Bendra informacija
 Nuomonės
 Spaudos archyvas
 Įstatymai
 Sutartys
 LR Seimo posėdžių stenogramos
 Sentencijos

   Rekomenduojame:

 
Nuomonės
 
  Vytautas Landsbergis: Lietuvai vadovauja šešėlinė valdžia (1)

Komentarai:

Vytautas, 2009 08 26 11:46
Lietuva įtraukta į pasaulio bankininkų ir monopolijų įtakos zona. Tai monolitinė, negailestinga, slapta organizacija, skola arba ginklų kontroliuojanti daugeli pasaulio valstybių ,naftos ir naudingų iškasenų gavyba, ginklų prekyba, žiniasklaida ,valdanti didžiausius pasaulio bankus. Tai bankininkų kortelis finansavo Rusijos revoliucija 1917 m, abu pasaulinius karus, Hitlerio žygius Europoje, Vietnamo kara, Jugoslavijos bombardavimą, Afganistano ir Irako karus, rugsėjo 11 d. įvykius Amerikoje. Jų galutinis tikslas valdyti pasauli, valstybių ir žmonių kontrole , pasaulines vyriausybes sukūrimas.
Sugriuvus Tarybų sąjungai, Lietuva, kaip ir visas vakarų pasaulis, esame įtraukti į pasaulio bankininkų interesų zona. Sąmoningai įvelia mūsų šali į paskolų liūną, papirkę valstybininkus, bankininkų kortelis pilnai kontroliuoja, valdžios institucijas, teismus, bankus , strategines įmones. Kortelio įsakymu valstybininkai sužlugdė Lietuvos žemes ūki ,pramone, atidavę Mažeikiu nafta ir kitas Lietuvos strategines įmones, stabdomas Ignalinos atomines elektrines darbas, monopolizuojamas verslas. Lietuvos gautos paskolos iš užsienio bankų , Europos sąjungos parama sukrenta į patikimų vasalų kišenes, už kurias mokėsime mes visi mokesčių mokėtojai.


 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


V. Landsbergis įspėja, jog kai žlugs „Leo LT“ projektas, kaltų nebus

2008 12 29

Atsimenu labai puikiai, kai perspėjome, kad „Leo“ labai gerai jausis, nes ES neleidžia šito (kurti monopolijos - red.), ir nei Leonas, nei Gediminas nebus kaltas - bus kalta ES.Gediminas Kirkilas įvertino „LEO LT“ įsteigimą

2008 05 28

Visus sveikinu, manau, kad tai skaidrus sprendimas.K. Čilinskas gins piliečių interesus (1)

2008 05 07

Ką gi, nepasisekė surinkti parašų – pats mačiau, kad žmonės mielai rašosi, bet dėl reikalavimo pasakyti asmens kodus yra išsigandę. Kaip Seimo nariai mes galime teikti projektą, kuris atitinka piliečių interesus, tai aš pasistengsiu tą daryti.

http://www.alfa.lt/Naujasis „NDX energijoje“ vadovas Ignas Staškevičius apie energetikos ir farmacijos panašumus

2008 03 03

„Eurovaistinės“ – irgi didelė įmonė, reikalavusi kasdienio dėmesio, verslo kelionių. Reikia nepadaryti klaidos išduodant vaistus. Sakyčiau, čia yra nemažai panašumų su darbu „NDX energijoje“. Čia irgi negalima suklysti.Eligijus Masiulis apie „LEO LT“

2008 02 25

Liūto nevaldo niekas. Liūtas – žvėrių karalius, kuris kitus valdo.

http://www.alfa.lt/


 
© 2007 Trigalvis Slibinas