Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Politika ir religija „kare su terorizmu“: sankirta ir skirtis (1)

Komentarai:

ANTIKORUPCINE KONSTITUCINE PARTIJA, 2007 12 17 18:03

TĖVYNĖS LYDERIAI IR AKTYVAS VIENIJASI PRIEŠ KORUPCIJĄ O JŪS?
Kviečiame į Lietuvos Antikorupcinės Konstitucinės Partijos ( AKP ) Suvažiavimą :
* * *
AKP - tai VALSTYBĖS ir TAUTOS partija realiam teisingumui atkurti,
būsianti tiesiogiai a t s a k i n g a savo valstybėje už visą teisėtvarkos ir valstybės
politinę infrastruktūrą.

Ši antikorupcinė partija bus vedančioji partija Seime prieš korupciją bei atsvara prieš veidmaines valdžios partijas. Vesime prokuratūros, VSD, teismų ir žiniasklaidos r e f o r m ą. Tai NAUJAS AKP MODULIS VISOJE EUROPOJE tarp 28 Valstybių leisiantis Europai kasmet SUTAUPYTI IKI 10 MILIJARDŲ eurų .
Atnaujinsime 1000 –us nuosavybės bylų panaikinant senaties terminą. Sustabdysime masinę
emigraciją, savižudybes, smurtą. Suteiksime Žmogui Viltį, darbą ir pagarbą, o jaunimui pasitikėjimą.
REIKALINGI Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos , Dzūkijos ir ES Išeivijos Visuomenės lyderiai , aktyvistai galintys kovoti prieš korupciją, suburti bendruomenes dėl pakvietimo į susitikimus. Brangūs Tautiečiai pabuskite iš stagnacijos kurkime naują Ateitį be korupcijos! Dalyvaukite tvirtinant Suvažiavimo programą ! KVIEČIAME Visuomenę : - inteligentiją ir pensininkus, verslininkus ir žemdirbius, mokytojus ir mokslininkus, teisininkus –eks prokurorus, teisėjus, komisarus, advokatus, nevaldžios partijas, transporto vairuotojus - Vienytis ir stoti į Lietuvos Antikorupcinę Konstitucinę Partiją. KREIPTIS : nurodytais telefonais, elektroniniu paštu, siųsti registruotus pareiškimus, materialiai remti. Liepų 16 ACP,
a/d- 132 Klaipėda, Antikorupcinės Konstitucinės Partijos koordinatoriui, Žemaitijos
1. Prezidentui Justinui Burbai. anticorru@gmail.com , Tel 8683-85855
2. Šiaulių apskrities AKP štabo vadovas ir Kelmės raj. AKP Pirmininkas
Juozapas Butkus +370-61682218
3. Šiaulių rajono AKP pirmininkas Anicetas Karalevičius Tel +370-67100910
4. Panevėžio apskrities štabo vadovas Gediminas Kiaunė + 370-6045660
5.Klaipėdos miesto AKP l.e. Pirmininkės p. Aldona Tunik +370-61473401
6.Tauragės m. ir raj. AKP Pirmininkė Lina Jukniene +370- 65864076
7. Tauragės raj AKP Pirmininkės pavaduotoja Vida Paleckienė+ 370-63451234
8.Mažeikių raj. AKP Pirmininkas Gediminas Pačkauskas +370-675-84886 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1328)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (335)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (363)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (760)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (194)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras