Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Ukrainos frontuose
 
  2017 m. vasario 13–26 d. Ukrainos aktualijų apžvalga (48)

Komentarai:

Reideris to Vytenis, 2017 03 15 14:48
Svarbus momentai kitaip::):1)Rodos artimiausiu metu,Rusijos bankai neteks teisės veikt Ukrainos teritorijoje,o tai gresi milijardiniais nuostoliais Rusijos bankams..2)Ukrainos politologai Rusijos laidose teigia,kad sekantis po Givio su šiuo pasauliu atsisveikins būtent Zacharcenka...:))3)Vyteni,kuom skiriasi oficiali ar neoficiali Rusijos karine pagalba??:))Ogi tik tuom,kad ant teroristu tanku ir BTR-u bus pakabintos Rusijos veliavelės,viskas liks tas pat kaip ir dabar..Ir dabar prieš Ukraina kariauja Rusijos kariuomene be skiriamųjų ženklų(jei dar tiksliau su teroristu skiriamaisiais ženklais:))Rusų kariniai daliniai jau seniai kariauja uz teroristus,tad niekas iš esmes nepasikeis,o Ukraina kaip kariavo taip i kariaus..O štai Rusijos atveju bus pritaikytos naujos sankcijos,su Trumpu nepajuokausi,gali ir naftos embarg įvest ,JAV pramonininku statitinis..Gi tai butu labai naudinga JAV skalūnų pramonei..:))
taip Ukrainos karinės pajegos nei iš tolo neprilygsta rusų karinėms pajegoms,o štai Rusijos ekonomika neprilygsta pagal dydi net Italijos ekonomoikai,išvada Rusija kariaut didelio karo nera pajegi..:)Jos galimybių ribos tai agrarines ir atsilikusios valstybes..:))

Ukrana nera nei agrarine,nei atsilikusi valstybe,tad pakariaut rusams neišeis..Jei Debalceves šturmo metu rusai sugebejo prarst viors 200 spec pajėgu karių,kiek praras šturmuodami Mariupoli?:))Putinas negali to sau leist prieš 2018metu prezidento rinkimus..:))Išvada tokia del politiniu ir ekonominiu priežasčių..{Rusijos biudžeto deficitas per 2 2017metu mėnesius 1,2proc.:))r tai prie naftos kainos 55usd uz bareli,o dabar nafta bekainuoja 48,40USD:))rUSAI NETURI IŠ KO KARIAUT,sIRIJA SUEDA VISUS NAFTOS DOLERIUS,TAD VEL TENKA NAUDOTIS REZERVINIU FONDU PINIGAIS,KAT EN Ukraina..:))

Vytenis, 2017 03 14 21:31
Svarbūs momentai: 1) Rusija pripažino DLR ir LLR pasus, 2) Zacharčenko pareiškė, kad DLR valstybinė siena sutampa su fronto linija, kuri skiria Ukrainos ir DLR karines pajėgas. Išvada: artimiausiu metu Rusija ruošiasi oficialiai pripažinti DLR ir LLR nepriklausomybes. Šis žingsnis palaidos Minsko susitarimus. Vėliau DLR ir LLR oficialiai paprašys Rusijos suteikti karinę pagalbą. Rusai atvirai įves savo karinius dalinius į Donecką ir Luhanską. Tokiu atveju ukrainiečiams nebeliks prasmės kariauti, nes jų karinės pajėgos nė iš tolo neprilygsta rusų karinėms pajėgoms.

Reideris, 2017 03 14 14:38
Kito praėjusio karo echo,už kuri Rusija vis dar tebemoka,mokės ir ateitį..:))
------------------------
Европейский суд по правам человека (ЕСПЧ) в Страсбурге подтвердил нарушение прав чеченского боевика Арсана Мукаева, пожаловавшегося на пытки со стороны российских правоохранителей. Ему присудили 50 тысяч евро компенсации, в том числе на оплату работы юристов, следует из материалов на сайте суда
В 2008 году ЕСПЧ удовлетворил два иска уроженцев Чечни — Руслана Меджидова и родственников Аднана Ахмадова против России и постановил взыскать с властей компенсацию в размере 140 тысяч евро. Меджидов обвинял российские власти в гибели его родителей, брата и двоих сестер при обстреле артиллерией поселка Знаменское 5 октября 1999 года, а близкие Ахмадова заявили о причастности силовиков к его исчезновению в 2002 году в Урус-Мартане во время спецоперации.

VVER, 2017 03 13 22:08
Aktyvvistų blokada prieš prekyba su separatistais šturmuojama SBU http://korrespondent.net/ukraine/3826296-shtab-blokady-zaiavyl-o-zakhvate-reduta

VVER, 2017 03 13 22:05
Gerai kad broliška tauta ištiesia pagalbos ranką...

http://blogs.pravda.com.ua/authors/bileckyj/58c6b861f0e18/

Reideris, 2017 03 13 13:52
Tęsiasi Rusijos finansų sistemos kolapsas...
-------------
Центробанк России отозвал лицензии у двух финансово-кредитных организаций. Речь идет о Торговом городском банке и банке «Экономический союз» (оба зарегистрированы в Москве). Об этом в понедельник, 13 марта, сообщает пресс-служба регулятора.
------------
nuo metu pradžios Rusijoje jau bankrutavo beveik 30bankų..

Reideris, 2017 03 12 20:06
Новый законопроект об упрощении получения российского гражданства для носителей русского языка, внесенный в Госдуму, предполагает новый принцип — «право почвы».
----------------
Estijos ir Latvijos rusakalbiai atitinka visu kriterijus,kodėl gi jie taip nenoriai tampa Rusijos piliečiais?:}}turėtu visas teisęs,aišku dasidėtu teisė mirt Sirijoje ar rytų Ukrainoje..Bet vis tik negi geriau but beteisių Latvijoje ar Estijoje ,nei visaverčiu Rusijoje?:}}

Reideris to VVER, 2017 03 12 20:01
Atsiminkit kad rusai su tokiais kledarais sugebėjo užgrobti Krymą, naujausi vakarų ginklai yra bejėgiai, jei politinės valios juos naudoti nėra.
--------------
Ir prisimink,kad Ukraina ir tokių kledaru neturėjo,kaip ir Gruzija 2008metais...Gi va Turkija turėjo,tad turkasm rusai išstenėjoo paskelbt tik pomidorų karą..kuris irgi baigėsi greit ir gedinga taika,rusams..kaip gi taip už nužudyta pilotą ir jurų pėstininka,numušta atakos lektuvą ir malūnsparni,jokio atsako ??:}:}}Negi nebuvo galima bent pabandyt paskraidyt virš kokio Turkijos laivo,arba paleist persiokiot "Smetlivy"Turkijos laivyno flagmano..Toliau dar gražiau..Turkijos spec tarnybų darbuotojas nužudo Rusijos ambasadorių..:}}Ar girdejot kaip JAV pasielge,kai Libijoje buvo nušautas ambasadoriaus rango neturės neoficialus pasiuntinys??:}}Be gailesčio savaoite bombardavo didžiąja dali visų Libijos grupuočių..Sėkmingai ar ne tai jau kitas klausimas..:}}
Ne teisus buvo JAV žvalgybos vadas Kedmis,Rusija ne derzava,derzavos ambasadorių nieks nežudo..:}}

Reideris to VVER, 2017 03 12 19:52
Tai matyt jau "velikaja,ruskaja ""derzava"tuoj,tuoj pasauli valdys??:}}}}Aišku jei "Smetlivy" išsilaikys ant vandens..:}}}}Matai jau istorija parodė,kad visos rusų karinės pergalės bevertės,kai susiduriama su vakarų civilizacijos arkliukais:ekonomika,inovacijomis,išradimais,technologij-omis,socialiniu modeliu ir vertybėmis..Kas galėjo pagalvot,kad VVII karą laimėjusi ir puse Europos okupavusi,Rusija pralaimės kažkoki šaltaji karą,ko pasekoje NATO bazes atsidurs 200km.nuo Maskvos??:}}Kas galėjo pagalvot,kad mažytės Lietuvos oficialus asmuo be jokios baimes,pareikš,kad rusijos vallstybė turi teroristinės valstybės bruožų ir uz tai jam nieko nebus??:}}Nu beveik nieko..{Rusijos propoganda maišo su žememis,bet tai veikia tik "velikij ruskii narod"..:}Ir tai ne visą,o tik dali visišku praplautgalvių..:}}Taigi Ruisija užėmė Kryma,bety neteko daugiau nei puses savo ekonomines galios..Dar 2013metais Rusijos bvp buvo 2,3trilijono..2016metais beliko 1,1trilijono..:}}XXI amž. karinės proiemonės jau tik pagalbinė dalis,ta puikiai suprato Kinoija,kuri tyliai,be dalyvavimo jokiame uzsienio konflikte{sirtingai nei Rusija:}}tapo antra pasaulio valstybe pagal galia,su rimtomis pretenzijomis tapt pirma..Na o rusams belieka,plaukiot paskui JAV naujus laivus,net kartais praskrit per juos..:}}Gi kažko daugiau tie paplaukiojimai ir pasiskraidymnai duot negali,,
Rusija didi,bet tik Rusijos tv ekranuose ir tik eiliniu rusų protuose ir širdyse..:}}


VVER, 2017 03 12 16:06
Amerikiečių karo laivą viduržemio jūroje sekė rusų karo laivas

http://bmpd.livejournal.com/2459963.html

Tik štai kas įdomu. Amerikos laivas yra naujausias JAV lėktuvnešis "George W. Bush", priimtas 2008 metais. Tuo tarpu rusų laivas "Smetlivy" į tarnybą Juodosios jūros flotilėje priimtas 1969 metais!!! Atsiminkit kad rusai su tokiais kledarais sugebėjo užgrobti Krymą, naujausi vakarų ginklai yra bejėgiai, jei politinės valios juos naudoti nėra.

VVER, 2017 03 10 17:06
Vakarai laikėsi savo įsipareigojimų, Budapešto memorandumo nepažeidė. Tas dokumentas nė iš tolo neprilygsta Šiaurės Atlanto sutarčiai, kurios Ukraina nepasirašė.

Vakarai 2014-ais metais turėjo realią galimybę sulaikyti rusiją ties krymu, "žalieji žmogeliukai" neturėjo jokios tiesioginės tiekimo linijos iš rusijos, vakarai surengia oro erdvės ir jūros blokadą, pasiteisinimas tam (Budapešto susitarimas)- daugiau nei pakankamas. Jeigu putleris blokadą ir pultų, tai reikštų karą kurio jis laimėt neturi net teorinės galimybės.

O dabar? Krymas apaugęs karinėmis bazėmis, rusai kontroliuoja didiausią Europoje gamtinių išteklių baseiną (Donbasą), Sirijoje pati NATO klimpsta į karą, kurio tikslai neaiškūs

http://aranews.net/2017/03/top-commander-signals-larger-longer-u-s-presence-in-syria/

https://www.almasdarnews.com/article/un-accuses-turkey-serious-violations-northern-syria-afp/


O kur dar Iranas, kurio įtakos sfera auga tokiais tempais, kad netaniahu krauna kelnes

http://www.dw.com/en/netanyahu-turns-to-putin-for-help-containing-shiite-influence/a-37861865

Reideris, 2017 03 09 15:46
https://www.youtube.com/watch?v=V462tzOu99s

Vytenis to VVER, 2017 03 08 22:41
"Nieks Rusijai nenuolaidžiauja? O kaip jūs pavadintumėt Budapešto susitarimą? Ta patį, kuriuo Ukrainai, mainais už branduolinį nusiginklavimą, vakarai pažadėjo suverenumo garantijas"
-----
Prašau pacituoti nors vieną Budapešto memorandumo straipsnį, kuriuo Vakarai įsipareigojo ginti Ukrainos suverenitetą panaudojant savo ginkluotąsias pajėgas. Budapešto memorandumo esmė - Rusija, Jungtinė Karalystė, Jungtinės Valstijos įsipareigoja neužpulti Ukrainos. Ar britai ir amerikiečiai užpuolė Ukrainą? Ne. Taip pat šiuo memorandumu rusai, britai, amerikiečiai įsipareigojo veikti Ukrainos naudai per Jungtinių Tautų Saugumo Tarybą tuo atveju, jei Ukraina būtų užpulta. Ar britai ir amerikiečiai veikė Ukrainos naudai per Jungtinių Tautų Saugumo Tarybą, kai rusų karinės pajėgos įsiveržė į Ukrainą? Taip. Tai kokias pretenzijas galima reikšti Vakarams? Vakarai laikėsi savo įsipareigojimų, Budapešto memorandumo nepažeidė. Tas dokumentas nė iš tolo neprilygsta Šiaurės Atlanto sutarčiai, kurios Ukraina nepasirašė.

Reideris to VVER, 2017 03 08 17:42
Man juokinga kad jūs piešiate 1 milijardo teismo ieškinius kaip strateginį triumfą. Pažiūrėkim į Ukrainos pusę. Rusijos užgrobtos Ukrainos teritorijos apėmė mažiausiai 20 procentų Ukrainos bvp, tai apie 40 milijardų dolerių per metus. Konfliktas eina jau 3-ius metus, reiškia vien dėl netektų teritorijų Ukraina prarado dešimtis milijardų dolerių biudžeto pajamų, ir tai neskaitant infrastruktūros praradimų, ir verslo ryšių. Bet ne bėda, Rusijai duotas 1 milijardo ieškinys dėl Sevastopolio, valio :))))
-----------------
Mielasis dar karta kartoju skaitykite V.Cercili ir jo strategija skirta TSRS{Rusijai ir fašistiniai Vokietijai:}}Tada gal suprasite kas vyksta..Liginate 40milijardu prarastu Ukrainos su 1,1trilijonu usd prarastų Rusijos?:}}}Ukraina išgyvens...Vien TVF pagalba per 3 metus siekia 13milijardu usd..:}}Nepergyvenkite del Ukrainos..Ji yra buvo ir bus...Klausimas kitas..ar pavyks Ukrainai per 2013-?????metu valimus atsikratyt 5 kolonos rusakalbiu,kurie tai šaliai ateiti gyent neleis normaliai..Kol si beda nebus išspresta,apie jokios normalios Ukrainos kurima net kalba eit negali..:}}Susitaikyk su tuom..:}}
Ar žinai Rusijos pozicija:Rusijos siena baigiasi ten kur nera rusakalbiu..:}}
Ukrainos kontroliuojamam Donbasui 2017-2022metams skirta desimtys milijardu usd pagalbos,gi Rusijos kontroliuojamos teritorijos negaus nieko..:}}

Reideris to VVER, 2017 03 08 17:36
Tai štai kur ausytės kyšo, prievartavimo auka pati kalta, kad netinkamoj vietoj atsidūrė. Pasirodo, tamstele, jūs mylite Rusiją ir dar labiau mylite Putiną :)
--------------
Aišku myliu,o jus nemylite karvutes kuri duoda piena,suri ,varške ir pinigus...:}}Tik Putinas gali užtikrint to davimo tęstinumą..:}}}Va nebeperka nieksai rusai musu pieno,bet suklesti kitas ES galas..Gi Ispanijoje ,Portugalijoje,Graikijoje auga kai kas ka Rusija perka ir pirkimas padidejo 100tukst.tonų..Čia aš apie viena aliejaus rusį.Jau dabar pelnai viršijo 2012metu pieno produkcijos pardavimo pelnus..:}Stebuklingas žodis"Importazamescenija"..:}}

Reideris, 2017 03 08 17:31
Дмитрий Глуховский - Царя трогать нельзя, Димона можно! 03.03.2017
https://www.youtube.com/watch?v=BOlSFQeRn_8
----------------------
Labai idomus interviu apie padeti šiandieninėje Rusijoje,kur pas eilinius VRM pulkininkus randama 2milijardai usd,aitvaru sunesti..MNa o auksčiau esantys..skaičiuoja jau ne milijardai ir ne desimtimis..:}}

VVER, 2017 03 08 17:24
Ukraina gali prašyt daug ko,bet pradžiai turi pati gint savo sienas ir turet stipria kariuomene

Tai štai kur ausytės kyšo, prievartavimo auka pati kalta, kad netinkamoj vietoj atsidūrė. Pasirodo, tamstele, jūs mylite Rusiją ir dar labiau mylite Putiną :)

Man juokinga kad jūs piešiate 1 milijardo teismo ieškinius kaip strateginį triumfą. Pažiūrėkim į Ukrainos pusę. Rusijos užgrobtos Ukrainos teritorijos apėmė mažiausiai 20 procentų Ukrainos bvp, tai apie 40 milijardų dolerių per metus. Konfliktas eina jau 3-ius metus, reiškia vien dėl netektų teritorijų Ukraina prarado dešimtis milijardų dolerių biudžeto pajamų, ir tai neskaitant infrastruktūros praradimų, ir verslo ryšių. Bet ne bėda, Rusijai duotas 1 milijardo ieškinys dėl Sevastopolio, valio :))))

Reideris to VVER, 2017 03 08 16:34
Ukraina gali prašyt daug ko,bet pradžiai turi pati gint savo sienas ir turet stipria kariuomene...:}}o viskas buvo daroma atvirkščiai ,kariuomene nugyvendinama,ginklai parceliuojami ir t.t.Šiuo metu jei žinai Hagoje nagrinejamas ieskinys rusijai..rusija jame dalyvauja,tad pagal viska pripažins ir teismo rezultatus..Ten viskas supaišyta ir Boingas ir Sevastopolis ir Krymo totoriu engimas..:}}Ar žionai ko Ukraina reikaluaja is Rusijos,ogi susimoket uz Sevastopolio bazes nuoma uz 3metus su procentais..Beveik 1 milijardas usd.Ir kas dieną auga..:}}Tad pirma reik gerai numelžt,o tik paskui susigražint..Ukrainos puse sutinka pasiimt skola anglimis..:}}Arba dujomis..:}}Ir is vis ieškiniu suma siekia 300milijardu usd..:}}Ruseliai dabar aktyviai diskutuoja ar vertejo apskritai Rusijai dalyvaut teismo procese kaip atsakove,nes automatiškai uztikrina,kad Rusioja pripažysta teismo sprendimus..:}}Ka daryt jeibus pripažinyta atsakinga uz Boingo numusimą..kadafiui savo laiku tai kainavo 50milijardu usd..Karvute yra toliau melžiama..:}I skataboinia ja nuvaryt spes visada..:}}

VVER, 2017 03 08 16:15
Tai vakarų šalis ir užtikrino Ukrainos suverenumu ir sienų neliečiamumą,ir iki šiol užtikrina,nes nepripažįsta Krymo aneksijos ir Donbaso respublikų

Ukraina prašė štai ko.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/ukraine/10667111/Ukraine-pleads-for-Britain-and-US-to-come-to-its-rescue-as-Russia-accused-of-invasion.html

Beje, kaip jūsų planas varanas numato rusų išvarymą iš Sevastopolio? Karinė basė ten stovėjo beveik nuolatos nuo 18 amžiaus pabaigos, įskaitant rusijos subyrėjimą pora kartų.

Reideris to VVER, 2017 03 08 15:34
Pasirašiusios šalys įsipareigoja užtikrinti Ukrainos suverenumą,
--------------
Tai vakarų šalis ir užtikrino Ukrainos suverenumu ir sienų neliečiamumą,ir iki šiol užtikrina,nes nepripažįsta Krymo aneksijos ir Donbaso respublikų..Vienintele kuri pažeidė ši susitarimą tai Rusija..Ka tavo minimu vakari turėjo padaryt,skelbt branduolini karą?:}:}}Vakarų veiksmai aiškiai parodė Putinui ir jo Rusijai,kad bandymas žengt toliau baigsis eilinėmis sankcijomis,Rusijos ekonomikos suvaržymu,plot iki naftos embargo ir Rusijos kaip valstybės žlugimu..:}}}Puse bvp praradimas,daugiau nei aiųkus signalas Putinui ir kooperatyvui Ozerui..Užkariavimai rytų Europoje baigesi..:}

Mes, 2017 03 08 14:42
Vyteni, tu arba esi naivus, arba kvailas, arba kažkieno orientuotas. Ar žaliem žmogeliukam įvesti į Krymą, o karinei technikai - į R.Ukrainą reikėjo kokios taiu grėsmės Rusijai? Ar ji buvo? O gal Kijevas Krymną kažkaip norėjo "užgrobti"? O gal separatistus į kalėjimus ėmė kišti? Ko tada Maskvai lysti į suverenios valstybės teritoriją? Taip kad baig Putino pasakėles mažiesiems - reiks ir jis vėl patrauks link Mariupolio, o paskui link Kijevo... Ar ir tai naudinga Porošenkai?

Vytenis, 2017 03 07 20:24
"Sueigoje pasisakęs prezidentas P. Porošenka pareiškė, kad Rusijos įsiveržimo tikimybė išlieka, Rusija prie sienos su Ukraina dislokavo apie 50 tūkstančių karių, 470 tankų, 1 700 šarvuočių, 390 artilerijos sistemų, 220 salvių ugnies sistemų, 490 kovos lėktuvų, šimtus sraigtasparnių, 24 karinius laivus".
-----
Porošenka gali nusiraminti, nes rusai savo karines pajėgas prieš Ukrainą mestų tik tuo atveju, jei kiltų reali grėsmė Donecko bei Luhansko Liaudies Respublikų egzistencijai. Rusų karinių pajėgų dislokavimas prie sienos su Ukraina yra naudingas Porošenkai. Jei jo rinkėjai klaustų, kodėl iki šiol Ukrainos karinės pajėgos nepradėjo abiejų Respublikų sostinių šturmo, tai jis galėtų lengvai pasiteisinti, kad šturmą sustabdytų prie Ukrainos sienos dislokuoti rusų kariai.

VVER, 2017 03 07 19:45
Be Rusijos nei viena kita garantijas davusi šalis ju nepažeidė,tad Budapeštas ne prie ko

Budapešto sutartis nėra nepuolimo sutartis. Pasirašiusios šalys įsipareigoja užtikrinti Ukrainos suverenumą, mainais į atominių ginklų atidavimą. Vakarų šalys suverenumo užtikrinti galiausiai nesugebėjo, reiškia jos sutartį irgi sulaužė.

Reideris to VVER, 2017 03 07 19:44
Visus,visus ,kurie tamsteliai juokingi,ir žiurek,kad uz komentara,kur Rusija lygini su Hitlerine Vokietija,tulas Vytenis neišsiustu tavęs i urano kasyklas..:}}}}}

VVER, 2017 03 07 19:40
Pamiršk Budapešta ir visa kita...Pradek viska skaičiuot nuo 2013metų

Tai visus argumentus, prieštaraujančius tamstelės retorikai, reikia pamiršti? Juokingas jūs, tamstele...

Reideris to VVER, 2017 03 07 19:37
Pamiršk Budapešta ir visa kita...Pradek viska skaičiuot nuo 2013metų..:}:}}Bee kas su tuom Budapeštu?:}}Patys ukrainiečiai buvo kvaili..Psitiket Rusijos garantijomis??:}}Be Rusijos nei viena kita garantijas davusi šalis ju nepažeidė,tad Budapeštas ne prie ko..:}}Rusija supranta tik jega ir tik ja gerbia..Ukraina atsake jega i jega ir baigesi visi Rusijos sopoliojimai apie Novorosija,sausumos tilta i Kryma..Po truputi baigiasi entuziazmas ir su Krymu..Rusai pradeda tik dabar suprast,kad užgrobt XXIamz.nepakanka ..Dar reikia ir įteisint užgrobimą..:}}Kitu atveju užgrobta teritorija gali nusitempt pati uzgrobeja i dugna,kaip ir atsitiko su Rusija..tai visa laime,kad tarp rusų atsirado pora protingu ,kurie sukure rezervus,o jei ne..:}}

VVER, 2017 03 07 19:21
Nieks Rusijai nenuolaidžiauja? O kaip jūs pavadintumėt Budapešto susitarimą? Ta patį, kuriuo Ukrainai, mainais už branduolinį nusiginklavimą, vakarai pažadėjo suverenumo garantijas.Reideris to VVER, 2017 03 07 19:10
Va pažiurek Rusija patiria nuostolius,o Vokietijas..:}}semia pajamas ir divedentus ir taip jau 4metai paeiliui...Siemet rekordinis 24milijrdu euru biudžeto proficitas..:}}Ir visa tai pabegeliu krizes ir ES krizes fone..Gi žmogus protingas esi sugebi sudėt 2+2{skirtingai nei GRU sekejas:}}}Ir visa tai be naftos,dujų ir kitų gamtos iškasenų..:}}

Reideris to VVER, 2017 03 07 19:01
Bet... bet... bet... žiūrėkit kiek bvp sumažėjo! Nėra jokio šanso kad rusija ką puls po gruzijos"...
--------------
pom Gruizijos buvo vienaip,po Ukrainos kitaip..:}Po Sirijos vel bus viskas kaip 1991metais..Gi Putinas pasake,kad rusai ten atejo ilgam,kaip ir i Afganistaną...:}}Nieks Rusijai nenuolaidžiauja..Ja tiesiog muša ir dar priverčia uz ta mušima susimoket..:}}Susitaikyk su tuom,kad rusakalbiai Donbase kentes,o rusai žus Sirijoje ,na rusija toliau merdes,nes pinigai isšaškomi imperinems ambicijoms bus nepaskirti mokslui,inovacijoms,infrastyrukturai,soc.modeliui ir kitiems dalykams,kurie iš tikro Rusija pastatytu ant kojų..:}}

VVER, 2017 03 07 18:52
Jeigu vakarai būtų sustabdę vokietiją prieš jai grobiant kaimynines valstybes, arba jai spjaunant į nusiginklavimo sutartis, 2 pasaulinis karas europoje net nebūtų prasidėjęs. O ką matom dabar? Tą patį nuolaidžiavimą, pacifizmą, viltį kad agresorius pasisotins dabartinėmis aukomis, arba kaip jūs sakot, "pasprings": "Bet... bet... bet... žiūrėkit kiek bvp sumažėjo! Nėra jokio šanso kad rusija ką puls po gruzijos"...

Reideris to VVER, 2017 03 07 18:51
Tai Hitlerio vokietija irgi atplėšė gabalėlį Čekoslovakijos, gabalėlį lietuvos, kuo tai baigėsi visi žinom.
-----------------
Lygini Treciaja Roma ,Rusioja su Hitlerine Vokietija??:}}Kas tai per transformacijos??:}}}Ka tu Rusija tai "miravaja derzava"..:}},antrojo pasaulinio karo laimetoja..ir t.t.:}}Kaip drįstat tokius dalykus rašyt?:}:}}}}

VVER, 2017 03 07 18:47
Viska ka ruselis pajėge tai atplėše gabalėli Gruzijos ir gabalėli Ukrainos,ko pasekoje neteko puses savo bvp

Tai Hitlerio vokietija irgi atplėšė gabalėlį Čekoslovakijos, gabalėlį lietuvos, kuo tai baigėsi visi žinom.

Reideris to VVER, 2017 03 07 18:46
As tikiuosi,kad rusas 2017metais "okupuos"dar 2 tokias valstybes kaip Sirija,o galėtu ir tris..:}}

Reideris to VVER, 2017 03 07 18:44
Bijau,kad tai Asadas okupavo Rusijos biudzeto pinigus,savo režimo palaikymui..:}}}Gal galėtum paaiškint ,kodėl pabrangus dvigubai naftai,toliau sėkmingai tratinami valiutos rezervai ir fondai?:}}Kur pinigai uz nafta?:}}}
Ar ka nors girdejai apie V.Cercilio plana skirta TSRS{Rusijai}-ir fašistiniai Vokietijai??:}}Bijau ,kad jis ir toliau tebetaikomas..:}}tik jau Ukrainoje ir Sirijoje..:}}Va imkim pavyzdi Rusijos pramone pagamino šarvuota mašina Tigr,Rusijos biudzetui ji kainavo 45000euru...Prieš kelias dienas tie 45000euru sekmingai isleke i ora kelyje i Palmyra..:}}

Reideris to VVER, 2017 03 07 18:40
Viska ka ruselis pajėge tai atplėše gabalėli Gruzijos ir gabalėli Ukrainos,ko pasekoje neteko puses savo bvp..T.y paspringo atplestais gabalėliais ir ilgam..:}}O dabar dar rtuos gabalėlius reik išlaikyt..Pasižiurek Rusijos tv,ruselis stupure,del blokados,nebeišeina gamint produkcijos,kuri anksčiau su ženklu made in Ukraina buvo eksportuojama is Donbaso..Be darbo liko 40000rusakalbiu..Dedei Vovai vel teks purtytis..:}}
Va Zacharcenka pareiške,Ukraina žlugs per 60dienų..Dar anksciau reke sušals..:}}

VVER, 2017 03 07 18:36
Siriją.

Reideris to VVER, 2017 03 07 18:34
Tai jums pofik kad rusai okupuoja kitas valstybes, svarbu kad tik pinigai pumpuotų?
---------------
Kokias valstybes okupavo??:}}

VVER, 2017 03 07 18:30
Tai jums pofik kad rusai okupuoja kitas valstybes, svarbu kad tik pinigai pumpuotų?

Reideris to VVER, 2017 03 07 18:23
Tai tu ir parašyk,aš tai Rusijos žuties netrokstu,man svarbiau,kad iš Rusijos kas met i JAV ir ES butu ispompuojami simtai milijardu usd ir investuojama i JAV ir ES saliu ekonomikas..Amžino klestejimo Rusijos derzavai..:}}

VVER, 2017 03 07 18:19
Planas varanas jokiu tiksliu datu nenurodo..Pagrindinis plano varano tikslas:melžt Rusija ir kuo ilgiau..:}}

Bet gi jūs sakėt, kad viskas, rusija 2017 pradžioje jau bankrutuos.

O štai dar Avakovas sako kad šitą dielą reik užraukt iki metų galo https://www.youtube.com/watch?v=hLfE5QOZm-g

Rašykit avakovui laišką, tamstele, kyla pavojus kad ukraina apleis jūsų planą varaną.


Reideris to VVER, 2017 03 07 18:09
Planas varanas jokiu tiksliu datu nenurodo..Pagrindinis plano varano tikslas:melžt Rusija ir kuo ilgiau..:}}

Reideris, 2017 03 07 18:08
Labai įdomus video:Rusas lygina Maskvos srities miesta,su Lietuvos Alytaus miestu..:}}
----------------
Rusas sukūrė filmą lyginantį Alytų ir Voskresenską

https://www.youtube.com/watch?v=DfhCYcZ108o

VVER, 2017 03 07 18:01
Tamstele reideri, jei gerai atsimenu, sakėt kad pagal jūsų planą varaną rusija turės bankrutuoti 2017-ųjų pradžioje. Ar tas grafikas dar nepasikeitė?

Reideris to mes, 2017 03 07 15:42
O tu galėtum ir nereaguot,mes nieko neprarastume..:}}

Mes, 2017 03 06 20:32
ačiū kad reideris greitai sureagavo 3 komentarais, o tai turėtum apvalų 0... ačiū , seni...

Reideris, 2017 03 06 16:54

В Мьянме планируется организация производства бронетранспортеров БТР-4У

http://bmpd.livejournal.com/2458717.html

Reideris, 2017 03 06 16:53
Pagal rusus bankrutuojanti Ukrainos pramonė toliau sekmingai gamina ir eksportuoja tankus "Oplot"

ГП "Завод им. В.А. Малышева" отправляет в Таиланд очередную партию танков БМ "Оплот"

http://bmpd.livejournal.com/2468724.html

Reideris, 2017 03 06 16:50
Lenda galai po truputi..:}
Идентификация "Хмурого" - 2
https://www.youtube.com/watch?v=F-y_iezcuKk

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1020)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (165)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (257)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (437)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (91)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras