Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kinijos ekonominis augimas kaip nacionalinio saugumo prioritetas (5)

Komentarai:

Reideris to Vytenis, 2015 12 22 12:20
Rusijos socialinio kontrakto spalvos ir portretai:}}
---------
https://pbs.twimg.com/media/CW0OFOeWIAAoxnM.jpg:large

Reideris, 2015 12 22 12:13
Va dar viena socialinio kontrakto Rusijoje pasekme:}}}:
Prasidejo rusu valstybiniu ar pusiau valstybiniu kompanijų turto ir lesu areštai Prancūzijoje dėl Hagos tribunolo sprendimo"Jukos"atveju....:}}
----------------------------
21 декабря стало известно о том, что бывшие акционеры ЮКОСа, пытающиеся взыскать с России 50 миллиардов долларов компенсации по решению гаагского арбитража, добились ареста платежей провайдера пусковых услуг Arianespace и спутникового оператора Eutelsat в адрес их российских контрагентов.
Французский адвокат России Андреа Пинна и представители GML (представляет бывших мажоритариев нефтяной компании) сообщали, что во Франции помимо прочего арестованы «денежные поступления, причитающиеся России со стороны французских компаний».
-----------------------------
Beje Hagos tribunolas be "Jukos" atvejo siuo metu nagrinėja dar desimciu Rusijos verslininku ieskinius,bendrai 100milijardu USD sumai...:}}Tad ieškinys tik uogeles..:}

Reideris to Vytenis{2}, 2015 12 22 00:32
Butu galima test toliau,pinigai vel baigiasi,JAV pasiruosi padet,bet rusai turi sumažint tankistu skaičiu per pus,i metalo lauza supjaustyt puse tanku,laivu ,patranku,o svarbiausiai 80proc sumažint salies branduolini arsenala,bei nesėju skaiciu..:}}O ka darysi teks,mat naujasis vadas neturi pasirinimo..Bet yra vienas bet..:}}2015m.gruodzio 15-16d.JAV kongresas svarto nauja įstatyma,draudžianti suteikt bet kokia pagalba Rusijai esant bet kokiai krizei,2015m.gruodzio18d.piltasis dede Semas smogia dar viena smugi,leidžia nuo 2016m.eksportuot JAV nafta i pasauline rinka..Pagal isgavima siuo metu JAV trecia pasaulyje valstybe,tai reiskia,kad artimiausia desimtmeti aukstu naftos kainu nebus...Rusja turi laiko iki 2017m.galo,kada baigsis valiutos rezervai..:}}:}}}}}Socialinis modelis"Rusija"baigtas..:}

Reideris to Vytenis, 2015 12 22 00:23
Socialinis kontraktas Putino Rusijoje:"Aš pasistatau jus rakom, darau per visus galus, o jūs jaučiate malonumą ir man dėkojate".
-------------------------------
Socialinis kontrakatas baigiasi kai ipykes dede Semas nusprendžia apvažiuot OPEK valstybes....Po 2-3metu tankai vel saudo i Rusijos parlamenta,mat tankistai jau 8 men negavo algu..Sesis menesius algu negavusios saugumo tarnybos nebevaiko demonstrantu,kurie algu negave jau 10men...:}tuo laikotarpi atsiranda zmogus kuris uzkopia ant tanko ir perima valstybes vaira i savo rankas..Kas toliau..O toliau pasirodo "blogieji amerikieciai"kurie naujajam vadui suteikia keletos milijardu paskola,kad naujasis vadas galetu sumoket bent tankistams ir policijai...Taciau,kad gaut paskolas naujasis vadas turi pasirašyt joptvaimat kokias sutartis{rusai turi isvest kariuomene is Ukrainos,gražint Kryma,Moldavijos,Gruzijos,Sirijos....:}}O ka darysi teks,kitaip tankai vel plieks i Kremliu o naujasis vadas nori valdžia išsaugot....:}}}}}}}}}}}Prasideda socialinis kontroltas"Varano damusimas..:}}


Vytenis, 2015 12 21 22:17
Man patiko skaityti apie socialinį kontraktą Kinijoje. Trumpai apžvelkime socialinių kontraktų įvairovę. Socialinis kontraktas JAV:"Jūs (vidurinioji klasė) darote viską, kad dorai suklestėtumėte ir praturtėtumėte, o mes (valstybinės institucijos) garantuojame jums saugumą, pilietines ir politines laisves". Socialinis kontraktas Kinijoje:"Jūs (vidurinioji klasė) nesikišate į valstybės valdymą (politiką), o mes (partijos elitas) garantuosime šalies ekonominį augimą, kuris sudarys sąlygas jums toliau turtėti". Socialinis kontraktas Putino Rusijoje:"Aš pasistatau jus rakom, darau per visus galus, o jūs jaučiate malonumą ir man dėkojate".

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (50)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (45)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (133)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (3)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras