Bendra informacija
 Nuomonės
 Spaudos archyvas
 Įstatymai
 Sutartys
 LR Seimo posėdžių stenogramos
 Sentencijos

   Rekomenduojame:

 
Nuomonės
 
  Pralenkti didįjį kaimyną

Vytautas Landsbergis
2008 02 14

Prezidentas pareiškė pasitikėjimą, kad „Vilniaus prekyba“ Lietuvos neišduos.

Grąžinti įstatymo kad ir su maža pataisėle svarstymui iš naujo, tad ir balsuoti iš naujo, tiesiog neleista. Rizika. Visa Lietuva matė ekranuose, kaip net „opoziciniai“ darbiečiai buvo sutrikę, o paskui gavo autoritarinę komandą iš namų arešto ir paklusniai nužygiavo atlikti savo funkcijos. Nerizikuosime leidę mąstyti. Toks buvo viešas aktas, ir aktas yra.

Lieka tikėtis, kad Prezidentas pasitikėjo patikimai, kad „Vilniaus prekyba“ pasirodys esanti gerosios valios nacionalinis kapitalas.

Užtat aktą sekė aktelis, kokių net Rusijos Dūmoje dar neregėta.

Mutavusieji komunistai ten dar leidžia nemutavusiems manyti ir balsuoti kitaip. Lietuvos dūmoje eina keršydami moterų rankomis. Ponas Gediminas Kirkilas plius dar vienas ponas keršys ir demokratinei opozicijai, ir mutavusiems į šoną, kad ligi pat rinkimų būtų tiriami dėl valstybiškai įtartino balsavimo kitaip. Kad nedrįstų daugiau. Tokio laisvo mandato – balsuoti prieš valdžią – Lietuvoje nuo šiol neturės būti, nesvarbu, ką sako ta jūsų Konstitucija.

Išties dar yra Konstitucija ir dar ne visai valdomas Konstitucinis Teismas. Kas mato naujųjų komunistinių užsimojimų gelmę – įvesti susimetančios daugumos politinį terorą mažumai – tegul nedelsdami surenka parašus.

Toks mano palinkėjimas šv. Valentino dienai.

2008-02-14
Ženeva

Vytautas Landsbergis yra Europos Parlamento narys

http://www.balsas.lt/


   Versija spausdinimui
 
  Straipsnis komentarų neturi
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


V. Landsbergis įspėja, jog kai žlugs „Leo LT“ projektas, kaltų nebus

2008 12 29

Atsimenu labai puikiai, kai perspėjome, kad „Leo“ labai gerai jausis, nes ES neleidžia šito (kurti monopolijos - red.), ir nei Leonas, nei Gediminas nebus kaltas - bus kalta ES.Gediminas Kirkilas įvertino „LEO LT“ įsteigimą

2008 05 28

Visus sveikinu, manau, kad tai skaidrus sprendimas.K. Čilinskas gins piliečių interesus (1)

2008 05 07

Ką gi, nepasisekė surinkti parašų – pats mačiau, kad žmonės mielai rašosi, bet dėl reikalavimo pasakyti asmens kodus yra išsigandę. Kaip Seimo nariai mes galime teikti projektą, kuris atitinka piliečių interesus, tai aš pasistengsiu tą daryti.

http://www.alfa.lt/Naujasis „NDX energijoje“ vadovas Ignas Staškevičius apie energetikos ir farmacijos panašumus

2008 03 03

„Eurovaistinės“ – irgi didelė įmonė, reikalavusi kasdienio dėmesio, verslo kelionių. Reikia nepadaryti klaidos išduodant vaistus. Sakyčiau, čia yra nemažai panašumų su darbu „NDX energijoje“. Čia irgi negalima suklysti.Eligijus Masiulis apie „LEO LT“

2008 02 25

Liūto nevaldo niekas. Liūtas – žvėrių karalius, kuris kitus valdo.

http://www.alfa.lt/


 
© 2007 Trigalvis Slibinas