Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Eteryje - Kremlius! (II) (6)

Komentarai:

dakaras, 2014 03 25 15:28
nieko tie rusai neiskrype,normalus zmones,aisku yra ir ten visokiu ale elito,kur babkes prota susuke,bet ju visur pilna ir pas mus ju yra,o valdze tiek ten tiek ce nieko nesiskire,krauna turtus tiek vieni tiek kiti ir px.rusai naglesni ir galingesni,ir jokios baimes,na o pas mus,kiekvienas uz save,sulinde i kamurkes ir bumba nepatenkyti,o valdziuke trukt,trukt,trukt kilpuke,liko tik pensinykai.tie isgais ir po lietuvos,amen

alex, 2008 01 20 23:43
Ar tikrai tikite ką rašote,žinoma galima nekęsti Rusijos tai nieko nauja , bet NATO plėtra vadinti jai nepavojingu?

mixsa, 2007 12 17 18:12
Na, rusams meluoti ne naujiena.Visas sovietmetis buvo paremtas melo idealogija.Caro laikais taip pat buvo meluojama,na gal truputi maziau, negu prie komunistu.Putinas paprasciausiai grazina rusu valstybe prie istaku-prie dydziavalstybinio melo,kuris yra Rusijos valstybes egzistencijos pagrindas.

alex, 2007 11 26 21:45
rusai genetishkai ishkrype alkoholikai,o lietuviai nealkoholikai nesavizudziai,pasaulio elitas.Paprastas fashizmas tokie komentarai

autorius, 2007 06 23 22:57
galeciau atsakyti, kad visada reikia skirti rusijos valdzia ir rusu tauta; jusu komentaras labiau tinka valdziai, kad is jos visko galima laukti, taciau del rusu kaip genetiskai iskrypusiu girtuokliu suabejociau

gintas, 2007 06 23 22:24
Didesnė dalis rusų jau genetiškai iškrypus ir nieks jiems nepadės. Didelis kiekis vartojamo alchogolio iškreipiajų kasdienybę ,todėl tokios haliucinacijos.Reikia labai įdėmiai sekti jų užmačias ir būti pasiruošusiems jų išpuoliams.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (516)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (64)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (167)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (21)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (26)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras