Tame ir esmė, kad palaikė taiką be kariuomenės, ne tik Europoje, ir kaip matome gana efektyviai taika yra išlaikoma tarp kažkada nesutaikomų priešų: Britanijos, Vokietijos ir Prancūzijos.
Be to, vėl demonstruojate savo nekompentetingumą, Europos Sąjunga yra Europos Sąjunga, o ne Plieno ir anglies bendrija po 1993 metų Mastrichto sutarties įsigaliojimo.

Ne to aš klausiu, prakrapštykite akis. Aš klausiu kas yra kaltinamieji, kuom jie yra kaltinami? Man nerųpi, kada aš jų portretus matysiu ant kiekvieno stulpo (nors ir to nepasakote). Be konkreičių pavardžių, pavadinimų ar kaltinimų, Ekonominis-finansinis Niurnbergas tėra pasakaitė neišprususiai liaudžiai.

JAV turi 8 kartus daugiau aukso nei Kinija ir 9 kartus daugiau nei Rusija. Vokietija, Italija ir Prancūzija turi daugiau aukso nei Kinija ir Rusija. Tai kieno ekonomikos bus stipriausios įvedus elektroninį pinigą susietą su auksu?

Vėl, Vidmantai Gėbelsai, varai savo propagandistines teorijas, pagrįstas savo fantazijomis. Žmonės užduoda klausimus, pateikia savo argumentus, o tu juos ignoruoji ir keiti temą, kaip koks penkiametis. Grįžk prie knygų ar Vikipedijos, gal ko naujo sužinosi.

Anonimas, 2013 08 09 17:44
VIDMANTAS TO IVAN-VANIA
1.AS ZINAU KAS YRA BRIKS IR ZINAU KAS YRA EURAZIJA
JUS IKI SIOL NESUPRATOTE,KAD JTO IR PASAULINE TEISE MAISO JAV DARYTI TEISINI BESPRIDELA

IR JAV BET KOKIAIS BUDAIS JUOS NORETU SUNAIKINTI
KITI ZMONES MANO KITAIP
VIENA KARTA JAV PADARE TEISINI BESPRIDELA SU IRAKU
DABAR SU SIRIJA DANTELIUS SUSILAUZE,KAI GAVO RUSU IR KINU VETO,O KAI BUS JTO GREITO REAGAVIMO KARIUOMENE
NEBEGALES REMTI BANDITELIU SAUKAS
DARYTI SPALVOTAS REVOLIUCIJAS
DRASKYTI KADAFIUS

2.NATO YRA 28 VALSTYBIU KARIUOMENE,KODESL JTO 193
VALSTYBES NEGALI TURETI SAVO KARIUOMENES
KUR LOGYKA?
KODEL PUSE ES VALSTYBIU GYNA NATO,PUSE GYNA PATS DIEVAS O ESAME VIENINGI EUROPOS SAJUNGOS PILIECIAI
AR PATIEMS NEJUOKINGA KADA SEIMOJE TEVAS GYNS TIK DUKRA O KITOS SEIMOS NARIUS TEGUL GYNA KAIMINAS
JAU IS EUROPOS SAJUNGOS PADARETE 500 MLN APACIU SU KIRVUKAIS MINIA
BE ES KONSTITUCIJOS
ES KARIUOMENES
ES KARINES DOKTRINOS
TAI PANAIKINKIME
JAV KONSTITUCIJA
JAV KARIUOMENE
JAV KARINE DOKTRINA
KAD JAV PILIECIAI BUTU LYGUS SU EUROPOS SAJUNGOS PILIECIAIS
AR NEJUOKINGA,VISAS PASAULIS JUOKIASI IS JUSU

DAR DIDESNIS ANEKDOTAS PLENO BENDROVEI DAVE TAIKOS PREMIA,KAD SI BE KARIUOMENES DAUGELI METU PALAIKE TAIKA EUROPOJE
GAL TADA ISVYS NEREIKIA KARIUOMENIU UZTEKTU PLENO BENDROVIU
TIK CIUDIKAI GALI TAIP PADARYTI.NA EUROPOS SAJUNGOS ELYTAS IR PASITYCIOJO IS JAV PRIEME TA TAIKOS PREMIJA
JEI JAV PRADEJO TAIKOS PREMIJAS DALINTI PLENO BENDROVEMS
KITA SYKI DUOS TAIKOS PREMIJA MESOS KOMBINATAMS AR PIENO PRAMONEI

KAD EKONOMINIS FINASINIS NIURBERGAS BUS AS NEABEJOJU,KARTU SU JUMIS PADARYSIME NUOTRAUKAS JAME
IR ZINOSYTE VISUS FINASINIUS NUSIKALTELIUS NES JU PORTRETAI BUS ISKABINTI ANT KIEKVIENO STULPO

NEBIJOKYTE NEILGAI LIKO LAUKTI
JEI UK BVP PADVIGUBINTI REIKEJO 159 METU
JAV-50 METU

KINIJAI-15 METU

AR JAUCIATE KOKIU GREICIU VYKSTA PASIKEITYMAI

JAV TEISMAS JAU ELEKTRONINIUS BONUSUS PRIPAXZINO PINIGAIS
JAV KOMOS BUSENOJE BLASKOSI IS VIENO KRASTUTINUMO I KITA
ELEKTRONINIU PINIGU KVOTOS BUS PAGAL AUKSO KIEKI
O NE PAGAL POPIERINIU AR PLASTIKINIU BONUSU KIEKI
JAV VEL IESKO KELIU KAIP TOLIAU FIKDYTI FINASINI EKONOMINI TEISINI BESPRIDELA

VISKAM ATEINA GALAS

Ivan-Vania, 2013 08 09 16:10
Nu va, vėl jokių atsakymų ir ataskomųjų argumentų, tik būsimasis laikas bei faktų kraipymas, gerbiamasai Vidmantai Gėbelsai.

BRIKS yra akronimas pagal šalių pavadinimus: Brazilija, Rusija, Indija, Kinija ir Pietų Afrikos Respublika (South Africa). Kuba neminima. Net jei bus sukurtas toks karinis blokas, priiminėjant į jį bet ką, niekada neprilygs NATO ar Varšuvos Paktui. Skirtingų kultūrų ir siekių valstybės, esančios skirtinguose žemynuose, gaminančios ir perkančios skirtingo standarto ginkluotę ir priiminėjančios į savo bloką bet ką sudarys labai „efektyvią“ ir „lengvai sutariančią“ organizaciją. Integracijos procesas užtruks ilgiau nei NATO. Dar reikia politinės valios tokiam blokui kurti, kaip rodo istorija, Trilypė Sąjunga, Antantė, NATO ir net Varšuvos Paktas (kad ir jėga) buvo sudarytos esant aiškai ir rimtai grėsmei kuriančioms šalims. Kažkaip negirdėti agresyvios retorikos iš Vakarų šalių Brazilijos, Indijos ar PAR atžvilgiu.

Ne Rusija ir Kinija, o BRICS. Ir ne kuria, o tik planuoja, svarsto galimybę kurti. Neklaidinkite visuomenės.

Vienas tapetas doleris kainuoja brangiau nei vienas rublis ar juanis. Tai kieno gi pinigas yra tapetas?

Atstatys JTO? Negi žlugo JTO? Net jei Kinija ir Rusija sukurs savo JTO su blekdžeku ir kekšėmis, atsiras tautų esančių lygesnių už lygius, turės veto teisę ar dar ką panašaus. Taps organizacija tokia pat beprasme kaip buvo Tautų Lyga arba JTO.

Ekonominis-finansinis Niurnbergas? Tarptautinis ekonominių ir finansinių nusikaltėlių teismas? Kas ir kuo yra kaltinami? Aš norėčiau Kiniją apkaltinti spekuliacija juanio kursu, dėl ko nesąžiningai kylo jos konkrencingumas. Dar Bahamus norėčiau apkaltinti už tai, kad padeda verslininkams, įskaintant ir rusų oligarchus ir apsivogusius valdininkus, vengti mokesčių.

JAV turi atsižvelgti į Rusijos Trijų linijų geopolitikos viziją? Labiau panašu, kad Rusija yra psipūtusi.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 08 20:07
VIDMANTAS TO VISIEMS
1.PIRMAS KLAUSIMAS AR ZAIDZIATE SACHMATAIS?

2.DABAR VYKSTA JAV IR RUSIJOS SACHMATU PARTIJA
JAV YRA MATINEJE SITUACIJOJE IR IKI MATO LIKO TRYS EJIMAI

BRIKS KARINIS-PIRMAS MATINIS EJIMAS
KUBOS PRIEMIMAS I BRIKS+ briks 5str-ANTRAS MATINIS EJIMAS

IR TRECIAS MATINIS EJIMAS I JAV KAPITULIACIJA
KAI BUS BRIKS BRANDOLINES RAKETOS KUBOJE 99 MYLIOS NUO JAV

KAS NETIKI TEGUL PASKAITO KENEDZIO STENOGRAMAS IR
KARISKIU ISVADAS

3.PASAULI VALDO PINIGAI-DABAR POPIERINIAI
ATEITI PASAULI VALDYS ELEKTRONINIAI PINIGAI

TAI PIRMAS PASAULINIS BANKAS JO PAGRINDAS YRA SALDAINIU POPIERIUKAS DOLERIS NESURISTAS SU AUKSU
TOJAU PER BESAIKI DOLERIO SPAUSDINIMA TAPETOSIME DOLERINIAIS TAPETAIS SENAS

RUSIJA+KINIJA KURIA ANTRA PASAULINI BANKA
KURIUO PAGRINDAS BUS JANIS SURISTAS SU AUKSU
NES LENGVIAU PO TO BUS PEREITI VIEN PRIE ELEKTRONINIU PINIGU ATSISAKANT POPIERINIU

PROTINGI VERSLININKAI IR SALIS PAKEIS TAPETA DOLERI I JANI
TAI REISKIA,KAD JAV IVYKS FINASINE KATASTROFA
KAI AKIMIRKSNIU MILIONAI JAV GYVENTOJU PASIDARYS UBAGAIS
JAV KARINEI PRAMONEI JAV PATRIOTIZMAS ISGARUOS IR PRADES GAMINTI GYNKLUS KAS SUMOKES BRANGIAU
BET NE DOLERIAIS

4.JUS NESUPRANTATE IKI SOPL,KAD JUS ESATE UBAGAI
TIK GRAZIAI APSIRENGE

JEI RUSIJA SU KINIJA IR KITOS SALIS
ATSTATYS JTO IR PASAULINES TEISES VYRSENYBE
SUKURS JTO 1MLN GREITO REAGAVIMO KARIUOMENE
KURI LAUZYS STUBURUS
NETEISETEMS KARINEMS PERVERSMAMS
NETEISETOMS SPALVOTOMS REVOLIUCIJOMS
BANDITELIU SAIKOMS

JAV LIEKA
BE PASAULINIO BANKO
BE PASAULINIO PINIGO
BE KARINES DOKTRINOS KURI PAREMTA BANDITELIU SAIKOS GAUDYMU
BE NATO NES KINIJOS ANAKONDOS KYLPA APLINK RUSIJA PADARO NATO NEREIKALINGA,KAM REIKALINGA NATO JEI BUS 193 PASAULIO SALIU GREITOJO REAGAVIMO
JTO KARIUOMENE

NEUZMIRSKYTE KAD TIKRAI BUS EKONOMINIS FINASINIS NIURBERGAS IR TIKRAI BUS PAKARTI KALTININKAI

TAI NE FANTAZIJOS TAI REALYBE

JAV MATO KAD PRALOSE SACHMATU PARTIJA VIETOJE TO,KAD RUOSTUSI NAUJAI SACHMATU PARTIJAI
ATSIZVELGDAMA I RUSIJOS TRIJU LINIJU GEOPOLITIKA
DESINE LINIJA-GERIS-KINIJA
KAIRE LINIJA-BLOGIS JAV
VIDURINE LINIJA RUSIJA TAIKO GERI SU BLOGIU

JAV MASONU SALIS IR TAS TRYS LINIJAS TURI ZINOTI KAIP DIEVE MUSU

JAV SERGA PASIPUTYMO LYGA IR TIEK
KAI JI PAGYS IS SIUOS LYGOS IR PRADES I PASAULI ZIURETI NE PER ROZINIUS AKINIUS PAMATYS
KAD ZMOGUS ZMOGUI BROLIS,SAULUTE IR ZEME VIENA IR JA SAUGOTI REIKIA
KAD RUSAS NE PRIESAS O PARTNERIS KURIS NORI ATVERTI AKYS JAV IR SU KINAIS GALIMA GYVENTI
IR VISIEMS IR VISKO UZTEKS


Reideris to Vidmantas, 2013 08 08 12:32
Rašai apie Antrojo Pasaulinio karo nugalėtojus-pagal Jus tai"Julijai Cezariai"tegul pavadinimas esmes nekeičia...Problema yra ta,kad šiais laikais tų tavo vadinamų "cezarių" nebėra...yra dvi jėgos šiuolaikinėje pasaulinėje politikoje vadinamas galios poliais-vienoje pusėje JAV,jos sąjungininkai,pagrindinis įrankis NATO...Kitoje pusėje viskas kas liko,šia pusę galima dar paskirstyti į tuos kurie nori patekti į JAV galios polių tarkim per NATO kaip pvz. Ukraina,Moldova ,tuos kurie bando priešintis pvz.Rusija,Iranas,na ir vadinamus "gudručius" kurių priešakyje stovi Kinija...
Iš viso to yra bandoma įkurti BRIKS kuri būtų atsvara JAV galios poliui...Kol kas iš BRIKS yra tik pavadinimas geriausias to pvz. yra Rusijos-Gruzijos karas kurio metu Rusija nuo Gruzijos atplėšė Šiaurės Osetija ir įkūrė naują valstybę,kuria iki šiol pripažino tik pati Rusija...Dabar pažvelk į kita galios polių JAV nuo Serbijos atplėšė Kosova ir įkurė naują valstybe,ja pripažino...paskui ja šį veiksmą atliko visos Nato narės,JAV sąjungininkės...

Tomas, 2013 08 08 00:37
Rekomenduoju gerb. isprususiems komentatoriams ignoruoti Vidmanto blevyzgas. Neapsimoka svaistyti laiko, ar taip ar taip Vydmantas gyvena savo fantazijose ir savo sukurtose teorijose :))))

Ivan-Vania, 2013 08 07 20:40
Daug polemikos ir ne vieno atsakomojo argumento, Vidmantai Gebelsai.

Š tas SPIRAL, kuris bus įslaptintas po 50 metų, 2063 metais.
Проект «Спираль», начатый в 1960-х гг, был ответом на программу создания США космического перехватчика-разведчика-бомбардировщика X-20 «Dyna Soar».

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 07 20:28
VIDDMANTAS TO VISIEMS
1.PABANDYSIU ATSAKYTI VISIEMS IS EILES
DEL ANTRO PASAULINIO KARO PRADZIOS CIA TEISUS REIDERIS
KAI PRASIDEJO ANTRAS PASAULINIS KARAS JAV VERSLININKAI PARDAVE RUSIJAI DAUG LEKTUVU AUTOMOBILIU SOVINIU IR GAVO UZ TAI LABAI DAUG AUKSO,NES NEBUVO ISKO RINKTIS,O LEKTUVU IR AUTOMOBILIU REIKEJO

KITA VERTUS ANTRO PASAULINIO KARO PABAIGA,KAI RUSAI MOBILIZAVO VISAS JEGAS KARINEI PRAMONEI
KURE NEBLOGESNIUS PROEKTUS UZ USA

JUS IKI SIOL NEZINOTE SLAPTOS PROGRAMOS SPIRAL
JI BUS ISLAPTINTA PO 50 METU PATYS AIKTELSYTE KA GALI RUSAI

F-35 SAKIAU IR SAKYSIU,KAD TAI YRA KETVIRTOS KARTOS LEKTUVAS,ZAPUI PRIDEJUS DZPS IR LIETUS DISKUS JIS NETAMPA MERSU

BEPILOCIU LEKTUVU ERA TIK PRASIDEDA
1.VISU PIRMA JIE PIGUS
2.JU GALI PAGAMINTI N SKAICIU IR GREITAI
3.NEREIKIA LAKUNO-NES IS SIZEFRENIKU IR NARKOMANU NERA ELYTINIU LAKUNU IR NERA GARANTIJOS KAD JI NENUMES ATOMINES ATN SAVU

4.NEUZMIRSKYTE KAD ARTEJA MINI BRANDOLINIU RAKETU ERA JAV SIUOJE SRYTYJE ATSILIKELIAI

RUSAI TURI TOKIU IDOMIU GYNKLU,KAD JUMS NET NESISAPNAVO
PAV PAPRASTAS TOKS IELEKTRINA KURA AUTOMOBILIO
TAS TEKA NE I KARBIURATORI O ATGAL I BENZOBAKA
PABANDYK SU TOKIU TANKU KA PADARYTI
PRADES TRUKCIOTI IR NEZINOSI KAS,KUR,KAME
KAIP JUS ISIVAIZDUOJATE SKRENFDANTI F-35 NORS IR 10 KARTOS KAI KURAS BEGA ATGAL I BENZOBAKA
KA JIS GALI? JIS TAMPA MILIARDU ISMESTU I ORA DOLERIU KURINIU

STALINAS BUVO LABAI SUSIZAVEJES KAMIKADZIU LAKUNU
ZYGIAIS JIS LABAI SEKMINGAI TAI PRITAIKE SSSR
BUVO ORGANIZUOTI DOSAF KUR MOKESI MILIONAI KAMIKADZIU IR NEZINOJO KAD KARO ATVEJU JIEMS BUVO LEKTUVO BENZINO BAKAS UZPILTAS TIK I VIENA PUSE DAUG KO JUS DAR NEZINOTE,TODEL IR NIEKUS MALOTE

Reideris to Vidmantas, 2013 08 07 18:03
Į Jūsų citatą cituoju"JAV KARIUOMENĖ NEDALYVAVO ILGALAIKIAME KARE IR NEŽINO KĄ TAI REIŠKIA"...Jeigu Jus Vidmantai dažniau pavartytumėt JAV istorijos vadovėlius(o tokia galimybe juk turit Jūsų anūkai gyvena JAV:),tai sužinotumėt,kad JAV per savo 200metų valstybės egzistenciją nekariavo vos daugiau nei 10metų(skyrėsi tik karų ir konfliktų mastai)...O jeigu atsiverstumėte TSRS istorijos vadovėlius(jų net skaityti neverta per daug ten miglos pripūsta)tai užtektu pažvelgti į vieną nuotrauka,kad suprastumėt apie TSRS karinę pramone -joje Tarybų Sąjungos Didvyris naikintuvo pilotas-asas Įvanas Kožedūbas stovintis šalia JAV pagaminto naikintuvo P-39 Bell "AIROCOBRA"geriausi Stalino sakalėliai skraidydavo JAV karinės pramonės pagamintais ir pagal"lendlizo"programa gautais aparatais,o juk aviacija buvo būtent ta sritis kuria Stalinas labiausiai rupinosi...

SS Mann, 2013 08 07 15:24
>>>>> Ivan-Vania, 2013 08 07 13:51

Papildant Jūsų komentarą
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2013-07-03-es-karinis-vadovas-atmeta-europos-kariuomenes-ideja/103764

Ivan-Vania, 2013 08 07 13:51
Blemba kai koktu skaityti Vidmano komentarus. Ne tik dėl raidžių dydžio, bet ir dėl spangimo, vaizduojasi esas visų sričių specialistas, bet nežino paprasčiausių dalykų.
1943 metais gruodžio mėnesi buvo nuspręsta atidaryti antrąjį frontą iki 1944 metų gegužės. Kur čia išdavystė?
Hirosimą ir Nagasakį lyginate su Černobyliu? Hirosimoje ir Nagasakyje dabar žmonės gyvena, o 30 km aplink Černobylį yra saugoma zona, kad tik žmonės neapsišvitintų.
JAV pramonė teikė ginklus Britanijai ir SSRS, o po Pear Harboro ir JAV karinėms pajėgoms, kurios taip pat kariavo nuo 1941 metų.
UK+Izraelis kurs Europos Sąjungos kariuomenę? Britai yra vieni didžiausių euroskeptikų europos sąjungoje, Izraelis iš vis kitam žemyne yra.

Ir tai tik dalis prie ko prisikabinti galima. Marozo komentarai panašūs į Gebelsinę propagandą. Demagogija, būsimasis laikas, fantazijos ir istorinių faktų iškraipymas ar ignoravimas. Pakeiskitę pavardę, į Gebelsas, jums tokia labiau tinka.

ome Marozui, 2013 08 07 12:24
Obama dar ir uz Gejus santuokas ir homoseksualizmo propaganda kovoja, tai tiek cia to talento...

Reideris to Beje, 2013 08 07 08:40
Visa esmė,kad Rusija tik projektuoja PAK-FA ...F22,F35 galima išvysti,jie skraido,na nėra tobuli,bet yra realus penktos kartos naikintuvai...Tuo tarpu PAK-FA yra sukurta tik keletas prototipų(praktiškai šiam modeliui trūksta naujos kartos variklio kurio kūrimas gerokai užtruko)Tačiau pagrindinė Rusijos problema yra ta,kad nuo 1990m.šalis nepajėgia gaminti lėktuvų konvejeriniu būdu(lėktuvai yra gaminami partijomis ar net vienetais)ir iš viso per pastarąjį dešimtmetį Rusija nesugebėjo pagaminti net 100karinių lėktuvų t.y po 10vnt. per metus (įskaitant transporto ,kt paskirties)Karinės oro pajėgos gavo apie 50 naujų naikintuvų...(duomenys iš tinklapio "Sdelana unas" Palyginimui Švedija tuo pačių laikotarpiu pagamino daugiau nei 200vnt."JAS 39 Gripen"4 kartos naikintuvų...Kai "PAK FA"stos į Rusijos tarnyba JAV tikriausiai tuo metu jau bandys 6kartos naikintuvą:)koks jis bus pilotuojamas ar bepilotis klausimas jau kitas...

Reideris, 2013 08 07 08:10
Esmė ne kas kiek turėjo urano,esmė ta,kad JAV 1945m.ne tik turėjo atominį ginklą,bet jau buvo išbandžiusi jį karo sąlygomis prieš Japonija...Praktiškai būtų užtekę sunaikinti milijoninę Maskva su visu kariniu ir politiniu TSRS elitu priešakyje...Priešnuodžių ar apsisaugojimo priemonių (bunkerių ir pan. TSRS tam neturėjo-pirmąjį atominio ginklo bandymą atliko tik 1947m.ir tai buvo tik bandymas,realiai TSRS panaudoti atominį ginklą būtų pajėgusi tik apie 1950m.(sukurtos raketos galinčios pasiekti JAV pakrante...Iki to laiko JAV galėjo ramiai kas metai pagaminti po 2 atomines bombas ir ramiai metodiskai prievartauti TSRS...Toliau apie kovinę TSRS kariuomenės dvasią-visą karą TSRS kariavo su užtvaros daliniais-jei konkrečiau į ataka buvo siunčiama divizija o jos pozicijas akimirksniu užimdavo NKVD pulkas su kulkosvaidžiais...Ni šagu nazad...Va čia ir buvo visa kovinė dvasia...A tiesa ja dar konservais palaikė JAV "lendlizas"...toki termina tikriausiai tamsta žinot...Dar žinant kaip 1945-1950m.brazdėjo Pabaltijo,Baltarusijos,Ukrainos miškai nuo partizaninio judėjimo įsivaizduokit koks judėjimo mastas būtų buvęs jei į karą būtų įsijungusi JAV...

apie f-35 ir f-22, 2013 08 06 23:53
abu projektai neperspektyvus ir ziauriai korupciniai (kruva pinigu i kurima be pirkima uz nieka: f-22 beviltiskas, nenaudotas ne i viename konflikte, o dabar f-35 toks pat pusetinas lektuvelis

Beje, 2013 08 06 23:18
Džisus Kraist
1. Jei bepiločiai lėktuvai yra ateitis, kam tuomet Rusai projektuoja PAK-FA? Rusai prikabins, rusai prikabins. Palyginkite NATO (JAV) ir Rusijos turimų bepiločių lėktuvų skaičių.

2. Turkija yra NATO narė, kodėl ji turėtų kovoti prieš vieną iš NATO narių?

3. Be laivyno, prilygstančio JAV laivynui, raudonoji armija niekada niekada nebūtų galėjusi užimti JAV. Gana čia spangt.

4. Kiek JAV turėjo ginklų gamybai tinkamo plutonio nei Jūs nei mes nežinome. Sakyčiau, Jūsų teiginys yra nesamonė.

Anonimas, 2013 08 06 22:28
VIDMANTAS TO PRISIKABINSIU PRIE SMULKMENU

1.AS ESU PROFESIONALUS LAKUNAS IR LABAI GERAI ISMANAU AVIACIA IR MANO SVAJONE BUVO BUTI LAKUNU BET SSSR LAIKAIS MAN TAI UZBLOKAVO RADO GYMINIU KANADOJE AS STOJAU I LAKUNU MOKYKLA KADA PABEGO BRAZINSKU SEIMA IR NUSOVE STIUARDESE

2.BET ARCIAU TEMOS
DABAR BEPILOCIU LEKTUVU ERA
JU GALI PRIGAMINTI MILIONUS IR GREITAI
JIEMS NEREIKIA LAKUNO I KURI VALSTYBE INVESTUOJA MILZINISKUS PINIGUS

TARKIME NUMUSE KOVINI LEKTUVA MILIARDINI NUOSTOLIAI
+ REIKIA SIUSTI GELBEJIMO KOMANDA KAD PARVILKTU LAKUNA

NARKOTIKU IR SIZOFRENIJOS AMZIUJE NERA TIEK DAUG LAKUNU
LAKUNAS TURI BUTI NORMALUS PILIETIS KAD NENUMESTU ATOMINIO GYNKLO ANT SAVU

RUSIJA NUEJO PROTINGU KELIU
JI PAGAMIS MILIARDA SISNOSPARNIU BEPILOCIU LEKTUVU
IR PRIKABINS PO 4 MINI BRANDOLINES RAKETAS
TOKIO PULKO NIEKAS NEGALI SUSTABDYTI
AR ZINAI KENO EMBLEMA SIKSNOSPARNIS?

JAV PASIRINKO TOKI PAT KELIA ANALOGISKA KAIP RUSIJOS
IR KETVIRTOS KARTOS F-35 PASIDARE NEREIKALINGAS
PER KYSUS PER KORUPCIJA PENTAGONE,PER PSEUDO
GENIJUS MARKETINGO SPECIALISTUS
MELZIAMI PINIGAI IS JAV BIUDZETO, IR PRIE F-35 DEDAMI + F-35+ PaskuiF-35++
VIENAME ELEKTRONIKA PAKEITE,I KITA IKISO KELIAS NAUJAS RAKETAS
TAI TAU BUTU DAR PAPRASTESNIS PAVYSDIS
TURI SSSR LAIKU ZAPA
IDEDI ELEKTRONIKA IR DZPS
IR UZDEDI LIETU DISKU RATUS
ZAPAS KAIP BUVO ZAPU TAIP IR LIKO
NESVARBU KAD TURI NAUJA ELEKTRONIKA IR LIETUS RATU DISKUS VARIKLIS TAS PATS
AR PAGAVAI ESME

JAV PAZANGIOJI KARININKIJA KURIA BEPILOCIUS SKAICIUOJA KIEKVIENA CENTA,O KORUMPUTA KARININKIJA
TOBULINA SENA TRANTA IR SVAISTO PINIGUS KYSIAMS,KAD SIUOS SENUS TRANTUS TIK PIRKTU
DUODA KYSI,KAD NUPIRKTU F-35

OBAMA TALENTINGAS ZMOGUS KOVOJA SU PINIGU MAISAIS KURE BLOKUOJA JAM VISAS REFORMAS
NEGANA TUO DAR KARISKIAI DURA STUMIA

JAV REIKIA NORMALIOS MODERNIOS ARMIJOS KAD APGINTU JAV
IR 60% KARIU 1 MLN JTO GREITO REAGAVINO PAJEGUOSE STAI IR VISKAS

DABAR JAV NORI BUTI 193 SALIU ARMIJA IR NETURI PINIGU,O 193 SALIS KURIA SAVAS ARMIJAS
TURKIJA_AZEBAIZANAS-MUSULMONU ARNMIJA
KINIJA+RUSIJA-EVRAZIJOS ARMIJA
UK+ IZRAELIS TOJAU KURS EUROPOS SAJUNGOS ARMIA NES REIKIA IZRAELIUI LEGALIZUOTI BRANDOLINI GYNKLA
IR 500 MLN RINKA PUIKUS BIZNIS IZRAELIO BEPILOCIAMS

TAI ILGA IR IDOMI DISKUSIJA
JAV LAIKAS JAU NUSILEISTI IS DANGAUS I ZEME IR MAZINTI SAVO KARIUOMENEKAIP JAU SAKIAU PALYKTI JAV GYNYBAI IR 60% JTO MILIONINEI GREITOJO REAGAVIMO KARIUOMENEJE

NEGALIMA NESTI KRUVIO KURIUO NEPAJEGI NES PATRUKSI
GERAU TURETI 10 KARIU APRENGTU SU MODERNIA GYNKLIUTE
NEGU 1000 ALKANU,BASU,NUOGU,BE ALGU
TOKIA KARIUMENE NUGALES BET KAS
O JAV SAVO KIEME TURI PATI PASISLUOTI IR NELAUKTI KOL KAS ATEIS IR PASLUOS
PO TO PASEKMES BUNA LIUDNESNES

Prisikabinsiu prie smulkmenų, 2013 08 06 20:47
Dėl F-22 ir F-35:"Rimtas karinis analitikas taip niekada nepasakytų, ypač turint omenyje tą faktą, kad patys Amerikos kariškiai nėra patenkinti „Raptoriumi“ ir daug vilčių deda į F-35."
F-22 ir F-35 yra visiškai skirtingų paskirčių lėktuvai, taigi "dedamos viltys" į F-35 skamba kiek keistokai. F-22 yra naikintuvas skirtas užtikrinti pranašumui ore. F-35 Multifunkcinis karo lėktuvas skirtas įvairioms užduotims atlikti. Amerikos kariškiai planuoja juos naudoti vienu metu, o ne F-22 pakeisti F-35.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 06 20:23
ISLAMO IMPERIJA PRADEJO KURTI SAVO KARIUOMENE
GALAS ES KURI NETURI SVO KARIUOMENES
GALAS JAV KARIUOMENEI KURIAI REIKS KOVOTI TRIMS FRONTAIS SU RUSIJA SU KINIJA SU ISLAMO IMPERIJOS KARIUOMENE

DOPRYGALIS KAIP PASAKYTU RUSAI
SKAITYKITE IR MASTYKITE
Азербайджан и Турция приступили к формированию единой армии 6 августа 2013, 12:20
Фото: Reuters

Версия для печати •
В закладки •
Постоянная ссылка •
Вставить в блог •
Сообщить об ошибке •Власти Азербайджана и Турции договорились о формировании единой армии, рассчитывая в будущем создавать военные соединения и взводы, выполняющие одну и ту же миссию, сообщил депутат Милли Меджлиса (парламента) Азербайджана, член парламентского комитета по безопасности и обороне Захид Орудж.


«Совместные учения, проведенные воинскими подразделениями Азербайджана и Турции, доказывают, что оба государства формируют единый взгляд на региональные проблемы и вопросы безопасности и наряду с экономическими, политическими и дипломатическими основаниями этих отношений создается и самый важный их компонент – военный», – подчеркнул Орудж, пишет азербайджанская газета Trend.

Популярные материалы Bentley разбили за неправильную парковку
Главком ВВС объяснил разницу между Ту-160 и создающимся ПАК ДА
Азербайджанец напал на полицейских в Москве
Хроника нашей войны: день семьдесят шестой
Забытый в камере студент отсудил у США 4,1 млн долларов
Гей-активист спровоцировал драку десантников и ОМОНа

Расскажи о себе на Russia.ru

Формула сотрудничества должна быть восстановлена не в форме «Одна нация, два государства», а в контексте «Одна нация, единая армия», сказал депутат.

В этом направлении существуют возможности совершенствования армии, применения стандартов НАТО, а также с ростом мощи Азербайджана увеличится его влияние в регионе.

«В этой сфере Азербайджан и Турция предпринимают совместные стратегические шаги. Впредь, расширив возможности, можно создавать военные соединения, взводы, выполняющие одну и ту же миссию определенного направления. Для этого есть политическая воля, достаточно ресурсов», – сказал член парламентского комитета.

Очень значимыми в плане повышения боеготовности воинских подразделений, мотострелковых дивизий, освоения навыков управления из единого центра и демонстрации тактико-технических возможностей считаются 12 дней прошлого месяца, отметил депутат.

«Курсы внесут вклад в сферы сближения связей, совместного выполнения единых тактических планов, использования совместного оружия, реализации учений соединений, передачи опыта в области наведения тяжелого вооружения на цель и других областях», – добавил Орудж.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 06 19:10
VIDMANTAS TO REIDERIS
1.MATSI,KAD TU NIEKO NENUTOKI APIE URANO PRISOTINIMA IR BRANDOLINIU BOMBU GAMYBA

2.KAIP TAU CIA GERIAU PAAISKINUS JAV ATOMINES BOMBOS PRYLYGO CERNOBILIUI

SPROGUS CERNOBILIUI NEDAUG KAS PASIKEITE TAS PATS BUTU SU JAV ATOMINEMIS BOMBEZKEMIS
JAV FIZISKAI NEPAGAMINTU JU REIKALINGO KIEKIO

.O DEL RUSIJOS KARIUOMENES TU NETEISUS
BUVO 4 METU KARYNE PATIRTIS
VISAS SIBIRAS IR RUSIJA DIRBO KARINEI PRAMONEI
GYNKLI,SOVINIU,TANKU LEKTUVU BUVO DAUG,JEI BUTU ISAKYMAS DAR DAUGIAU PAGAMINTU

JAV KARIUOMENE NEDALYVAVO ILGALAIKIAME KRE IR NEZINO KAS TAI
JAV MOBILIZUTI KARINE PRAMONE REIKETU MAZIAUSIAI METU,AS ESU KAISKIS IR ZINAU,KA SAKAU

PO ANTRO PASAULINIO KARO ATOMINES BOMBOS NEBUVO PANACEJA NUO VISU LIGU TAI BUVO EILINIS KARINIU TECHNOLOGIJU ETAPAS PEREJIMAS I AUKSTESNI LYGI IR TIEK

KARE LEMIA NE TIK KARINE TECHNIKA,BET IR KARIU DVASIA ANTRO PASAULINIO KARO PABAIGOJE RUSU KARIU DVASIA SIEKE 1000% KAI PASAKYTU BURLENTININKAI RUSIJA BUVO ANT BANGOS
IR NUKARIAUTI JAV BUVO LEGVA

STALINO BUVO VIENA GERA SAVYBE JIS LAIKESI DOTO ZODZIO
JAV VERSLININKAI JAM DAVE GYNKLU TECHNIKOS KARO PRADZIOJE UZ AUKSA
IR JIS PASAKE JAV VERSLININKU NELIESIU
BET KADA JI ISDAVE SU ANTRU FRONTU JIS-STALINAS MANE KA DEL TO KALTE NE JAV VERSLININKU,O KARISKIU,JEI STALINUI PRANESTU,KAD JI ISDAVE JAV VERSLINIKAI
RUSIJA TIKRAI PADARYTU OSTANOVKU V STATAX

O DABR PUTINA ISDUODA IR VIENI IR KITI
JEI JUS SAKOTE,KAD PUTINAS-STALINAS
TAI IR BUS OSTANOVKA V STATACH
NEVALIA VOGTI SVETIMU ARKLIU SOCIALISTINIU SALIU IS RUSIJOS DARZINES-RUSIJOS ITAKOS ZONOS

ZINOTE KA PADARYTU STALINAS ATSIKELES IR PAMATES KA DABAR DARO JAV

STALINAS SAKE NET CELOVEKA I NET PROBLEM
AS PEFRAZUOSIU
NETU USA I NET PROBLEM

DABARINES KARTOS ISVYS NESUVOKIA KAS IVYKO PER ANTRA PASAULINI

Reideris, 2013 08 06 18:32
Sakai JAV turi bučiuoti Stalinui ranka,o aš manau,kad Rusija turi JAV bučiuoti subinę...vien todėl,kad karas 1945m.būtų baigesis per 3d jeigu JAV būtų numetusi pora atominių bombikių ant Maskvos ir Staliningrado kaip,kad padarė ant Hirošimos ir Nagasakio.Ir kuom Stalinas būtų pagasdines JAV gal milijonų driskių bezdalais...TSRS atominę bomba išbandė tik 1947m.O ir tapačia pavogė iš JAV...

BRONIROTAS NOJAUS LAIVAS, 2013 08 06 17:22
UEFA NEISSILAVINES ELITAS PLAUKS BRONIROTAME NOJAUS LAIVE APOKALIPSES METU

KALVADOSAS, 2013 08 06 07:52
O kada BRIKS jungsis su UEFA ?

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 05 18:33
1.LABAI IDOMI DISKUSIJA
TAI PALYGINKYME TRYS JULIJUS CEZARIUS ANTRO PASAULINIO KARO NUGALETOJUS IR BUS AISKU

2.VALSTYBINGUMO TEORIJA TEIGIA,KAD VALSTYBES
SAVO EGZISTENCIJOJE PEREINA SIUOS 5 ETAPUS
1.VALSTYBE GYMSTA
2.VALSTYBE STIPREJA
3.AUKSINIS VALSTYBES AMZIUS
4.VALSTYBES BANKROTO PRADZIA
5.VALSTYBES LIKVIDAVIMAS

PRADEKYME NUO RUSIJOS JULIJAUS CEZARIAUS
RUSIJA PO SSSR ZLUGYMO YRA VALSTYBES STIPREJIMO STADIJOJE

DABAR VIENA VALSTYBE NIEKO NEREISKIA PASAULIO ZEMELAPYJE REISKIA TIK VALSTYBIU BLOKAI
TAI RUSIJA KURIA NUO 2015 EVRAZIJA
KIRI TURES EVRAZIJOS KONSTITUCIJA
EVRAZIJOS KARIUOMENE
EVRAZIJOS KARINE DOKTRINA
TURES EVRAZIJOS KREMLIU I KURI IEIS
RUSIJA
KINIJA
BALTARUSIJA
KAZACHSTANAS
DUOTAS PASIULYMAS UKRAINAI SI SPARDOSI
NENORI BUTI BOJARINOM EVRAZIJOS KREMLIUJE
NORI BUTI CHOLOPOM V ES
NA TAI JU REIKALAS JU PASIRINKIMAS

DABAR PANAGRINEKYME EVRAZIJOS PROGRAMA JI GAN PAPRASTA ZEMEJE GALI GYVENTI IR 10 MLRD ZMONIU VISIEMS VIETOS UZTEKS REIKIA TIK SUTVARKYTI TAIP KAD VEL LAIKYTUSI PASAULINES TEISES IR KLAUSYTU JTO IR SUKURTI JTO GREITOJO REAGAVIMO PAJEGOS 1 MLN KARIU KURIE LAUZYS STUBURUS VISOKIEMS KARINEMS PERVERSMAMS,SPALVOTOMS REVOLIUCIJOMS IR BANDITELIU SAIKOMS JEI SU TAIS BANDITELIAIS NESUSITVARKYS TOS SALIES KONTRZVALGYBA

EVRAZIJA TURI 4 VEIKYMO ASYS
MOSKVA-BERLIN-ROMA
CIA VISKAS LABAI AISKU
ES NEJURIDINIS ASMUO GYVU0JA DEFAKTO
KARINES RAKETOS BRIKS BRIKS 5 STR KAIP NATO IR PRIEMIMAS KUBOS I BRIKS IR TESETOS RAKETOS KUBOJE 99 MYLIOS NUO JAV
JAV JULIJUI CEZARIUI DUDAMAS PASKUTINIS ISPEJIMAS
PASIRASOMAS NAUJAS MOLOTOVO RIBENTROPO PAKTAS
IR PAVOGTI ARKLIAI-SOCIALISTINE SALIS ZASELIA PRADEDA GRIZTI I EVRAZIJOS GLEBI

RUSIOJOS KARISKIAI PO ANTRO PASAULINIO KARO NOREJO SDELAT OSTANOVKU V STATAX,STALINAS NELEIDO
JAV TURI BUCIUOTI STALINUI RANKA ,KAD ISSAUGOJO JIEMS GYVYBE
DABAR TIKRAI BS OSTANOVKA V STATAX IR NEPROSTAJA S KAPITULIACIJEI

KITA RUSISOS-EVRAZIJOS KRYPTYS ARKTIKA
ASYS MOSKVA -ARKTIKA
NAUDINGOS ISKASENOS RUSU ITEISINTOS SUKURTOS ARKTIES RUSU KARINES PAJEGOS BUS ATIDARYTAS SIAURIES KELIAS KURIS BUS RUSIJOS AUKSO GYSLA KAIP KINAMS KADAIZE BUVO SOLKOVYI PUT JIE UZ JI EME TIK AUKSU

ASYS MOSKVA TECHERANAS
KURIAMA ISLAMO IMPERIJA ISLAMO SALIS TAMPA RUSIJOS DRAUGES IR DIDZIAUSIOS JAV PRIESES
NES RUSIJA NEDEGINA KARANU,NESISLAPINA ANT MUSULMONU,NES ZINO FIZIKA,JAV JA UZMIRSO VEIKSMAS LYGUS ATOVEIKSMIUI
CIA INDIJA,KINIJA DAUG RASYTI REIKETU JEI VIENU ZODZIU SI KRYPTIS JAV GALI UZMETYTI KEPUREMIS
YRA TOKIA RUSU JUMORO FORMA

NA IR PASKUTINE KRYPTYS
MOSKVA-TOKIO
PO DVEJU ATOMINIU BOMBU KURIUOS NIMETE JAV I CEROSIMA IR NAGASAKI
JAPONU ILGAI AGITUOTI NEREIKS
JIEMS BUS PASIULYTAS BIZNIS SIBIRE,MAINAIS I JU NAUJAS TECHNOLOGIJAS TAIP VADINAMA ABIPUSE NAUDA

KAIP MATOME RUSIJOS KETRIOS KRYPTYS GEOPOLITIKOS VISUR PLIUSAI
PLIUS RUSIJA LAIKOSI ISMINTINGOS TRIJU LINIJU GEOPOLITIKOS
KAIRE LINIJA-JAV BLOGIO ASYS
DESINE LINIJA-KINIJA GERIO ASYS
RUSIJA VIDURINE LINIJA TAIKO GERI SU BLOGIU
IR JEI SKAITETE PASAKAS GERIS VISADA NUGALI BLOGI

RUSIJA SUTARE SU KINIJA DEL KINIOJOS ANAKONDOS KYLPOS APLINK RUSIJA SUNAIKINO NATO ANAKONDOS KYLPA.PADARE BEPRASME JAV PRIESLEKTUVINE GYNYBA EUROPOJE,BEREIKALINGAS JAV MOKESCIU MOKETOJU PINIGU SVAISTYMAS

TAI PAGAL VALSTYBINGUMO DESNIUS RUSIJA TOJAU PEREIS I AUKSINI AMZIU KURIS TRUNKA-40-80 METU

DABAR PANAGRINEKYME JAV JULIJU CEZARI
JIS TURI AUKSINIO MILIARDO PROGRAMA
MILIARDAS ISRINKTU IR MILIARDAS JUOS APTARNAUJANCIU
ZEMEJE TIK JIEMS VIETA KITI BUSIMI 8 MILIARDAI YRA NEREIKALINGA MESA IR PER KARUS,LIGAS IR T,.DIRBTINAS EKONOMINES KRIZES,DIRBTINA CHAISA TURI BUTI SUNAIKINTI
IS RUSIJOS PASILIKS 15 MLN DABAR 150 MLN.LIETUVIU,LATVIU,ESTU TOKIU BLUSU NET NERASTA

JOKIU 4 KRYPCIU KAIP PAS RUSUS NERA
YRA PASAULINE VYRAUSYBE
KURI
TENKINA 360 SEIMU KURIUOS VALDO MILIARDUS KITI VERGAI
CIPSAS ISIUTAS I KUNA,DIRBI TAU PERVEDA ELEKTRONINIUS PINIGUS,ATEINI I PARDUOTUVE PRIDEDI PIRSTA KASOJE TAU ATSKAITE UZ PREKES
ESI LOJALUS GAUSI DAUGIAU ELEKTRONINIU PINIGU.ESI STEPA RAZINAS UZBLOKUJA TAU CIPA DVESK PATVORY

AS PAVADINCIAU SUA PROGRAMA NE AUKSINIS MILIARDAS,O 360 SEIMU ROJUS,KAD TAI PADARYTI
REIKIA SUNAIKINTI JAV JEGOS STRUKTURAS PROTINGI RIMTI KONKURENAI,KARISKIUS NEBUS SU KUO KARIAUTI,POLICIJOS GALIMA PALIKTI MIZERI JEI UZBLOKUOJI ISIUTA CIPA TU NIEKUR NENUVAZIUOSI TAVE NEILEIS I AUTOBUSA IR METRO
ALKANAS BASAS BE TRANSPORTO TU BUSI LAUKINIS VILKAS KURI MEDZIOS 360 MEDZIOTOJU IR DARIS STAVKES KAS PIRMAS NUSAUS

NA LIKO PSKUTINIS JULIJUS CEZARIS UK
ISTORIA UK DAVE SANSA VIENA IS MILIARDO
TAIKIU BUDU BE KRAUJO TURETI GALINGIAUSIA UK IMPERIJA=EUROPOS SAJUNGA+IZRAELIS
REIKIA SUKURTI ES KARIUOMENE
PRIIMTI I ES IZRAELI
IR LEGALIZUOTI IZRAELIO BRANDOLINI GYNKLA BAIGTI SU TEISNIU BRANDOLINIO NELEGALAUS PLATINIMO BESPRIDELI

TAI JAV IR UK YRA VALSTYBINGUMO PASKUTINEJE STADIJOJE VALSTYBES LIKVIDAVIMAS
JEI UK ISNAUDOS SI ISTORINI MOMENTA GYMS NAUJA UK IMPERIJA=ES+IZRAELIS
JEI NEISNAUDOS TAI BUS KAI SU SKENDUOLIU
SKESTANTI JAV NUSITRAUKS I JUROS DUGNA IR UK

UK REIKIA TIK PRADETI BUTI JULIJU CEZARIU IR NEBUCIUOTI RANKAS SPARTAKO SUKYLELIAMS VERGAMS
NUO KADA VERGAI VALDO KARALIUS
PABUSKYTE IS LETARGO MIEGO

ISTORIJA DAVE SANSA IR NAUDOKYTES KITO KARTO NEBUS

DAR DEL JAV KADA JAV JEGOS STRUKTUROS IR KARISKIAI SUPRAS KAD JIE YRA NULIS AUKSINIO MILIARDO PROGRAMOJE,TADA GAL DIEVAS APSVIES JIEMS AKYS

TAI PAPASAKOJAU APIE
TRYS JULIJUS CEZARIUS
RUSIJA
UK
JAV
ANTRO PASAULINIO KARO NUGALETOJUS
O ISVADAS DARYKITE PATYS

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (513)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (64)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (167)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (21)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (26)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras