Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Ukrainos frontuose
 
  2016 m. spalio 24 d. – lapkričio 6 d. Ukrainos aktualijų apžvalga (11)

Komentarai:

Reideris, 2016 11 24 18:50
Ukrainos naujienos:
----------------------
Украина за 600 миллионов долларов возьмется за техническое обслуживание и модернизацию танкового парка Пакистана. Об этом в среду, 23 ноября, сообщается на сайте Минобороны Украины.

Vytenis to Jonis, 2016 11 23 21:36
Kai studijavau, per istorijos paskaitą vienas studentas bandė dėstytojui įrodinėti, kad nebuvo nei Antrojo pasaulinio karo, nei Žalgirio mūšio, nes jis (studentas) nei kare, nei mūšyje asmeniškai nedalyvavo. Aišku, visa auditorija leipo juokais. Tavo sapaliojimai apie tai, kad pokalbio nebuvo, tolygūs to studento svaičiojimams.

Jonis, 2016 11 23 18:31
Taip, noriu pasakyti, kad pokalbis faktiškai neįvyko.

Reideris, 2016 11 23 00:05
"Ruskii mir"..:}}}
--------------------------
Запись программы Право голоса на ТВЦ закончилась дракой!

Били поляка за оскорбление России.

https://www.youtube.com/watch?v=noCi15MbV2c


t.y mušė lenkų politologą už tai kad jis drįso pasakyt teisybe i veidą ir dar tiesioginiame eteryje...:}}}


Vytenis to Jonis, 2016 11 22 21:05
Nori pasakyti, kad pokalbis faktiškai neįvyko ir buvo išgalvotas? Ne, Porošenko išties buvo apgautas. Porošenkos komanda griebėsi už galvų ir ėmė tirti įvykį:

"Накануне пресс-секретарь Порошенко Святослав Цеголко сообщил: после расследования оказалось, что обмануть бдительность украинских чиновников помог кто-то из сотрудников МИД Киргизии. «Не обошлось без участия сотрудников внешнеполитического ведомства Киргизии», – оправдывался Цеголко, обвинив пранкеров в связях со спецслужбами РФ."

Nori pasakyti, kad šie Ukrainos prezidento atstovo spaudai žodžiai yra išgalvoti? :) Čia metų "prankas" :) Buvo "juodai" apkvailintas Porošenko.

Mes, 2016 11 22 17:57
Reiderio žiniai: Липецкая область в 2017 году планирует вырастить 6 млн тонн сахарной свёклы (REGNUM.ru)... gal kam panaudos?

Jonis, 2016 11 22 15:38
Tokiam komentatoriui kaip Vytenis tikriausiai reikėjo susigaudyti, kad minėtas telefoninis Porošenkos ir Atambajevo pokalbis - tai kompiuterinių įsilaužėlių - prankerių išdaiga. Šį, kaip ir nemažai kitų "pokalbių" suorganizavo rusų prankeriai Vovan ir Leksus. Tarp kitko, ant to "kabliuko" užkibo (o gal ir norėjo užkibti) ir kai kurie gana rimti rusų saitai, ne tik Vytenis.

Reideris, 2016 11 22 13:32
Советник президента России Сергей Глазьев сравнил состояние российской экономики с инфарктом миокарда, сообщает во вторник, 22 ноября, Rambler News Service.
--------------------
O kaip ten Ukrainoje?:}}

Reideris, 2016 11 22 13:28
Rusijos naujienos:Ukrainos kariuomene pradėjo Izraelio pavyzdziu gaudyt šalies išdavikus visame paaulyje..:}}Tiesa kol kas tik "rusu pasaulyje"..}}
--------------------
О задержании и вывозе россиян на территорию Николаевской области Украины в Минобороны России сообщили 21 ноября. По информации ведомства, инцидент произошел накануне. Там также отметили, что в Киеве пытаются сфабриковать против них уголовное дело.

В СБУ, в свою очередь, заявили, что задержанные военные — дезертиры, которые раньше служили в украинской армии, а после вхождения Крыма в состав РФ пошли служить в российскую.
--------------------
Nu bet prorusišku veikėju durnumas..Nusprendė išduot šali kuriai buvo prisiekę,pereit tarnaut i okupanto kariuomene ir toliau gyvent Ukrainos žemėje..:}

Mes, 2016 11 22 06:55
aš manau, kad reideris viską žino, bent iš rusiškų saitų... vienintelis šviesulys...

Vytenis, 2016 11 21 21:56
Įdomu, ar geopolitika.lt bus aprašytas Ukrainos ir Kirgizijos prezidentų pokalbis telefonu. Porošenko turėtų atsistatydinti po tokio liapsuso.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1020)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (165)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (257)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (437)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (91)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras