Bendra informacija
 Nuomonės
 Spaudos archyvas
 Įstatymai
 Sutartys
 LR Seimo posėdžių stenogramos
 Sentencijos

   Rekomenduojame:

 
Spaudos archyvas
 
  A. Kubilius: klaida būtų toliau stabdyti „Leo“ gimimą

Delfi.lt
2008 02 23

Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius sako, kad po to, kai prezidentas pasirašė Atominės elektrinės įstatymą, būtų neprotinga ieškoti būdų, kaip toliau stabdyti „Leo LT“ gimimą. Jis teigė, kad dabar jau reikia „esmingai prižiūrėti visus energetikos procesus, prižiūrėti, kad „liūtas“ siektų svarbiausių tikslų.

Tai konservatorių vadovas sakė šeštadienį vykusiame partijos tarybos posėdyje.

„Esu įsitikinęs, kad po to, kai prezidentas Valdas Adamkus pasirašė Atominės elektrinės įstatymą, būtų klaida ieškoti būdų kaip toliau stabdyti „liūto” gimimą“, - sakė jis.

„Būtų klaida pasiduoti pagundai po mūšio, kuriame mes siekėme geresnio Lietuvai rezultato ir mums ne viską pavyko pasiekti, dar ilgą laiką mojuoti kumščiais“.

A. Kubilius pasiūlė Seime įkurti specialią komisiją, kuri kontroliuotų nacionalinio investuotojo bendrovės kūrimą.

Pasak konservatorių vadovo, Tėvynės sąjunga visada buvo už tai, kad Lietuvoje būtų statoma branduolinė jėgainė, nes „tai yra geriausias būdas didinti energetikos ūkio nepriklausomumą nuo Rusijos bei užsitikrinti patikimą elektros energijos tiekimą ateityje“.

A. Kubilius įsitikinęs, kad galutinis turto vertinimas valstybei tapo gerokai palankesnis, patikslintas nacionalinio investuotojo veiklos tikslas ir dėl to padaugėjo garantijų, kad branduolinė jėgainė bus statoma, patikslinta, kad naujoji jėgainė turi veikti sinchroniškai su europinėmis elektros sistemomis.


   Versija spausdinimui
 
  Straipsnis komentarų neturi
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


V. Landsbergis įspėja, jog kai žlugs „Leo LT“ projektas, kaltų nebus

2008 12 29

Atsimenu labai puikiai, kai perspėjome, kad „Leo“ labai gerai jausis, nes ES neleidžia šito (kurti monopolijos - red.), ir nei Leonas, nei Gediminas nebus kaltas - bus kalta ES.Gediminas Kirkilas įvertino „LEO LT“ įsteigimą

2008 05 28

Visus sveikinu, manau, kad tai skaidrus sprendimas.K. Čilinskas gins piliečių interesus (1)

2008 05 07

Ką gi, nepasisekė surinkti parašų – pats mačiau, kad žmonės mielai rašosi, bet dėl reikalavimo pasakyti asmens kodus yra išsigandę. Kaip Seimo nariai mes galime teikti projektą, kuris atitinka piliečių interesus, tai aš pasistengsiu tą daryti.

http://www.alfa.lt/Naujasis „NDX energijoje“ vadovas Ignas Staškevičius apie energetikos ir farmacijos panašumus

2008 03 03

„Eurovaistinės“ – irgi didelė įmonė, reikalavusi kasdienio dėmesio, verslo kelionių. Reikia nepadaryti klaidos išduodant vaistus. Sakyčiau, čia yra nemažai panašumų su darbu „NDX energijoje“. Čia irgi negalima suklysti.Eligijus Masiulis apie „LEO LT“

2008 02 25

Liūto nevaldo niekas. Liūtas – žvėrių karalius, kuris kitus valdo.

http://www.alfa.lt/


 
© 2007 Trigalvis Slibinas