Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Ukrainos frontuose
 
  2017 m. sausio 30 d. – vasario 12 d.Ukrainos aktualijų apžvalga (62)

Komentarai:

Pasekejas to Reideris, 2017 03 06 19:56
:D as nezinau koks tau ispudis susidaro, ir kodel tu manai kad as gyvenu iliuzijomis?? :D
jei as taip sakaiu, kad jie tik pries terorizma kovoja - SURASK IR PACITUOK!
Vel mane kaltini nebutais dalykais!
Rasau - rusai tiesiogiai remia asada del savo geopolitiniu tikslu! Tik sutampa kad gali pakovoti ir su IS, bet tikslas buvo Alepo ir Idlibo kovotoju tiesiogine ataka! Sutapimas ar ne, bet jie irgi nuo teroristu nedaug tesiskiria! Kur cia mano ar kitu iliuzija?

Reideris, 2017 03 06 17:03
Artvirai tau paskysiu nerupi man Eurozona ir aš jos tiesiog nekomentuoju..Jei tau reikia tu komentuok..:}As komentuoju realius dalykus vykstančius aplink Rusija ir Rusijoje..:}
Man tai susidaro ispudis,kad tu gyveni neegzistuojančioje realybeje,kur pavyzdziui Rusija ne reamia diktatoriu Asada,bet didvyriškai kovoja su teroristais..:}}Ar paciam nejuokinga??:}

Pasekejas to Reideris, 2017 03 06 15:42
Na ka gi, as nieko neteigiu :)

Isvada tokia, laukiam Rusijos kracho ir pralaimejimo Sirijoje :)

P. S. Prasau nesakyti man kad as ten kazko nesuvokiu, paciam PAPRASCIAUSIAI atsisakant (nesugebant) kazka pakomentuoti Eurozonos ar bent jau ko nors kito klausimu (prisimenam Kanados-Rusijos klausima). Tu paprasciausiai pasigavai anti del tu 2 banku ir speigi apie kracha, kuri po kiek laiko pats neigi, o po to vel bandai irodyti!

taigi, nekantriai laukiam Rusijos pralaimejimo Afganistane ir 91uju gryzimo! Susidaro ispudis kad gyveni praeeityje :P

Reideris, 2017 03 06 13:44
«Поехал заработать на свадьбу». В Озерске простились с погибшим в Сирии добровольцем

https://www.znak.com/2017-03-06/poehal_zarabotat_na_svadbu_v_ozerske_prostilis_s_pogibshim_v_sirii_dobrovolcem

Reideris, 2017 03 06 13:36
Ir toliau tesiame labai mėgiama GRU pasakų sekėjo tema apie Sirija{Afganistana-2},kur tuoj ,tuoj Rusijos kosminės pajėgos paims dar viena kaimelį..:}}}
-------------------------
Ранее в понедельник, 6 марта, это интернет-издание написало о том, что в Озерске (Челябинская область) состоялись похороны 23-летнего Ивана Слышкина, погибшего при выполнении боевого задания в составе группы российских войск в Сирии. В него попала снайперская пуля. Судя по фотографии надгробного камня, дата смерти — 12 февраля.
-------------------
Kiek dar rusų turi padėt galvas,kad kooperatyvas Ozero suvoktu,kad Sirijoje jie laimėt nieko negali,net paverte šali griuvėsių kruva?:}}

Reideris, 2017 03 06 13:32
Iš Rusijos soc tinklų
---------------------
Shavkat Kuvatov
06.03.2017 в 10:00
Прямо как в Афганистане! Там наши часто подрывались на пластиковых итальянских с подкачкой.

Alex Terech
06.03.2017 в 12:23
Дети едирасов и воров из кооператива "Озеро" не воюют же в Сирии за аллавита Асадку?
-
0
+
Otto Katz
06.03.2017 в 12:20
Хватит кормить восток русской кровью! Немедленно вывести войска из Асадии!
-
0
+
Алексей Кива
06.03.2017 в 12:08
читаю какие ранения получил генерал и представляю что на его месте муг быть кремлёвский карлик.

Reideris, 2017 03 06 12:21
Sirija{Afganistanas-2}
-------------------------------
В 4 километрах от Тияса боевики подорвали «Тигр» при помощи мощного радиоуправляемого фугаса, заложенного вблизи дороги, и открыли огонь по автоколонне. В результате погибли четверо из шести человек, ехавших в бронеавтомобиле. Имена погибших Минобороны не раскрывает, но, по информации газеты, смертельные ранения получили старший сержант Вадим Магамуров и морской пехотинец Павел Козаченко. Первого похоронили 19 февраля в Екатеринбурге, второго — в тот же день в Пензе.

Reideris, 2017 03 06 12:19
Bet pakalbėkim apie Sirija:
-------------------------
Начальник управления боевой подготовки штаба Западного военного округа генерал-майор Петр Милюхин, получивший тяжелые ранения в Сирии, пострадал при нападении на колонну, при котором погибли четверо российских военнослужащих. Об этом пишет в понедельник, 6 марта, «Коммерсантъ»
---------------
Taigi viskas kaip Afganistane..Gyvenamieji punktai imami vienas po kito,naudos nulis..:}Vis tiek žusta Rusijos kariai ir net generolai saugus išvaduotose žemėse negali jaustis..:}}Rusijos karo blogeriai ,kalba,kad išvaduotame Alepe,per išvadavimo laikotarpi jau padėjo galvas daugiau kaip 18Rusijos karių atvažiavusių paatostogaut i "išvaduotą" Alepą..:}}

Reideris to GRU pasaku sekejas, 2017 03 06 12:14
Turiu tik viena klausima :Ar tu skiri Rusija ir Rusijos finansine sistema??:}}Rusijoje valstybė turi du polius-galios ir finansų{pramonės,paslaugu,išteklių ir t.t:}},vienas be kito jie egzistuot negali,bet kadangi tu to nesuvoki ,tai aiškint prasmės nėra..:}}
----------------
Bankrutavo du vbankai?:}}2016metais bankrutavo 100Rusijos banku,ar tu bent suvoki ka rašai ir apie ka??:}}Matau,kad ne,apie Sirija pasakas sekt dar pavyksta,apie ekonomika jau nebelabai...:}}Gal pasiskaityk pradžiai Vinstona Cercili ir jo grasiaja doktrina skirta Rusijai{TSRS:}}nustebsi ji tebevykdoma iki šiol Rusijos atžvilgiu..:}}Ir sėkmingai..Stalaktitas tai tik Rusijos valstybės gėda.."Derzavinis stalaktitas"..:}}}

Pasekejas to Reideris, 2017 03 06 11:20
Tu rasai - Kas tau raše,kad Rusija žlugusi.

O kitam sakinyje jau pats rasai kad rusija zlugusi:
Žlugusi finansų sistema,kuri yra kiekvienos valstybes stuburas..Žlugusi pramone,kuri yra refinansuojama tiesiogiai iš valstybės,ir net tuo atveju nesugeba įvykdyt planų..:}}Žlgusi maisto pramone,kurio vioetoj pieno naudoja plmiu alieju.

TAIGI, KAS MAN SAKE KAD RUSIJA ZLUGUSI - OGI TU SAKEI IR NUOLATOS SAKAI, NETGI SUSILAZINAI SU MANIMI IS TO!
__________________________________________________________

Reideri, as matau kad tu is esmes nesupranti kaip as su tavimi gincijuosi, ir kokiais klausimais! As nesiginciju su pateiktais tavo faktais, pabreziu tai! Labai svarbu kad tu tai suprastum! Jei tu sakai kad bankrutavo 2 bankai ir kazkur stalagmitas kabo as su tuo nesiginciju! Suprask tai! Jei matau kad tavo FAKTAS yra nesamone, as tau parasysiu va kur tavo klaida Reideri, pataisyk, bet is esmes jei tu pragooglinai ir radai fakta as ji pripazystu!

Kitas klauysimas yra su tu faktu traktavimu, kaip tu supranti tu faktu visuma ir ju itaka esamai situacijai, kaip nalitikas kaip tu sugebi atrinkti esminius situacijos dinamika nulemiancius faktus nuo visiskai nieko bendra su geopolitine situacija neturinciom nesamonem kaip tavo pamegti stalagmitai kuriuos cia vis akcentuoji!
Skirk siuos du dalykus - faktus ir ju traktavima!

Reideris to VVER, 2017 03 04 14:30
Septinta tu prabudai ir užrašyt nespėjai..:}:}}}}

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 03 04 14:29
Na puse is to ka tu pasakei yra tavo nuomone Reideri :)
------------
Nu nu konkrečiau kuri puse??:}}Kas tau raše,kad Rusija žlugusi..Žlugusi finansų sistema,kuri yra kiekvienos valstybes stuburas..Žlugusi pramone,kuri yra refinansuojama tiesiogiai iš valstybės,ir net tuo atveju nesugeba įvykdyt planų..:}}Žlgusi maisto pramone,kurio vioetoj pieno naudoja plmiu alieju..{Siulyčiau Rusijai pasisodint daugiau palmiu,mažiau reiks isivešt..:}}
Viska ka aš pasakiau yra realybė,kurios ponaitis tiesiog matyt nenori..Čia tas pats kaip su katinu,kol nosi i šudo kruvele neigrudi ,tol jis nemato jos..:}}Beda ta su Rusija,kad ji jau visa toj kruvelėj sedi,o matyt nenori..:}}}

VVER, 2017 03 03 20:53
Tai ka daryt su Ivanu??:}}Gydyt?:}}Ar priverst vietoj kerzu normalu apava nešiot?:}}O gal viska taip ir palikt apaugus Š stalaktitais??:}}

Putlerio rusija turi daug paralelių su Hitlerio Vokietija, tad priemonės sutvarkyti putleriui irgi turi būti panašios:

Pirma, daugiau jokių derybų, paliaubų ir minsko susitarimų, rusijai turi būti duota suprasti, kad įsiveržti į kaimyno namą ir pusę pasiimti sau jai reikš pasekmes, o ne tik vakarų padejavimus ir patrepsėjimus kojele.

Antra, Donbaso separatistai OFICIALIAI pripažįstami rusijos ginkluotojų pajėgų dalis, Hagos tribunole rusijai užvedama byla. Įrodymų-apsčiai, štai kad ir strelkovo vykdyti civilių sušaudymai už pažeidimą įstatymų, kuriuos jis pats išsigalvojo.

Trečia, už karo nusikaltimus Ukrainoje, be visokių gyvių ir strelkovų, tiesiogiai atsakingas ir pats putleris, rusijos pareikalaujama išduoti putlerį Hagos tribunolui.

Ketvirta, Ukraina nutraukia visas paliaubas kol sąlyga rusijos armijai išsinešdinti iš donbaso nebus patenkinta, tai reiškia ir neapribotus karo veiksmus su rusija- reidai į rusijos teritoriją, rusijos uostų blokada.

Penkta, Ukraina turi kooperuotis su kitomis rusijos apiplėštomis valstybėmis- Azerbaidžanu, Suomija, Gruzija, Japonija, Lietuva, šios šalys gali prieš rusiją atidaryti naujus frontus, rusijos armija stipri puldinėti pavienes silpnas valstybes, o daugiafrončio karo rusijos ekonomika nepaneš :))

Šešta, įpykusi rusijos liaudis pagauna putlerį, ir pakabina ant artimiausio stulpo :))) Iš mongolų paveldėtas rusų mentalitetas- kol vadas lipa per priešų ir saviškių galvas, tol jis dievas, bet jei nusilpsta, yra greitai išsiunčiamas į pensiją pas Abraomą, silpni vadai rusams/mongolams nereikalingi :)

Pasekejas to Reideris, 2017 03 03 17:59
Reideri, cirkas :D Groysmanas sako kad del blokados Ukraina perka anglis is Rusijos! O Rusija kaip suprantu per-exportuos tas pacias anglis is Donbaso i Ukraina :D Nu cirkininkai jie ten ane?


"The Prime Minister said that the blockade pushed the company to buy coal in Russia.

Prime Minister of Ukraine Volodymyr Groysman said in an interview that the blockade of Donbass is not beneficial to Ukraine, as Ukrainian forces enterprises to purchase coal in Russia, transfers Radio Freedom."

http://ukropnews24.com/groysman-the-blockade-is-forcing-you-to-buy-coal-from-russia/
Pasekejas to Reideris, 2017 03 03 16:58
Na puse is to ka tu pasakei yra tavo nuomone Reideri :) Su kita puse galiu sutikti :) jeigu tu esi teisus, saunu, 2019 m. pasakysi adresa atsiusiu tau buteli galesi svesti Rusijos kracha kai jie grazins Kryma Ukrainai :)
Bet tai bus tik tuo atveju jeigu tu esi teisus, ir teisingai vertini tuos faktus kuriuos pats cia pateiki :) Man asmeniskai biskuti nesueina tavo faktu esme i logine grandine nesueina, nes kyla klausimas jei Rusija jau zlugusi KAIP JI DABAR SUGEBA EGZISTUOTI? Isvada persasi kad arba tavo faktai yra neteisingi arba tu juos neteisingai traktuoji :)

Ka gi, tik laikas gali parodyti ar tu teisus, taigi, laukiam Rusijos zlugimo :)

Reideris, 2017 03 03 16:03
Manau kad Nesveiki/nelikvidus bankai bankrutuoja, nes Rusai neturi pinigu ju traukti is duobes!
--------------
Rusai pinigu turi daugiau negu proto..Dauguma bankrutavusių bankų priklauso OSAGO draudimo sistemai..Tad ju bankrota ar taip ar taip apmoka iš Rusijos biudžeto..Pasaulyje nera nei vienos valstybes,kurioje per metus bankrutuotu po 100banku..tai neimanoma..Rusijos fiannsu siustema jau yra žlugusi seniai..Tiesiog ji valstybiniu lygiu yra palaikoma vyriausybes ir taip užtušuojamas subirejimas..Keli puisiau valstybiniai bankai skelbiasi gave pelno..:}Tuo tarpu visa sistema jau žlugusi..Tas pats su Rusijos pramone...Skelbiamasi ,kad auga ypač maisto pramone,bet niekaip nepajegiama paaiškint palmiu aliejaus importo kilimo 100tukst.tonu įvežimą..Gynybos pramones įmones,kurios yra ypatingai finansuojamos vis tiek nevykdo planų,ka kalbet apie visa likusia pramone kuri merdi..:}}
taip ir nepajėgiai atsakyt kur dingo 10milijardų USD del pakilusiu naftos kainu,skirtuma..nenuostabu,net patys rusai to nesupranta..:}}Va išveže milijonus tonu grudu i Sirija pinigu nera,grudu augintojams tko sumoket is naftos doleriuku pertekliaus,vis kas daroma taipat kaip ir TSRS laikais remiamos Afrikos valstybėles,o patys grimzta vis gilyn..Iranui grudai parduoti pusvelčiui-taigi sąjungininkas..:}}O štai broliams provoslams uz dyka tiekiama amunicija ir ginklai...Ir visa tai is naftos dolerių.:}}Nieku kitu tai kaip eiliniu byrejimu baigtis negali..:}}

Pasekejas to Reideris, 2017 03 03 14:50
Turiu :P nesiginciju kad situacija sudetinga! Manau kad Nesveiki/nelikvidus bankai bankrutuoja, nes Rusai neturi pinigu ju traukti is duobes! TAIGI, paziuresim, ar tai bus bankines sistemos BALANSAVIMASIS ar tu busi teisus ir iki 2019 bus visiskas rusijos bankines sitemos krachas ir kaip 1991 rusai reskutem prasys pas JAV sausainiu kai pasibaigs tie tavo senkantys fondai! Siai dienai pasakyti negaliu ar tu teisus ar skiedi visiskas nesamones, del to ir sakau: sutinku kad situacija yra sudetinga, BET manau nera kritine!
O laikas parodys koks is taves matematikas :D Geras ar nelabai!

Reideris..pasakų sekėjui, 2017 03 03 14:41
tai neturi minčių kodel Rusijoje per menesi bankrutuoja po 10 bankų ar kodėl pakilus naftos kainoms Rusija toliau tašo rezervinius fondus...Domina tik butos ,nebutos Rusijos pergalės Sirijoje??:}}Nors pagrindini pralaimėjimą Rusija patiria pačioje Rusijoje..:}}

Pasekejas to Pumpaliauskas, 2017 03 03 14:37
:DDDD cia viskas ka sugebejai isverkslenti i mano tau pateikta kritika :D Slepkis p(i)mpaliauskai :D

Savo komentaru buvai sutrintas i miltus :P

Pumpa GRU sekėjui, 2017 03 03 14:25
Neteršk tinklapio delfini..

Pasekejas to Reideris ??????, 2017 03 03 14:17
Sukileliu karinis puslapis ir tas teigia kad Palmyra paimta
---------------
DAES vadini Sirijos sukilėliais?:}}Tau tikrai su galva kažkas negerai..::}}}}}}}}}

______________________________
Reideri a tau viskas gerai???? Gal gali man pasakyti kaip sitas puslapis yra IS puslapis??? Ten net yra atskira skiltis Ukrainos konfliktui skirta!!! Tu bent jau paziurek pries zviegdamas cia!!! Cia yra opozicijos/JAV finansuojamas puslapis kuris jei paziuresi Ukrainos skilti aiskiai rodo Rusu okupuotas teritorijas su padnestre, krymu, abchazija ir osetija ir visu donbasu PAZYMETU RAUDONAI!!! KA TADA IS PUSLAPIS TURI BENDRO SU UKRAINOS KONFLIKTU!

TU KA TIK IDJOTE SOVEI SAU I KOJA! NA IR KELMAS VIS TIK TU ESI, IKI TOKIO LYGIO NEKOMPETETINGAS KAD NET GEDA MAN UZ TAVE!!!

Reideris to VVER, 2017 03 03 14:12
Tamstele, normalios Europos valstybės egzistuoja savo etninėse-nacionalinėse ribose, čia tik Ivanas, kur tik savo kerzą įkelia, istorine rusų žeme paskelbia :)
--
Tai ka daryt su Ivanu??:}}Gydyt?:}}Ar priverst vietoj kerzu normalu apava nešiot?:}}O gal viska taip ir palikt apaugus Š stalaktitais??:}}

Reideris, 2017 03 03 14:10
Del bankrutuojančio Rusijos gynybos komplekso imoniu,neįvykdytas 2016metų valstybinis gynybos kompleksas..Rusijos imones taip ir nesugebėjo įvykdyt:"importazamescenija",o tos kurios bande..:}}}Taigi beUkrainos gaunasi ne kažkas:::
---------------
В концерне «Алмаз-Антей» пожаловались на срывающих гособоронзаказ

https://lenta.ru/news/2017/03/03/start/

KA ŠIUO KLUSIMU GALI PAPASAKOT GRU PASAKU SEKĖJAS?:}}}}}}}

Reideris to GRU pasaku sekėjui, 2017 03 03 14:04
Sukileliu karinis puslapis ir tas teigia kad Palmyra paimta
---------------
DAES vadini Sirijos sukilėliais?:}}Tau tikrai su galva kažkas negerai..::}}}}}}}}}

Reideris, 2017 03 03 14:00
Ukrainos ir Sirijos karo fone,toliau tratinami Rusijos rezervai..:}}Per vasari FNB fondas,kuris buvo skirtas pensijoms indeksuot susitraukė 153milijardais rubliu..Ir visa tai augančios naftos kainos fone..
Rezrvinis fondas susitraukė dar 43milijardais rubliu..

---------------------
ФНБ за февраль сократился на 153 миллиарда рублей

Объем Фонда национального благосостояния (ФНБ) России за февраль упал на 152,9 миллиарда рублей до 4,206 триллиона рублей (72,6 миллиарда долларов). Информация об этом содержится в материалах Минфина.

Резервный фонд за месяц сократился на 42,2 миллиарда рублей, до 931,3 миллиарда рублей (16,07 миллиарда долларов).

Klausimas kur dingo pinigai nuo naftos kainos skirtumo 40-55usd..Gal pasakų senelis GRU sekejas arba diktantu taisytojas MES galėtu papasakot??:}}

Pasekejas to Reideris ir jo Pupaliauskas, 2017 03 03 13:54
:D Debilai jus???

Va kaimieciai -
BBC - Syrian forces retake Palmyra from IS
www.bbc.co.uk/news/world/middle_east

CNN - Syrian regime recaptures ancient city of Palmyra from ISIS
edition.cnn.com/2017/03/02/middleeast/syria-palmyra-isis/index.html

Sukileliu karinis puslapis ir tas teigia kad Palmyra paimta: syria.liveuamap.com/

The Guardian: Syrian regime recaptures Palmyra from Islamic State
www.theguardian.com/world/2017/mar/02/syrian-regime-recaptures-palmyra-from-islamic-state

Al Jazeera: Palmyra: Russia-backed Syria army retakes ancient city
www.aljazeera.com/news/2017/03/palmyra-russia-backed-syria-army-retakes-ancient-city-170303050427702.htmlTAIGI ARBA JUS DEBILAi ARBA JIE VISI MELUOJA! VISA PASAULIO ZINIASKLAIDA? MANAU KAD VIS TIK JUS KAZKAS NEGERAI!!!!

Reideris, 2017 03 03 13:53
Четыре российских банка потеряли лицензии ЦБ

https://lenta.ru/news/2017/03/03/license/

-------------
Rusijos finansų kolapsas..Pradeda krist ir pirmo 50-uko bankai..::}}

Reideris to GRU pasakų sekėjui, 2017 03 03 13:50
Kaip praveri burna taip pasaka nauja paseki..Turiu klausima ar bent pats tuom pasakom tiki?:}

Pumpa GRU sekėjui, 2017 03 03 13:15
|Esi tikras lopas,atsiimta tik istorine Palmyros dalis kurios DAES net negynė...Nustok skleist melus nes daraisi juokingas delfini..

VVER, 2017 03 02 18:59
Nu faktas ,kad vokiečiai..Bėda ,ta,kad vokiečiai nemažai teritorijų prarado..:}}Kaliningrada,Dancigą..:}}Vos ne puse dabartinės Lenkijos tai buvusios Vokietijos žemės

Žemės, kurias viduramžiais kryžiuočių ordinas užgrobė? Tamstele, normalios Europos valstybės egzistuoja savo etninėse-nacionalinėse ribose, čia tik Ivanas, kur tik savo kerzą įkelia, istorine rusų žeme paskelbia :)

Pasekejas to Reideris, 2017 03 02 18:02
Oi draugeli! Atsiemem is teroristu Palmyra! Ka ten tavo IS saltiniai sako?

Pasekejas to Reideris, 2017 03 02 10:46
"Dar karta aiškinu pasakų sekimas nedaro tu pasakų realybe..:}}"

GERAI SAKAI - del to man nuo taves nieko nereikia lope! Svarbiausia kad giliai sirdy pats zinai kad klydai, ir tau sunku, nes vis zinias ziuri ziuri, solovjova su joutube vis ziuri ziuri, lauki lauki, o tavo blevyzgos vis nesipildo ir nesipildo, 2019 vis arteja arteja, rusai kaip nesiruosia grazinti to iceKrymo, taip nesiruosia... Sunku bus kai mirties patale suvoksi kad per visa savo gyvenima taip ir nesivysi to krymo grazinimo... Sunku su tokia zinia gyventi, kai palaipsniui pradesi suvokti kad niekada neissipildys tavo svajones, nes realybe biski kitokia - RUSAI NIEKUR NEDINGS! o LAIKAS ISSTATYS TASKUS AND i, ir parodys kas teisus o kas prostitute!

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 02 03:11
Tai dabar ir Yuotube nebetinka..Apgailėtinas esat tamstele..:}O man jūsų žemėlapiai netinka ir šaltiniai..Skubiai rsk kita,ir butinai kad butu yuotubej..:}}O jei ne atrodai kaip paskutine prostitute..Beje i šita gali neraguot,čia rašiau ne aš:"o toks pat dalbajobas kaip tu:
-------------
Reideris to Pasekejas, 2017 03 02 02:27
Tau reikia, tu ir ieskok. Svarbiausia, kad ruskynas įklimpo Sirijoje ilgam ir ras ten gala, o po to ir iceKryma teks gražinti :}}
----------------------------------
Ieškok šaltinio "yuotubej"jei ne busi prostitute-degeneratė:}}}}}

Reideris to Pasekejas, 2017 03 02 02:27
Tau reikia, tu ir ieskok. Svarbiausia, kad ruskynas įklimpo Sirijoje ilgam ir ras ten gala, o po to ir iceKryma teks gražinti :}}

Pasekejas to kaimietis Reideris, 2017 03 02 01:42
Va dar vienas saltinis jei tau vieno maza!

http://syria.liveuamap.com/

Ir dar vienas:
http://www.hurriyetdailynews.com/turkish-military-al-bab-fully-taken-from-isil.aspx?pageID=238&nID=110142&NewsCatID=352


Tiek sauki kad Rusijoj visi meluoja o dabar kryzium guli uz okupantus prostitute tu! Gedos turek! Tai juk supuvusios salies propogandistai kurie vis meluoja ir ziuri kaip cia geriau pasukti kad rusijos militaristine kompanija geriau atrodytu! Apie ka tu cia!!! ???? O dabar tu cia juos cituot bandai???

Surask man prasau saltini be savo youtubes, kur visi apskritai rekia belen ka, kad Al Babas Kovo 1 yra kontroliuojamas ISIS, nes kitaip tu kaip paskutine prostitute atrodai cia!!!!

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 02 01:09
Tu beviltiškas, jei tiki tokiais beviltiškais šaltiniais.
-------------
Ir beviltiškas esi tu,manaisi esas protingesnis už rusijos artimųjų rytų instituto dėstytojus ir ekspertus??:}}Esi cirko klaunas ir ne daugiau..:}}

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 02 01:07
KLAUSIMAS BUVO LABAI SIAURAS, AR PAIMS TURKAI AL BABA GREITAI, TU SAKEI NE, IMS VISUS 2017, AS SAKIAU PRIESINGAI - ISVADA, AS TEISUS, TU KLYDAI!
-------------
Tu visada teisus,tai pirmas išprotėjimo lygmuo..:}}Žinomi idiotai taip jau seniai elgiasi,susiaurina klausimą iki jiems naudingo atsakymo ir stebisi kodėl vis tiek nesigauna..:}}Paskutinis sprogimas ivyko vakar vėlai nakti ir ateiti vyks ..Dunduk ar suvoki ka rašau?:}}Turkai Alba bo nekontroliuoja,jei kontroliuotu,ju nieks naktimis neapšaudytu ir nesprogdintu..Kas tau neaišku?:}}Dar karta aiškinu pasakų sekimas nedaro tu pasakų realybe..:}}

Reideris to VVER, 2017 03 02 01:01
O kas dabaqr geriau gyvena: vokiečiai ar 70 metų komunistiniame rojuje viešėję rusai?
--------------
Nu faktas ,kad vokiečiai..Bėda ,ta,kad vokiečiai nemažai teritorijų prarado..:}}Kaliningrada,Dancigą..:}}Vos ne puse dabartinės Lenkijos tai buvusios Vokietijos žemės..:}Jei tokios lemties linki Rusijai,tai galima tik delniukais plot..:}Per ta 50metų,šalia subręs nauja imperija Ukraina su dalimi rusiškų žemių...:}}

Reideris to Pasekejas, 2017 03 02 00:36
Tu beviltiškas, jei tiki tokiais beviltiškais šaltiniais. Durniumi gimei, durniumi ir mirsi :}}}

VVER, 2017 03 01 20:46
Va tik įdomu,vokiečiams tas savo laiku baigėsi nekaip..Berlyno sturmu ir 50metu okupacija

O kas dabaqr geriau gyvena: vokiečiai ar 70 metų komunistiniame rojuje viešėję rusai?

Pasekejas to kaimietis Reideris, 2017 03 01 19:35
Tu debilas :D hahahaha

Pas tave kokiu 3 dienu senumo faktai kaimieti! Tie kariai apie kuriuos tu sneki jau seniai nebe ten! Sprogdinimas buvo paskutiniai uzsilike IS kovotojai, ir apie tuos kuriuos tu cia sneki jau nera turbut gyvuju tarpe nuo kokio sestadienio! Jau 4 dienas ramu tavo Al Babe, O TURKU kovotojai pasuko kurdu Manbij miesto pusen!!!

KLAUSIMAS BUVO LABAI SIAURAS, AR PAIMS TURKAI AL BABA GREITAI, TU SAKEI NE, IMS VISUS 2017, AS SAKIAU PRIESINGAI - ISVADA, AS TEISUS, TU KLYDAI!

Beje, va saltinis kaimieti, pasiziurek kas DABAR vyksta Al Babe, o ne savaites senumo fakttais disponuok!!! Ir dar durneliu mane vadini, ot juokdarys! Apie tolesne IS Al Babo kontrole mat jis svaigsta!

http://syriancivilwarmap.com/

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 01 17:50
Aš ir sakau nieko nera baisiau už įkyrų kvaili..:}Jokių žodžiu aš neįsižadu...Tai tiu nieko nesuvoki,arba apsimeti kvailiu..aš tau net video idėjau,kur sakoma ,kad su Albabu niekas nebaigta,o toliau nesąmones pliauzijį..:}Nesvarbu ,kad durnai,svarbuu,kad pliauziji..:}

Kas tau yra Albabas ne turku zonoje?:}}Net rusai rašo,kad Albabas užimtas tik teoriškai,ka ir patvirtina DAES sprogdinimai..:}}Jei jau turkai užėmė Albaba,tai negi negali sukontroliuot keliu dešimčiu priešo karių?:}}Kurie apšaudo turku kariuos,sprogdina automoilius ??:}}Negali,vdinasi miesto nekontroliuoja..Ar daėjo durniui?:}}

Pasekejas to Reideris, 2017 03 01 17:37
Reideris to Algimantas, 2017 02 14 02:39
Mielas Algimantai aš to nerašiau,čia yra vienas veikėjas pasirašinėjantis po mano niku ir bandantis kažka veikt..:}}}Dėl Albabo nebevarkit jis pateko i Turkijos įtakos zona,ten atsidurė visi sukileliai kuriuos Rusija išleido iš Alepo..Pagal rusus AlBabo mieste yra aie 60tukst bajvyku,todėl turkams jo paimt niekaip nesiseka..Beje net rusai pripažino,kad Albabas grynai arbu sunitu gyvenamas miestas ir ten nera alavitu mažumos,tad jo kontrolė neimanoma apskritai iš Asado puses..Na o miestelius tuos ima ne aSADAS O KURDAI,KURIE VIS PLEČIA SAVO KONTROLIUOJAM TERITORIJA..
Asadas vargsta DEIozre kur DAES toliau nepaisant visu rusų pastangų puola ir puola gana neblogai..Pagrindines rusų samdiniu pajėgos sukauptos Alepe ir rusai bijo iš jo pasitraukt,nes gali atsitikt tas pats kaip Palmyroje,miestas vel bus prarastas ..:}}Na o Albabas bus imamas ilgai ir nuobodžiai visus 2017metus..:}}


________________________________________________
Tavo komentaras Vasario 14ta!
Teigei kad turkai AL Babo nepaims visus 2017 metus!
Esi tikra POLITINE PROSTITUTE, JUDAS, jei po 15 dienu issizadi savo paties zodziu!!!


Reideris, 2017 03 01 15:51
O kaip ten Ukrainoje,eilinio ruso akimis:}}
------------------
https://www.youtube.com/watch?v=JXxNby9O6gE

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 01 12:56
Pasiklausyk protingų žmonių apie Albaba,bo jau daraisi nuobodžiai ir net kvailokai įkyrus..:}}}Kai kurie žmonės tai pavadintu bukumu..:}}
Žiureti nuo 17 min..
--------------
https://www.youtube.com/watch?v=dRugoV7_f_A

Juodu ant baltu..:}}Albabe niekas nesibaigė,tiesiog karas perėjo i partizanine faze..:}

Lordas Baironas, 2017 03 01 11:47
.Isivaizduoji okupuotose teritorijose 3 metus veike Ukrainos gamyklos..:}}


O tos gamyklos tiekė plieną ir kitus metalus,iš kurių buvo gaminami ir remontuojami Ukrainos tankai ir šarvuočiai,gaminami šoviniai ir sviediniai,kurie žudė prorusiškus teroristus ir taikius rusakalbius okupuotuose teritorijose..Ką čia lygint su Ukrainos perkama antracito anglimi,arba Rusijos per Baltarusija parduodamais naftos gaminiais kurie buvo pilami į Ukrainos karo technika..žudančia Rusijos karius Donbase....

Pasekejas to Reideris, 2017 02 28 20:56
Rasai:
VA PANAŠIOS FANTAZIJOS I SKLEIDŽIAMAS GRU PASEKĖJO.:}}

Aš i tai žiuriu realistiškai..:}}}Ir pasaku apie užimta Albaba neseku.
_________________
Tai tu sakai kad del Al Babo uzemimo nieko nesakei???

Reideris to VVER, 2017 02 28 17:32
Kaip vokiečiai savo laiku rėmė Leniną, taip Rusija remia banderovcus :)))
---------------
Va tik įdomu,vokiečiams tas savo laiku baigėsi nekaip..Berlyno sturmu ir 50metu okupacija..:}Ar tik nesibaigs tai pat ir Rusijai??:}}
Tai,kad Kremlius ta Ukraina jau paspringo..Ka ten kalbėt apie prarijimą:}}Pasižiurekit i Ukrainos žemėlap.Per 3 metus nepajėge suvirskint gabalelio Ukrainos,o bevirškindama prarado puse savo bvp..Isivaizduok,kad Kremlius atsikanda dar tokio pat dydžio Ukrainos gabaleli kaip Krymas ,LNR ir DNR ir viskas..:}}Va daba bando praryt DNR ir LNR teritorijose veikiančias gamyklas..Isivaizduoji okupuotose teritorijose 3 metus veike Ukrainos gamyklos..:}}

Reideris to VVER, 2017 02 28 17:26
A tai matyt čia kitas VVEriukas dejo nuotraukas su pilnais antracito vagonais..:}}Nu nesvarbu,,:}}
---------------
Matau už tai jau jums prašvėsėjo..:}}Nebenorit Ukrainos federalizacijos ir decentralizacijos,ir rusų kalbos kaip valstybines Ukrainoje nebenorit:}}??
Apie "novosrosija"pasakas jauseniau pamiršot..:}}Dabar bandot uzmirst ir federalzacija,ka dar galit per laika pamiršt kai gaunat geležiniu Ukraino kumščiu i veidą??:}}

VVER, 2017 02 28 17:08
A VVERiukas,o kaip tamstelės pasakos,apie tai,kad Ukraina tuoj ,tuoj stabdys elektrines ir" ukrai" tuoj sušals

Nieko panašaus aš nesakiau, turbūt tamstelei kliedesiai paūmėjo.


..:}}O Ukrainai okupuotos teritorijos kaip LNR ir DNR reikalingos tik be rusakalbių..:}}Ir visa yra daroma,kad ju nebutų {o kieno rankomis,banderovcu ar rtusų banditų,tai nebesvarbu

Tai vis dar į tuos rusakalbius spitrijatės, tamstele... Leiskit paaiškinti kur šuo pakastas. Kaip vokiečiai savo laiku rėmė Leniną, taip Rusija remia banderovcus :))) Įrodymų net toli ieškot nereikia, "fašistui" porošenkai ir toliau leidžiama valdyti savo šokolado fabrikėlius Lipecke :) Tikslas- sėti nesantaiką ir chaosą, kelti paranoją ieškant vidinių penktųjų kolonų (išdavikai rusakalbiai). Kremliaus planas, koks ir buvo nuo pat 90-ųjų,- praryti Ukirainą. Bet jei neišeina praryti vienu kartu, reikia skaidyti į mažesnes dalis, divide et impera :)
Reideris, 2017 02 28 16:58
Сеанс АнтиВатанизма от Дмитрия Глуховского

https://www.youtube.com/watch?v=7C2c7hOr_rc

Reideris, 2017 02 28 16:50
VA PANAŠIOS FANTAZIJOS I SKLEIDŽIAMAS GRU PASEKĖJO.:}}
----------------
Медведев победил безработицу

https://www.youtube.com/watch?v=dOsiSOq5AAM

Reideris, 2017 02 28 16:34
Tai,kad vienintelis verkšleni tu..:}}Abidna za "derzavu"??:}}Aš i tai žiuriu realistiškai..:}}}Ir pasaku apie užimta Albaba neseku..Arba tyu pačių pasakų apie Ukrainos federalizacija,nu kur seka VVER,nes jos galimos tik pasakoje..:}Aš atvirai skau,kad karas Sirijoje su DAES kaip valstybės sunaikinimu nesibaigs,nes tam ,kad jis baigtųsi reikia išnaikint 80proc.Sirijos žmonių..:}}O Ukrainai okupuotos teritorijos kaip LNR ir DNR reikalingos tik be rusakalbių..:}}Ir visa yra daroma,kad ju nebutų {o kieno rankomis,banderovcu ar rtusų banditų,tai nebesvarbu...:}},ar butų kuo mažiau..:}}Visa kita tai pasakos ir jų sekimas tu pasakų nedaro realybe..:}}

Pasekejas to Reideris, 2017 02 28 10:42
Gali buti :P
BET, kaip mes jau visi zinom, tu daznai klysti, del to galima daryti prielaida - O GAL BUT IR NE TAIP BUS KAIP TU CIA VERKSLENI :p

Reideris to GRU pasekejas, 2017 02 28 01:44
Isvada, ir kitos tavo prognozes gali nepasitvirtint, nes nedaug tu tesupranti, pagyvensim pamatysim! :P
---------------
Išvada gali daužyt tavo galva i sieną nieks nepasikeis,kaip ir 1979-1989m.nu tik cinko grabu reiks daugiau,rezultatas tas pats ..:}}10metu ,milijardai išmestu doleriu 16000grabų{virš 1000jau yra su samdiniais ir cėcėnais:}}Ir eilini kart prafukinti rezervaui,bei sėdejimas iu ištiesta ubago terba..Aišku Umerika padėkos ir rezultatais pasinaudos..Kaip ir Afganistano atveju...:}}

Reideris to VVER, 2017 02 28 01:40
A VVERiukas,o kaip tamstelės pasakos,apie tai,kad Ukraina tuoj ,tuoj stabdys elektrines ir" ukrai" tuoj sušals..::}Ar ne jūs tamstele dejot nuotraukas su antracitu pakrautais vagonais buktai riedančiais vagonais Ukrainos teritorijon..:}}
Tik dabar LNR ir DNR banditai,galutinai suprato,kat neteko milijardu doleriu pajamu..:}}}Ar žinot koki ultimatuma iškėlė Ukrainai,jei ir toliau negales įvežt ir parduot angli nusmurgę
"traktaristai"??:}}Kurie tik dabar gavo žinia iš Maskvos,kad jiems,Maskva dar finasavimą apkarpė..Ka dabar reiks daryt,iš ko prorusiškas Dombasas gyvens,jei dar tiksliau egzistuos..:}}

Pasekejas to Reideris, 2017 02 27 20:09
:D hahaha, tu ligonis! Bet as ne apie tai, o apie tai kad tu padarei klaida sakydamas kad Al Baba turkai uzimines ilgai ir nuobodziai visus 2017 metus! Tavo prognoze NEPASITVIRTINO! Jis FSA uzimtas PILNAI dar praita Penktadieni berods :P

Isvada, ir kitos tavo prognozes gali nepasitvirtint, nes nedaug tu tesupranti, pagyvensim pamatysim! :P

VVER, 2017 02 27 19:37
Pasaku sekimas,tu pasakų nedaro realybe

Ironiška, tamstele. Argi pats nesekėt pasakų, kad Alepą kontroliuos turkai? O kaip ten tas planas varanas leisti IGL nuverst Asadą? :))

Beje daugelis karinių ekspertų pripažįsta, kad Sirijos karas bus nulemtas priklausomai nuo to kas kontroliuos Alepą- didžiausią ir ekonomiškai reikšmingiausią Sirijos miestą. Šiuo atveju Asadas jau laimėjo, visa kita- tik antraeilės operacijos :)

Jūs čia pasakėles sekat apie "tikrą karą", jei norit žinot kaip jis atrodo praktikoje, o ne tik jūsų galvelėje, pasidomėkit apie mūšius prie Khanasero. Trumpai- IGL atvažiuoja, pasišlaisto keletą dienų, ir dingsta pasibaigus atsargoms, ir Sirijos armijai traukiant pečiais :)

Reideris to GRU pasekejas, 2017 02 27 18:48
Pasaku sekimas,tu pasakų nedaro realybe..:}}tau liko 2savaitės pasaku įgyvendinimui..
23 февраля стало известно, что отрядам Сирийской свободной армии (вооруженная оппозиция) при поддержке турецких военных удалось захватить практически всю территорию Эль-Баба — последнего оплота террористов «Исламского государства»
-------------
Net rusų spauda nedrista rašyt ,kad Albabas užimtas visiškai..Ji rašo "praktiškai"visas..Is esmes Asdaqs Al Babo nekontroliuoja visškai..Kiekviena diena vyksta teroro aktai.Sprogdimos mašinos prikrautos sprogmenų,apšaudomi Sirijos kariuomenes postai..:}}
-----------
В пригороде сирийского Эль-Баба произошел второй за 24 февраля взрыв. Как и в первом случае, на воздух взлетел заминированный автомобиль. По информации Al Jazeera, в результате атаки погибли восемь человек.

Телеканал также отмечает, что число жертв первого взрыва возросло до 53 человек. В то же время издание The Hindu сообщает о 62 погибших. Большинство из них — гражданские.
----------------
Asadas net Damasko nekontroliuoja,ka ten kalbėt apie Albaba.:}}

В Дамаске район Мазраа, где находится российское посольство, подвергся минометному обстрелу со стороны боевиков. Об этом сообщает корреспондент РИА Новости.

Aš tau dar karta,kartoju tikras karas Sirijoje,kaip ir Afganistane prasidės tada kai vyriausybes pajegu kariuomene uzims visus miestus ir gyvenamuosius punktus..Arabui karas tai pasalos,teroro aktai,naktiniai išpuoliai..Rusija įsivėlė i konflikta kurio laimėt negali..:}}

Pasekejas to Reideris, 2017 02 27 11:21
Ei Reideri, Vasario 24 rasei kad Al Baba uzimines visus metus! O as sakiau kad jis ilgiau 3 savaiciu neatlaikys! Ir kas - Al babas uzimtas! Ne koks is taves karybos zinosvas :P

Reideris, 2017 02 27 10:49
Нужны ли России данные о потерях

https://www.youtube.com/watch?v=O7Mt9yCbR1w

Reideris, 2017 02 27 10:45
Очередной отпуск под Авдеевкой

https://www.youtube.com/watch?v=HOH8xAIKo6c

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1020)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (165)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (257)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (438)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (91)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras