Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Koalicija kovai su ILIV: bandymas karinėmis priemonėmis rasti kelią iš aklavietės (10)

Komentarai:

Komentatorius, 2014 10 14 04:43
Kaip kokiam meksikieciu seriale. Visas tas regionas idomus. Pradedant Izraeliu ir baigiant Isis. Kazkas neblogus pinigus daros is visos sitos situacijos. Tik idomu kas ? :)

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 10 03 21:46
VIDMANTAS TO VVER
PASAULYJE YRA TRYS GALINGOS CIVILIZACIJOS
TAI
ES=USA
PROVOSLAVU
IR RYTU CIVILIZACIJA

2.SANTYKIUS TARP CIVILIZACIJU TURI SPRESTI JTO,O KARINIUS VEIKSMUS ATLIKTI JTO GREITO REAGAVIMO KARIUOMENE

DABAR VISI JAV VEIKSMAI SIRIJOJE JURIDISKAI NETEISETI

TAI KAIP GALI BUTI USA PASAULIO POLICININKU PALAIKYTI TVARKA OR TEISE PASAULYJE
JEI JI PATI TOS TVARKOS IR ISTATYMU NESILAIKO

VVER, 2014 10 03 20:32
Reikia, sutinku.
Tik va, to tvarkymo metodai keistoki...

Šnypšt, 2014 10 03 19:24
O ką tas vieningas Irakas domina?

Apskritai man juokingi tokie pasisakymai apie diplomatini ar politini problemos sprendimo būda. Tai daryti jau koks 50 metų per vėlu, o dabar reikia tvarkytis su grupuotėmis kurios mielu noru sunaikintų viską.

VVER, 2014 10 03 17:24
Gerai, tegu jie remia tą kurdistaną, bet kodėl neremia, pvz., irako vyriausybės pajėgų, užimančių kur kas didesnę kovos su ISIS dalį? :))

Atsakymas labai paprastas- amerikos vieninga irako valstybė nedomina :)))))VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 10 03 10:55
VIDMANTAS TO VISIEMS
1.MATAU JUS NESUPRANTATE KAS ISTIKRUJU VYKSTA

2.O VISKAS PAPRASTA MUSULMONU PASAULIS AUGA NE ARITMETINE,O GEOMETRINE PROGRESIJA IR JIE NORI VALDYTI TURTUS KURIE PRIKLAUSO JIEMS,O NE DEDEMS UZ JUROS

3.JAV PER 100 METU PADARE VIENA IS DIDZIAUSIU NUODEMIU BALTA RASE NUO ESAMU 30% SUMAZINO IKI 15% TAI YRA BALTA RASE SUNAIKINO DU KART ARBA 50% TODEL NENUOSTABU KAD ISLAMAS TOJAU SPARDYS UZPAKALI USA,KAIP SPARDO UZPAKALIUS PRANCUZIJOJE IR VOKIETIJOJE

JEIGU MAZUMA ISIVAIZDUOJA KAD VALDYS DAUGUMOS TURTA TEGUL TOLIAU GYVENA ILIUZIJU PASAULYJE PABUS KAIP GAUS CIOBATU I UZPAKALI

IR NERA VIENYBES TARP MAZUMOS ISLAMAS PUSVELCIUI PRADEJO PARDAVINETI NAFTA IR JA KAZKAS VISGI PIRKO

TODEL NEKALTINKYT VEIDRODZIO JEI SNUKIS KREIVAS

lionginas, 2014 10 03 08:13
Mano akimis, kaip tik reikia remti kurdus ir nafig rūkinti tą ISIS. O kai kalbama, kad Amerika įkūrė ISI, tai tik iš dalies teisybė. US rėmė sukilėlius prieš Asado rėžimą, bet nieks nepagalvojo, kad pinigais ir ginklais užšerti fanatikai sugalvos įkurti kažkokią nesamonę. Čia tas pats, kaip ukrainiečiai nesitikėjo, kad atsiras, kažkokių 100 metų Ukrainoje gyvenančiu separatistų ekstremistų t.y. nusikaltėlių.

VVER, 2014 10 02 14:52
Pažvelkim į įvykių chronologiją:

ISIS kovoja su FSA, amerikos reakcija- jokių problemų.
ISIS kovoja su asadu- jokių problemų.
ISIS kovoja su Irako pajėgom- jokių problemų.
ISIS kovoja su YPG- jokių problemų.
ISIS kovoja su Kurdistanu- DIEVE MANO, BOMBARDUOTI JUOS REIKIA :DDDD

VVER, 2014 10 02 14:49
ISIS bombardavimas pasižymi vienu paradoksaliu (bet visai nenauju) dalyku:
Amerika vienu metu ir remia, ir kovoja su ISIS :DDDD

Iš pirmo žvilgsnio visiškai nelogiška. Tačiau viskas ima aiškėti, jei to priežastis yra amerikos siekis NE SUNAIKINTI ISIS, bet NUKREIPTI juos "teisinga" linkme.

birute, 2014 10 02 12:12
labai labai geras strapsnis, niekur dar taip issamiai nesu radusi tiek informacijos

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (775)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (97)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (203)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (104)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (52)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras