Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  What about C5 + 1? Sorry, does not work... (22)

Komentarai:

Pasekejas to verksnys Reideris, 2017 05 09 11:58
kas bus? na tada rusijoj bus krachas ir tu laimesi lazybas! BET, tada nesuprantu kam tu nustumei lazhybu data i pacia 2019 metu pabaiga... bijai matyt...

P. S. Uztenka man rasineti apie ta nafta! Jau nusibodo! Tu vis reki kad ji krenta, bet niekada nesakai kada kyla! O tai vadinasi naturalus kainos svyravimas lopeta!!! Jei jau pats zinai kad Ru biudzetas yra paskaiciuotas ties 40 dol, kam tu man akcentuoji ta 45 dol riba??? Jei bus 35 uz bareli, galesi man kazka saukti, o cia? Kam? Jau 100 kartu rasei apie tai! Tu matai ta bankrota, as ne, del to ir susilazinome, ir bus matyti kas ten bus! Uztenka verkti cia!

Reideris, 2017 05 08 17:57
BET, rusu bankroto nesimato
---------------
Niekekvienas aklas mato..Tokie kaip tu dar 1987metais teigė,kad TSRS bankroto ir žlugimo nesimato,ir tuoj,tuoj Umerika aplenksim..Si Rusijos valdžiuke su Umerika jau nebelenktiniauja,kur ten "didžiosios Rusijos ekonomika jau atsilieka nuo bednosios Portugalijos ir apie jokias perspektyvas išskyrus stebuklus iš viso nera kur pavelgt.;.O stebuklu nera..Atvirksčiai nepaisant visu rusų pastangu ir susitarimu Urals markes nafta kainuoja jau tik 45usd uz bareli..:)
SENKA REZERVINIAI FONDAI,O KAI JIE IŠSEKS KAS TADA??:))
---------------
Минфин России в текущем году рассчитывает направить на покрытие бюджетного дефицита около 16 миллиардов евро. Об этом, как передает ТАСС, заявил глава ведомства Антон Силуанов в интервью газете Handelsblatt, которое публикуется в номере за вторник, 2 мая.

Reideris, 2017 05 08 17:52
Del branduolinio smugio tai yra tavo subjektyvi nuomone! Bet vel gi esi vaidmainis, nes gyvenai prie SSRS sitiek metu!
---------------
Turiu tave nuvilti spaliuku pabūt dar spėjau,pionieriumi jau ne..:)))

Pasekejas to Reideris, 2017 05 08 15:37
Del branduolinio smugio tai yra tavo subjektyvi nuomone! Bet vel gi esi vaidmainis, nes gyvenai prie SSRS sitiek metu! Nesuprantu kodel nepasikorei jei jau teigi kad geriau mirtis nei gyvent prie rusu pasaulio? Tai kaip cia taip? Sitiek metu prie ruso gyvenai??? Kaip tu cia taip istverei o dabar gilioj senatvej siulai zmonem branduolini smugi? Na tu ir kelmas!
NESAMONE SURASEI, ARGI NE TAIP?

Del Makrono, tai saunuoliai Jankiai, labai graziai suzaide! Super kompanija, ir labai graziai suzaide su Filonu! Deja tas pasirode esas vagis... Kaip minejau nenoriu jokios zuties ES, o tik savarankiskos politikos! Filonas gal butu geriau, bet Makronas tikrai geriau Europai nei Le Pen, nes ta butu sumalus ES i miltus...
O rusai manau jau susitaike su ideja kad jokiu pablaskiu jiems is niekur tiketis nereikia! Tai minejai jau pats nekarta, manau visi zino - sankciju artimiausiu laiku nenuims, Krymo nepripazins rusams, taip kad gali nesikartot.
BET, rusu bankroto nesimato, ir Krymo niekas grazinti neketina! Taip kad isrinko Makrona! Saunu, gyvenimas tesesi toliau!

Reideris to GRU pasekejas, 2017 05 07 23:35
Beje kaip ten reikalai su Prancūzijos rinkimais..Žlugo dar vienas rusų "stebuklo"laukimas..Sekantis marsiečiu įsiverzimas?:))

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 05 07 23:33
Tavo teiginys apskritai yra absurdas!Kaip taip reikia dasigyvent "rusu pasauliui",kad net ribotas branduolinis smūgis geriau nei toks"gyvenimas"..??Va čia tai teiginys,kurio suvogti tau niekaip neišeina,už tai ir ambų ieškai..:))))


Pasekejas to Reideris, 2017 05 07 13:19
Rodos daug geriau but gaut ribota branduolini smugi,nei toliau taip gyvent..:))
_______________________
kuo toliau, tuo labiau stebiuosi tavo poziuriu! Ribotas branduolinis smugis! BRANDUOLINIS! Tada apskritai niekas negyvena kaimieti tu, tada jau nei vanduo nei elektara nebereikalinga! Tavo teiginys apskritai yra absurdas!


Reideris to Vytenis, 2017 05 06 16:07
Tokia būtų "nauda" iš narystės NATO.
--------------------
O nauda be NATO matome rytų Ukrainoje..:)Va čia tai nauda 10proc.šalies gyvena"rusų pasaulyje",tarp griuvesiu,dingstančios elektros,vandens ir valdomi banditų...:))Rodos daug geriau but gaut ribota branduolini smugi,nei toliau taip gyvent..:))

Vyteniui, 2017 05 05 21:13
„...Rusai prieš Baltijos valstybes niekada nepanaudos savo raketų su branduoliniu užtaisu, nes šios valstybės yra pernelyg arti Rusijos...“

Nuo kada rusai rūpinasi savo žmonėmis? Paprastai rusai negaili ir 100 saviškių paaukoti, kad nors 10 priešų žūtų.

Vytenis, 2017 05 04 23:51
"Iš Kionigsbergo liks krateris?"
-----
Taip, Kaliningradas yra vienas iš potencialių amerikiečių branduolinės ginkluotės taikinių. Paradoksalu yra tai, kad rusų branduolinė ginkluotė Lenkijai, Lietuvai, Latvijai ir Estijai kelia mažesnį pavojų, nei amerikiečių. Rusai prieš Baltijos valstybes niekada nepanaudos savo raketų su branduoliniu užtaisu, nes šios valstybės yra pernelyg arti Rusijos. Atakos atveju dideli Rusijos plotai būtų užteršti radiacija, o tai reikštų, kad rusai tiesiog sudavė smūgį patiems sau. Amerikiečiai nedvejodami panaudotų branduolinę ginkluotę atakuodami tiek Kaliningrado sritį (ji itin militarizuota), tiek Sankt Peterburgą (antrą pagal dydį Rusijos miestą). Tokios atakos atveju dideli Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos plotai būtų užteršti radiacija. Tokia būtų "nauda" iš narystės NATO.

Anonimas, 2017 05 04 14:44
Sakiau,troliai infantilai,kad iš Kionigsbergo liks krateris?Aš vis dar už prūsų žemės prijungimą prie Lietuvos;lenkai ir taip perlepinti teritorijomis!

Reideris{rusu daina skirta Evrovizijai:))), 2017 05 04 13:03
Казачья песня про путинскую ложь
https://www.youtube.com/watch?v=c7JYxK0nRws

Reideris{Piteris po teroro akto dainuoja"Putin chuilo"..:), 2017 05 04 12:59
Питер после теракта поет "Путин Х@йло"

https://www.youtube.com/watch?v=-jS_SX35WYY

Reideris{Laikykitės ten..:), 2017 05 04 12:41
Семён Слепаков vs Дмитрий Медведев - Обращение к народу (просто Денег нет)
----------------
https://www.youtube.com/watch?v=fj9Z28LbNLcReideris, 2017 05 04 12:18
К 2017 г. Россия будет лидером мировой политики и экономики."
--------------------
O realybeje,net Portugalijos ekonomika lenkia"velikuju derzavu"..:))Taigi lieka baletas..))


Saulėns, 2017 05 04 09:41
"Kažin kada virs Gudijos ir Kioniksbergo prauž šaunieji rusų sakalėliai su 5 kartos "T-50"naikintuvu ir perduos žinia visam NATO ir visai supuvusiai Geiropai." - tai, kad dar Vova sąrašą kitų pažadų neįvykdė, tai manau šitas su T-50 irgi turės palaukti, kaip ir išsilaipinimas mėnulyje 2025 m:

"В 2004 г. каждый житель России будет платить за тепло и электроэнергию в два раза меньше, чем сейчас
В 2005 г. каждый гражданин России будет получать свою долю от использования природных богатств России
В 2006 г. у каждого будет работа по профессии
К 2008 г. каждая семья будет иметь собственное благоустроенное жилье, достойное третьего тысячелетия, вне зависимости от уровня сегодняшнего дохода
К 2008 г. Чечня и весь Северный Кавказ станет туристической и курортной "Меккой" России
К 2010 г. будет построена транспортная магистраль Санкт-Петербург-Анадырь, Токио-Владивосток-Брест и другие
К 2017 г. Россия будет лидером мировой политики и экономики."

Reideris, 2017 05 03 09:40
O tuo metu Sirijoje tesiasi "AFGANAS-2":
-----------------
Подполковник российской армии, военный советник Алексей Бучельников погиб в Сирии от пули снайпера боевиков. Об этом со ссылкой на Минобороны передает во вторник, 2 мая, РИА Новости.
Бучельников в составе группы российских военных проводил занятия по боевой подготовке личного состава сирийского артиллерийского подразделения, когда боевики начали обстрел.
18 апреля СМИ сообщили о гибели в Сирии 21 российского военного в период с конца января по конец марта.
------------------
Na o rusų karo bogeriai paskaičiavo,kad minimaliai Rusija konfliktui Sirijoje 2015,2016metais jau išleido daugiau nei 15 milijardu usd..{Čia iskaičiuota ir šaudmenys,bei amunicija,maistas ir med.priemonės pateiktos Asado režimui..Realus skaičiai gali but daug didesni...:))

Reideris to Vytenis, 2017 05 03 09:19
Taip, neprovokavo, NATO RC-135 skraidydami virš NATO narių teritorijos tiesiog žvalgė Lenkijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos karinius pajėgumus.
---------------
Tu matyt straipsnio neskaitei..Tai teks pacituot.:):
........
o neapsikentę rusai nesyk buvo pakėlę naikintuvus, kurie provokaciniais ir neprofesionaliais veiksmais skraidė šalia didelio amerikiečių žvalgybinio lėktuvo.
............
Taigi pagal viska rusai provokavo savo neprofesionaliai veiksmais..:)RC-135 neįskrido i Rusijos oro erdve,o tiesiog patruliavo šalia NATO valstybių sienos..:))Toliau cituojame:
..............
Dar daugiau - radarų duomenys rodo, kad šie orlaiviai skrido tarptautinėje oro erdvėje, virš Lenkijos arba Baltijos šalių, su tvarkingai įjungtais autoatsakikliais, taip nesukeldami pagrindo Rusijai reaguoti agresyviai
.............
Tegu tik ruselis taip skraido,kaip skraido NATO ir problemų nebus..AISKU JEIGU TURI SU KUOM IR UZ KA SKRAIDYT..:))


Vytenis to Reideris, 2017 05 02 23:42
"Ir kaip gi ta NATO provokuoja skraidydama virs NATO nariu teritorijos...."
-----
Taip, neprovokavo, NATO RC-135 skraidydami virš NATO narių teritorijos tiesiog žvalgė Lenkijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos karinius pajėgumus.


Reideris to Vytenis, 2017 05 02 23:08
Atvira NATO provokacija ir tiek.
......................................
Ir kaip gi ta NATO provokuoja skraidydama virs NATO nariu teritorijos....

Vytenis, 2017 05 02 21:47
Misija buvo tokia slapta, kad praėjus kelioms dienoms apie ją ėmė suokti delfi.lt... Straipsnyje žodį "slapta" reikėjo rašyti kabutėse, nes jokio slaptumo nebuvo. Atvira NATO provokacija ir tiek.

Reideris, 2017 05 02 11:51
Kažin kada virs Gudijos ir Kioniksbergo prauž šaunieji rusų sakalėliai su 5 kartos "T-50"naikintuvu ir perduos žinia visam NATO ir visai supuvusiai Geiropai..:)))Ar sulauksim šito prie caro Putino..Ar teks šia našta užkraut kitam carui"statančiam Rusija nuo kelių"??/?)))))))))))))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (9)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (20)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (76)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (8)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras