Bendra informacija
 Nuomonės
 Spaudos archyvas
 Įstatymai
 Sutartys
 LR Seimo posėdžių stenogramos
 Sentencijos

   Rekomenduojame:

 
Spaudos archyvas
 
  Nauja valdžia imsis ir „Leo“

Delfi.lt
2008 11 10

Siūlomas Vyriausybės vadovas Andrius Kubilius žada peržiūrėti „Leo LT“ kūrimą ir daugiau galių suteikti Virgilijui Poderiui, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) vadovui, kad šis galėtų efektyviau kovoti su monopolijų antpelniais, rašo „Verslo žinios“.

Energetikos ministerijos vienas iš pirmųjų uždavinių bus peržiūrėti „Leo LT“ veiklą. Be elektros, naujoji Energetikos ministerija, anot A. Kubiliaus, rūpintųsi ir namų renovacija.

„Renovacijos įgyvendinimas leistų nušauti du zuikius - taupyti energetikos išteklius ir skatinti statybų verslą. Kalbėsimės su EK ir kitomis finansų institucijomis dėl galimybės gauti nemažą pinigų sumą šiems darbams“, - teigė A.Kubilius.

Daugiau kovos priemonių žadama ir VKEKK. „Jai (VKEKK) reikia daugiau galių prieš monopolistų pastangas užsidirbti didesnius antpelnius“,- kalbėjo A. Kubilius.


   Versija spausdinimui
 
  Straipsnis komentarų neturi
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


V. Landsbergis įspėja, jog kai žlugs „Leo LT“ projektas, kaltų nebus

2008 12 29

Atsimenu labai puikiai, kai perspėjome, kad „Leo“ labai gerai jausis, nes ES neleidžia šito (kurti monopolijos - red.), ir nei Leonas, nei Gediminas nebus kaltas - bus kalta ES.Gediminas Kirkilas įvertino „LEO LT“ įsteigimą

2008 05 28

Visus sveikinu, manau, kad tai skaidrus sprendimas.K. Čilinskas gins piliečių interesus (1)

2008 05 07

Ką gi, nepasisekė surinkti parašų – pats mačiau, kad žmonės mielai rašosi, bet dėl reikalavimo pasakyti asmens kodus yra išsigandę. Kaip Seimo nariai mes galime teikti projektą, kuris atitinka piliečių interesus, tai aš pasistengsiu tą daryti.

http://www.alfa.lt/Naujasis „NDX energijoje“ vadovas Ignas Staškevičius apie energetikos ir farmacijos panašumus

2008 03 03

„Eurovaistinės“ – irgi didelė įmonė, reikalavusi kasdienio dėmesio, verslo kelionių. Reikia nepadaryti klaidos išduodant vaistus. Sakyčiau, čia yra nemažai panašumų su darbu „NDX energijoje“. Čia irgi negalima suklysti.Eligijus Masiulis apie „LEO LT“

2008 02 25

Liūto nevaldo niekas. Liūtas – žvėrių karalius, kuris kitus valdo.

http://www.alfa.lt/


 
© 2007 Trigalvis Slibinas