Bendra informacija
 Nuomonės
 Spaudos archyvas
 Įstatymai
 Sutartys
 LR Seimo posėdžių stenogramos
 Sentencijos

   Rekomenduojame:

 
Spaudos archyvas
 
  Ūkio ministerija teigia EK išsiuntusi visus dokumentus apie „Leo LT“

Alfa.lt
2008 11 21

Reaguodama į Europos Parlamento narės Onos Juknevičienės viešai pareikštus kaltinimus Ūkio ministerijai, kad ši neva delsia Europos Bendrijų Komisijai pateikti atsakymus dėl Atominės elektrinės įstatymo, kuriuo remiantis buvo įsteigta nacionalinio investuotojo bendrovė „Leo LT“ Ūkio ministerija pareiškė kad Europos Bendrijų Komisijos Konkurencijos generaliniam direktoratui visa direktorato prašoma medžiaga ir paaiškinimai buvo pateikti 2008 m. rugsėjo 10 d. ir 2008 m. spalio 21 d.

Europos Bendrijų Komisijai pateiktas bendras dokumentų skaičius – net 552 lapai. Siekiant efektyvumo ir tikslumo, Komisijai parengti bei pateikti paaiškinimai buvo išversti į anglų kalbą.

Ūkio ministerija Europos Bendrijų Komisijai taip pat yra pateikusi visus atsakymus ir dėl akcinės bendrovės „VST“ akcijų privatizavimo. Dokumentai Komisijai išsiųsti 2007 m. gruodžio 22 d., 2008 m. balandžio 30 d., 2008 m. liepos 15 d. ir 2008 m. spalio 10 d.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad Ūkio ministerija nėra gavusi iš Europos Bendrijų Komisijos nei rašytinių, nei žodinių pastabų ar prašymų dėl pateiktos informacijos.

http://www.alfa.lt/


   Versija spausdinimui
 
  Straipsnis komentarų neturi
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


V. Landsbergis įspėja, jog kai žlugs „Leo LT“ projektas, kaltų nebus

2008 12 29

Atsimenu labai puikiai, kai perspėjome, kad „Leo“ labai gerai jausis, nes ES neleidžia šito (kurti monopolijos - red.), ir nei Leonas, nei Gediminas nebus kaltas - bus kalta ES.Gediminas Kirkilas įvertino „LEO LT“ įsteigimą

2008 05 28

Visus sveikinu, manau, kad tai skaidrus sprendimas.K. Čilinskas gins piliečių interesus (1)

2008 05 07

Ką gi, nepasisekė surinkti parašų – pats mačiau, kad žmonės mielai rašosi, bet dėl reikalavimo pasakyti asmens kodus yra išsigandę. Kaip Seimo nariai mes galime teikti projektą, kuris atitinka piliečių interesus, tai aš pasistengsiu tą daryti.

http://www.alfa.lt/Naujasis „NDX energijoje“ vadovas Ignas Staškevičius apie energetikos ir farmacijos panašumus

2008 03 03

„Eurovaistinės“ – irgi didelė įmonė, reikalavusi kasdienio dėmesio, verslo kelionių. Reikia nepadaryti klaidos išduodant vaistus. Sakyčiau, čia yra nemažai panašumų su darbu „NDX energijoje“. Čia irgi negalima suklysti.Eligijus Masiulis apie „LEO LT“

2008 02 25

Liūto nevaldo niekas. Liūtas – žvėrių karalius, kuris kitus valdo.

http://www.alfa.lt/


 
© 2007 Trigalvis Slibinas