Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Ar „Patriotai“ Lietuvoje apsaugotų nuo Kaliningrado „Iskanderų“? (8)

Komentarai:

VVER, 2017 05 16 15:13
:))O užsienio politikoje visiškas pravalas{JAV sedi neprognozuojams durnius,galintis ryta ne ta koja atsikėlęss,paleist Tomahauk raketas i Rusijos"įtakos zona"

Vaje vaje, ką gi rusai bedarys su tuo bepročiu :))

https://www.washingtonpost.com/world/national-security/trump-revealed-highly-classified-information-to-russian-foreign-minister-and-ambassador/2017/05/15/530c172a-3960-11e7-9e48-c4f199710b69_story.html?utm_term=.4d33396a354b

Reideris, 2017 05 15 13:46
Сколько осталось Путинскому режиму

https://www.youtube.com/watch?v=JqKPAd37jys

Reideris, 2017 05 15 13:38
Išvada:sumažinus" OBORONKĖS"išlaidas per puse,biudžeto minuso apskritai nebūtų..:))
"Oboronkės" išlaidos -1,008 trilijono..-{deficitas 516 milijardu rublių:))........Rezultatas,ta suma teks paimt iš rezerviniu fondų...O kai baigsis jie,baigsis ir imperinės ambicijos..:))

Reideris{Putin vidiš dno,vižu tam ičio odno..:))), 2017 05 15 13:33
Nepadeda niekas,vis i minusą{vis per imperines ambicijas:))Oficialiai "oboronkė "uzima antra vieta išlaidu skiltyje..))
------------------------
Дефицит федерального бюджета с января по апрель 2017 года составил 516 миллиардов рублей. Об этом в понедельник, 15 мая, сообщает Казначейство России.
Самой крупной статьей расходов за четыре месяца стала социальная политика — 1,945 триллиона рублей. На втором месте — национальная оборона (1,008 триллиона рублей), на третьем — национальная безопасность и правоохранительная деятельность (523,692 миллиарда рублей).

Reideris to Vytenis, 2017 05 15 12:57
Jei paskaitytum trečia komentarą,suvogtum,kad ji parašė tikrai ne "realpolitic" atstovas,o fantastikos žinovas..:))Nes ,kad Reideris atsidurtu Krasnokamensko kasyklose,reikia,kad atskristu ateiviai ir sunaikintu JAV,nes tik tada "šauniosios"Rusijos pajėgos gales atlikt Baltijos valstybių"valymą"...:))Ir pakartot šlovinga 1940metu smugi Lenkijai i nugara,bei paimt Berlyną..:))Nors del to labai abejojo,"šlovingosios"pajėgos 4 metus nesugeba paimt Kijevo ar ka nors padaryt Sirijoje{ko pasekoje kas menesi gauna "oficialiai"is ten 1ar 2cinkuotus grabus,na o ne oficialiai samdiniai vežami dešimtimis..:))
nA O rUSIJA IR TOLIAU GRIMSTA I EKONOMINI KOLAPSA{mat imperines ambicijos kainuoja dešimtis milijardu usd:))O užsienio politikoje visiškas pravalas{JAV sedi neprognozuojams durnius,galintis ryta ne ta koja atsikėlęss,paleist Tomahauk raketas i Rusijos"įtakos zona"Prancūzijoje vel ištaškyti milijonai,o tinkama"kandidatė"pralaimėjo,Olandijoje pravalas,iš Astanos derybu juokiasi net patys rusai Solovjovo laidose..:))Ne prie Obamkos buvo 100kart geriau..:))O dar beprotis Vašingtone organizuoja eilinias ginklavimosi varžybas,kuriuose Rusija nei dalyvaut,nei laimet negali,nes naftos kaina ant tiek žema,kad nieks net prie starto linijos neprileidžia..:)
Reikia stebuklo,ir butina staigiai,ale tokio be spalio Vokietijoje nenusimato{čia aš apie rinkimus:))
Rusija gali išgelbėt tik visuotinė ateivių invazija..:))

Vytenis, 2017 05 14 23:05
"Patriot" dislokavimas Lietuvoje tėra tik politinis šou. Į situaciją žvelgiant iš karinės perspektyvos, "Patriot" dislokavimas Lietuvoje yra nelogiškas, nes Lietuva yra pernelyg arti potencialaus priešininko, turinčio galingas karines pajėgas, sienų. Karo atveju rusai "Patriot" Lietuvoje galėtų sunaikinti net nepanaudoję raketų. Užtektų pasiųsti sausumos pajėgas. Blokuotų jie Lenkijos-Lietuvos pasienį ir imtų "valyti" visas tris Baltijos valstybes. Reiderį sučiuptų, sumuštų, įmestų į vagoną, geležinkeliu transportuotų iki Krasnokamensko, kur tektų pasidarbuoti tenykštėje urano kasykloje. Nebegalės Reideris rašyti savo komentarų, nebegalės jų klastoti apsimetant, kad juos rašė kažkas kitas, o ne Reideris. Jei paskaitytumėt du pirmus komentarus, tai suvoktumėt, kad juos rašė ne du skirtingi asmenys, o tas pats Reideris.

Čkistas reideriui, 2017 05 14 13:33
Dar buvo Putino prognoze,kad prie naftos kainos 80usd už bareli pasaulio ekonomika sužlugs..:)))Po šitos prognozės i visas kitas Rusijos"kėlėjo"prognozes galima ir nebežvelgti..:))

Reideris, 2017 05 12 16:47
Oi teisus buvo Vladimiras Vladimirovičius teigdamas:nebus NATO ir jos bazių prie Rusijos sienos..:)))Aišku taip blevyzgodamas,jis tyliai mintyse sau pasake aš jau parašiau laiškai Kaledu seneliui..:))
O t atėjo laikai,JAV ir NATO dislokuoja Patriot sistemas buvusios savo priešininkės TSRS teritorijoje,o nuo 2019metu pagl viska Lenkijoje dislokuos ir branduolini ginklą,bei jo nešėjus Lenkijos naikintuvus{įgulos treniruojasi jau dabar:)))))

Klausimas kas toliau?:))O toliau tik dar įdomiau..Ateiti oficiali ir didele JAV ar NATO baze Ukrainoje,matyt toje pačioje vietoje kur dabar jau veikiaNATO rengimo centras Ukrainos teritorijoje..:))Juodosios juros NATO flotile su baze Odesoje?:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (6)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (10)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (64)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (4)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras